Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-04-10, 15:45   #46
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

no sa sti ca e o idee buna chestia cu donatia unde sunt actele sa le semnam )
shoby13 is offline  
Old 10-04-10, 17:10   #47
razvy_91

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,595
Member of:
[Fiat]
[Nissan]
[VW]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Foarte frumos pana aici dar am o rugaminte , faci te rog o poza mai de-aproape la setul bigbore ? Si de unde l-ai cumparat?
razvy_91 is offline  
Old 10-04-10, 17:43   #48
razvan01
Ford Driver

Stage 5
 
razvan01's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 418
Member of:
[2 Roti]
[FORD]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

MAMA omule, cand ai zis ca te pui pe treaba si termini pana la SMAEB nu te-am crezut dar acum vad cu adevarat ca aveai dreptate. Pff, numai cuvinte de lauda pot sa am pentru tine. BRAVO!

cat despre Boost Bottle, la configuratia pe care o ai zic eu ca merita, o sa-ti regleze amestecul in ture joase, deci motorul nu o sa mai "balbaie".
__________________

Funky Events
Vrei o atmosfera incendiara la petrecerea ta? Contactati-ne: 0732 923 969
Funky Events Facebook
razvan01 is offline  
Old 10-04-10, 18:21   #49
rock_angel

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 348
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Quote:
Originally Posted by danutzcag View Post
Merita banii.......la cum o sa mearga...si la cum o sa arate:X:X:X....
nu mi-l donezi mie? : )) : )) glm
de ce sa ti-l doneze? sa iti ia placerea sa vopsesti scuterele cu spray cumparat din piata si cu carenele inca montate pe scuter?


ON: ma...vad ca te-ai pus serios pe treaba...cand il aduci in bucuresti?
rock_angel is offline  
Old 10-04-10, 18:24   #50
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

frate nu sunt saraceanu ca tine sa iau cate o piesa cand imi vine alocatia si sa platesc datoriile cine are si cine poate bravo lui Pentru mine pe acest forum conteaza doar parerile a 3 prieteni si ei se stiu bine !

Razvy o sa iti fac poze la set cand am sa il pun

razvan01 sunt oameni care au zis ca ca mint cand spun ca am bani atat cat sa i cheltui pe un tuning cu gust deci nui nici o problema nici mie nu mi-a venit a crede ca am sa resesc sa il fac exact cum mi-am propus

rock o sa il aduc sa dam o tura insa acum scuterul adica aceasta bicicleta e formata din 2 roti si un cadru...mai am multe chiar fff multe de facut

Last edited by shoby13; 10-04-10 at 18:27.
shoby13 is offline  
Old 10-04-10, 18:28   #51
rock_angel

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 348
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

ma da mie tot nu mi-ai raspuns la intrebare...

P.S: in legatura cu faza cu alocatia..ma ,....nu mai rade...ca si eu tot asa fac..strang toti banutii posibili ca sa imi iau piese....de ce?
pt. ca mama a zis ca nu imi da nici un ban ca sa ii bag in fiare
rock_angel is offline  
Old 10-04-10, 18:33   #52
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Quote:
Originally Posted by rock_angel View Post
ma da mie tot nu mi-ai raspuns la intrebare...

P.S: in legatura cu faza cu alocatia..ma ,....nu mai rade...ca si eu tot asa fac..strang toti banutii posibili ca sa imi iau piese....de ce?
pt. ca mama a zis ca nu imi da nici un ban ca sa ii bag in fiare
tu faci exceptie man ) situatia ta financiara o stiu nu e problema de asta sunt multi membrii aici pe forum care inainte sa am rox'u ma bagau in seama si multe altele si acum cand au vazut ca am inceput sa ridic roxu cum vroiam exact ca in planurile ce le am s-au schimbat si nu stiu dc

asta de r12312313 asta nu are bani sa isi puna halogen dublu pe scuter si ma trage pe mine la raspundere ca mint ca nush ce baiatule fa calculu la un set big bore numai la asta sa te gandesti cat a costat saracie...


4 All : se simt jigniti doar cei care sunt in situatia de mai sus nu m-am referit la membrii care chiar stiu cu ce se mananca sportu asta
shoby13 is offline  
Old 10-04-10, 18:35   #53
rock_angel

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 348
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

ba nu e vorba de situatia mea financiara..e vorba de faptu ca am bagat multi bani in fiare si mama nu mai vrea sa imi dea=))
rock_angel is offline  
Old 10-04-10, 18:51   #54
rinzou

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 736
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
tu faci exceptie man ) situatia ta financiara o stiu nu e problema de asta sunt multi membrii aici pe forum care inainte sa am rox'u ma bagau in seama si multe altele si acum cand au vazut ca am inceput sa ridic roxu cum vroiam exact ca in planurile ce le am s-au schimbat si nu stiu dc

asta de r12312313 asta nu are bani sa isi puna halogen dublu pe scuter si ma trage pe mine la raspundere ca mint ca nush ce baiatule fa calculu la un set big bore numai la asta sa te gandesti cat a costat saracie...


4 All : se simt jigniti doar cei care sunt in situatia de mai sus nu m-am referit la membrii care chiar stiu cu ce se mananca sportu asta
Fara suparare , nu ti se pare ca te lauzi cam mult ?
rinzou is offline  
Old 10-04-10, 18:54   #55
Dj.Phantom

Stage 5
 
Dj.Phantom's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 401
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Mai r12312313 te rog eu nu ii mai strica topicul omului astuia pentru ca dupa parerea mea a reusit ce foarte multi dintre noi probail nu vom reusi mult timp de acum incolo intr-un timp foarte scurt.

Foarte frumos tot ce i-ai facut pana acum :X Si cum a zis si shoby, doar adevaratii cunoscatori si pasionati stiu de ce a bagat el atatia bani pana acum in scuter.

Pe mine sincer ma enerveaza chestiile astea gen "De ce ai bagat atatia bani". Pentru mine(si probabil pentru majoritatea de pe acest forum cu cateva exceptii) nu conteaza banii bagati, ci rezultatul final(care dupa mine va fi unul pe masura asteptarilor)
__________________
My Scooter


Malaguti F12 Phantom LC 50






Burn rubber,not your soul !
Dj.Phantom is offline  
Old 10-04-10, 19:25   #56
Felix_Arad

Stage 5
 
Felix_Arad's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,226
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

R12345.. Tu vezi ce piese are pe masa aia si ce scor au fiecare? Aici ai dreptate phantom. Si eu sunt de acceeasi parere. Deci shoby, ai realizat ceva nemaipomenit, si sincer nu cred ca se lauda cu nimic, daca isi permite,isi permite, drept dovada piesele. Man ai mare, mdare, mare grija de el, astepram rezultatul final, si multi km fara incidente. Te salut Bafta

Last edited by Felix_Arad; 10-04-10 at 19:46.
Felix_Arad is offline  
Old 10-04-10, 19:26   #57
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

rinou poate am sarit calu si imi cer scuze dar tipu asta ma streseaza de cate ori i vad nu-ma nike-name-ul intr-un topic e clar ca a comentat aiurea acolo

phantomita iti multumesc pentru tot ce ai facut si iti multumesc ca ma incurajezi cu sfaturile tale si cu configu tau am relizat ca o sa iasa ceva foarte frumos

Prietenii Stiu Dc

shoby13 is offline  
Old 10-04-10, 19:39   #58
Dj.Phantom

Stage 5
 
Dj.Phantom's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 401
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Asa-i man Ti-am spus eu tie pe mess care e faza (si stii tu faza cu cifra 3-Asta e cel mai important) Mult noroc in continuare si hai sa il vedem pe roti ca asteptarea ma omoara :X
Dj.Phantom is offline  
Old 10-04-10, 20:07   #59
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

toba actuala pe scuter este fabritzi dar nu se stie nu se stie ) prietenii stiu dc )
shoby13 is offline  
Old 10-04-10, 20:51   #60
razvan01
Ford Driver

Stage 5
 
razvan01's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 418
Member of:
[2 Roti]
[FORD]
Default Re: [My Scoot] Yamaha Aerox

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post

razvan01 sunt oameni care au zis ca ca mint cand spun ca am bani atat cat sa i cheltui pe un tuning cu gust deci nui nici o problema nici mie nu mi-a venit a crede ca am sa resesc sa il fac exact cum mi-am propus


Sper sa nu fi crezut ca te-am facut mincinos sau mai stiu eu ce. Am zis asa doar pt ca nu mi se parea nici macar logic sa iei toate piesele alea pana la smaeb, care e peste 2 sapt, dar ce pot sa zic, ai intrecut atat asteptarile mele cat si ale celorlalti. Bravo si multa bafta pe viitor.

Ps. Adevarat "prietenii stiu de ce"
razvan01 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -