Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-13, 16:09   #1
olarmarius

Stock
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 1
Default Malaguti f10

Salutare tuturor. Ma poate ajuta cineva?
Mi-am cumparat un scuter malaguti f10 si nu are pozitia pentru blocarea ghidonului in partea stanga. Am avut inainte un al scuter chinezesc cu alarma cu tot si i se putea bloca ghidonul in partea stanga din contact.
La acest scuter malaguti f10 nu merge partea stanga in contact are doar 2 pozitii oprit pe centru si contact dreapta, nu are scuterul optiunea de blochare a ghidonului sau doar al meu are aceasta problema. Multumesc astept raspuns.
olarmarius is offline   Reply With Quote
Old 31-07-13, 11:05   #2
SST 06

Stage 5
 
SST 06's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 314
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Malaguti f10

Quote:
Originally Posted by olarmarius View Post
Salutare tuturor. Ma poate ajuta cineva?
Mi-am cumparat un scuter malaguti f10 si nu are pozitia pentru blocarea ghidonului in partea stanga. Am avut inainte un al scuter chinezesc cu alarma cu tot si i se putea bloca ghidonul in partea stanga din contact.
La acest scuter malaguti f10 nu merge partea stanga in contact are doar 2 pozitii oprit pe centru si contact dreapta, nu are scuterul optiunea de blochare a ghidonului sau doar al meu are aceasta problema. Multumesc astept raspuns.
doar al tau !nu are contactul original erste un contact universal ! cumpara-ti contact original si o sa ai si acea optiune !
SST 06 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -