Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 28-04-12, 14:13   #1
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Reclamatie user robertoo27

Tin sa fac precizare prin acest mesaj tuturor userilor de pe acest forum care cumpara de la escroc "robertoo" pe numele lui Dorobantiu Robert.Am cumparat de la el 2 difuzoare de bass cougar de 12" care le are si la vanzare.Am luat legatura cu el mi sa transmis ca totul este ok ele nu au nimic si ca mi le lasa la pretul de 80 lei amandoua urmand sa platesc eu transportul.Nu stiu ce a facut acest om cu ele cert e ca le-a descentrat si chiar a rupt care o tresa la fiecare difuzor.Unul dintre ele avea pus niste scoci pe el sa tina.Am fost om corect cu el..La telefon el nu mai raspunde am incercat sa iau legatura sa ii explic care e treaba,si ca nu am ce face cu aceste ciurucuri..
Atasez un link catre anuntul de unde le-am cumparat: http://car-audio.anunturi-auto.4tuni...-11026202.html
__________________
valitataye is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 07:48   #2
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatie user robertoo27

scand cu documentul de transport, poze cu difuzoarele, ceva, te rog...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 09:53   #3
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Re: Reclamatie user robertoo27

Sincer la cat de suparat eram numai chef de poze nu aveam atunci..Pana la urma le-am trimis la rebobinat ca fostul proprietar a continuat sa fie un nesimtit
valitataye is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -