Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-12, 22:25   #1
Preparatul
Fiat Driver

Stage 5
 
Preparatul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,175
Member of:
[DACIA]
[Opel]
[Fiat]
Default Reclamatie user Bamboocha

Cine are de gand sa apeleze la userul Bamboocha i-l sfatuioesc sa nu o faca pentru ca este o persoana foarte neserioasa si mincinoasa.Acum 2 saptamani am vorbit cu el sa-i trimit niste arcuri sport la constanta acesta confirmandu-mu ca le cumpara 100%,dupa ce a ajuns coletul la el nu numai ca nu l-a ridicat mai si minte ca l-a ridicat si ca este ok.toate bune si frumoase pana ieri cand s-a intors coletul de la fan curier pe motiv ca destinatarul nu a ridicat coletul.nu ma deranjeaza ca a trebuit s aplatesc eu taxele de transport dus-intors,ma deranjeaza ca m-a mintit cand mi-a spus ca el a ridicat coletul.
asa ca cine vrea sa colaboreze cu aces user sa se mai gandeasca.Stima
Preparatul is offline   Reply With Quote
Old 19-04-12, 23:21   #2
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatie user Bamboocha

o copie dupa awb-ul de la firma de curierat, sau altceva asemanator, daca s-ar putea...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 21-04-12, 13:23   #3
Preparatul
Fiat Driver

Stage 5
 
Preparatul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,175
Member of:
[DACIA]
[Opel]
[Fiat]
Default Re: Reclamatie user Bamboocha

pun o poza cu discutia avuta inainte de a trimite coletul si o poza de pe site-ul la fan curier cu awb.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poza.jpg
Views:	162
Size:	299.0 KB
ID:	2407293   Click image for larger version

Name:	colet const.png
Views:	164
Size:	474.1 KB
ID:	2407294  
Preparatul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -