Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 04-07-10, 21:27   #1
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Reclamatie user: gabriel1982

Restaurari si personalizari interioare,reconditionari si reparatii volane piele,reparatii air-bag-uri,personalizari cu broderie sau gravura lasser,piele nappa sau alcantara,piele perforata,sisteme de incalzire ptr scaune si banchete,montaje sisteme audio-video in tapiterie,modificari interioare auto cu fibra de sticla,etc.ptr mai multe detalii si informatii va asteptam la id-ul de messenger autopiele sau la nr de tel: 0735.529.812 sau http://tapiterieauto.webs.com/
__________________
gabriel - http://tapiterieauto.webs.com/
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-10, 22:50   #2
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

salutare tuturor celor care au in plan sa apeleze la acest DOMN
in data de 13.07.2010 am achitat un avans de 500 ron si am lasat plafonul de la masina mea pt reconditionare cu piele intoarsa de coloare neagra cu data de livrare produs finit 20.07.2010.
incepand cu data de 16.07.2010 pana pe data de 26.07.2010 am fost aburit aproape zilnic de acest DOMN ca nu a venit pielea .
ieri am trecut pe la SEDIU si am constatat cu stupoare ca acolo nu mai este NIMIC !
a disparut tot
tot ieri a raspuns cu greu la telefon si a zis ca a uitat sa ma anunte ca nu mai este acolo si este in alta parte pe langa foisor cu promisiunea ca imi va trimite un sms cu noua adresa
binenteles ca a ramas promisiune
azi nu a binevoit sa raspunda la telefon in putinul timp in care a avut deschis telefonul
asa ca se pare ca trebuie sa imi iau adio si de la plafon si de la 500 ron
mentionez ca pt scoaterea plafonului am scos parbrizul intr-un service unde blochez un loc pt ca nu pot scoate masina afara fara parbriz
asa ca pe langa paguba directa se va adauga si una indirecta

AVENTURA CONTINUA
__________________
**don't try this at home**
GFD is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 00:03   #3
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

Sper sa imi inapoieze plafonu si banii inainte sa mi se termine rabdarea
UN TEPAR !
GFD is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 00:05   #4
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

DOVADA
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	scan0001.jpg
Views:	1284
Size:	295.9 KB
ID:	1616510  
GFD is offline   Reply With Quote
Old 21-08-10, 14:08   #5
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: Reclamatie acestui topic: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

Ieri am reusit sa recuperez plafonul
Astept a vad daca reusesc sa recuperez si restul
GFD is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 23:14   #6
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: Reclamatie acestui topic: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

Azi am reusit sa recuperez 200 roni
GFD is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 06:54   #7
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Exclamation Re: Reclamatie acestui topic: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

SALUT! POATE DACA NU TE DERANJEZ F TARE.... AI PUTEA SA SPUI SI MOTIVUL PTR CARE EU TIMP DE 2 SAPT NU AM PUTUT SA LUCREZ CA SA AFLE MACAR TOTI CEI CARE CITESC ACEASTA ''RECLAMATIE'' .... NU CRED CA ATUNCI CAND STAI IN SPITAL INTERNAT SI MAI ALES LA TERAPIE INTENSIVA POTI SA RASPUNZI LA TELEFON SAU SA MAI SI MUNCESTI...IAR CAND MAI STAI SI IN GIPS.....NU PREA VAD PE NIMENI SA MUNCEASCA SA ISI CONTINUIE MUNCA ...CU STIMA SI RESPECT ITI MULTUMESC PTR INTELEGERE !
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-11, 18:52   #8
GFD

Stage 3
 
GFD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 99
Default Re: Reclamatie acestui topic: TAPITERIE AUTO - REPARATII SI PERSONALIZARI

Quote:
Originally Posted by gabriel1982 View Post
SALUT! POATE DACA NU TE DERANJEZ F TARE.... AI PUTEA SA SPUI SI MOTIVUL PTR CARE EU TIMP DE 2 SAPT NU AM PUTUT SA LUCREZ CA SA AFLE MACAR TOTI CEI CARE CITESC ACEASTA ''RECLAMATIE'' .... NU CRED CA ATUNCI CAND STAI IN SPITAL INTERNAT SI MAI ALES LA TERAPIE INTENSIVA POTI SA RASPUNZI LA TELEFON SAU SA MAI SI MUNCESTI...IAR CAND MAI STAI SI IN GIPS.....NU PREA VAD PE NIMENI SA MUNCEASCA SA ISI CONTINUIE MUNCA ...CU STIMA SI RESPECT ITI MULTUMESC PTR INTELEGERE !
TU VREI INTELEGERE
NICI PANA ACUM NU AI REUSIT SA IMI DAI INAPOI BANII MEI
SUNT CURIOS DE CE 4TUNING INCURAJEAZA PERSONAJE CA TINE SA FACA "AFACERI" AICI
ASTEPT BANII !
GFD is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 09:01   #9
redteam

Stage 4
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 296
Default Re: Reclamatie user: gabriel1982

aceeasi problema am avut si eu cu el , am lasat un set de scaune sa le tapiteze in peile si dupa 2 luni nu a facut nimic , abia am reusit sa imi recuperez scaunele si o parte din bani , restul nici azi nu i-am recuperat .

atunci avea alt user : gabi m- power

MARE TEPAR , DACA VRETI SA ARUNCATI BANII MAI BINE II DATI UNUI CERSETOR ,MACAR LUI II FACETI UN BINE
redteam is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -