Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-11, 22:18   #16
PitziAerox

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 229
Default Re: EVO ROX

destul de mult numai conteaza ..oricum nu mi-am scos investitia dar asta e..aveam probleme cu vecinii decat sa il tin in garaj mai bine lam dat la cineva sa se foloseasca de el
PitziAerox is offline   Reply With Quote
Old 14-04-11, 22:23   #17
red_eye

Stage 4
 
red_eye's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 254
Default Re: EVO ROX

Quote:
Originally Posted by PitziAerox View Post
destul de mult numai conteaza ..oricum nu mi-am scos investitia dar asta e..aveam probleme cu vecinii decat sa il tin in garaj mai bine lam dat la cineva sa se foloseasca de el
se auzea prea tare toba sau ce? :P
red_eye is offline   Reply With Quote
Old 14-04-11, 22:30   #18
PitziAerox

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 229
Default Re: EVO ROX

foarte foarte foarte tare ) era si obositor sa mergi cu el .. eu deja vroiam scuter de mers toata ziua nu ma puteam abtine sa nu merg cu el cand era vremea buna si un high end nu e de mers cu el toata ziua.. de exemplu nu puteam sa duc pe nime ca se rupea cureaua cu 2 persoane ..tot timpul se intampla ceva la el daca mergeam distante lungi cu el din cauza turatiei foarte mari pe care o dadea selettra ..seara iara nema lumini..era aiurea deja ..va sfatuiesc pe toti care vreti sa va faceti scutere de genul asta sa va ganditi de 3 ori inainte daca merita
PitziAerox is offline   Reply With Quote
Old 15-04-11, 17:11   #19
urs_e30

Stage 5
 
urs_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 469
Member of:
[2 Roti]
Default Re: EVO ROX

Quote:
Originally Posted by PitziAerox View Post
foarte foarte foarte tare ) era si obositor sa mergi cu el .. eu deja vroiam scuter de mers toata ziua nu ma puteam abtine sa nu merg cu el cand era vremea buna si un high end nu e de mers cu el toata ziua.. de exemplu nu puteam sa duc pe nime ca se rupea cureaua cu 2 persoane ..tot timpul se intampla ceva la el daca mergeam distante lungi cu el din cauza turatiei foarte mari pe care o dadea selettra ..seara iara nema lumini..era aiurea deja ..va sfatuiesc pe toti care vreti sa va faceti scutere de genul asta sa va ganditi de 3 ori inainte daca merita
exagerezi ...
urs_e30 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-11, 18:23   #20
PitziAerox

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 229
Default Re: EVO ROX

tu esti copil ce sati zic eu tie ..dupa ce bagi bani ce iam bagat eu in scuer poti spune ca exagerez da asa nai de unde sa sti cum e un high end daca nu ai avut tu unu asa ca numai vb din burta
PitziAerox is offline   Reply With Quote
Old 15-04-11, 18:26   #21
urs_e30

Stage 5
 
urs_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 469
Member of:
[2 Roti]
Default Re: EVO ROX

Quote:
Originally Posted by PitziAerox View Post
tu esti copil ce sati zic eu tie ..dupa ce bagi bani ce iam bagat eu in scuer poti spune ca exagerez da asa nai de unde sa sti cum e un high end daca nu ai avut tu unu asa ca numai vb din burta
arunci cu vorbele aiurea ... tu esti in fata pc'ului ... eu in fata pc'ului meu ... eu nu stiu absolut nimic despre tine, nu stiu daca scuterul acesta a fost al tau etc. decat cei apropiati tie ... tu nu sti nimic despre mine, chiar erau necesare vorbele alea ?
__________________
Tears will get you sympathy, sweat will get you results ...
urs_e30 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-11, 12:46   #22
PitziAerox

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 229
Default Re: EVO ROX

is multi din arad pe forumu asta majoritatea ma cunosc i stiu ca scuterul a fot almeu..si stiu ce cutere..motoare am avut etc maturizeazate umpic si tu..pe alte forumuri ziceai ca is tepar ai votat sa dispar de pe alte forumuri si aiurea asa ca dispari..topic closed
PitziAerox is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -