Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-10, 23:15   #301
rinzou

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 736
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Chiar crezi ca are rost sa mi bat capu cu tine?

Last edited by rinzou; 29-03-10 at 23:19.
rinzou is offline   Reply With Quote
Old 29-03-10, 23:22   #302
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

si ce te faci daca am scuter da nu vrea cardanu meu sa il arat la lume ? e prea smecher si nu vreau sa fiu sabotat uite asa gandesc eu , ia hai gata , norbi te rog eu frumos sterge ultimile 3-4 posturi , phantomitza nu merita ca ****** asta sa i murdareasca topicu . Nu ma mai pupati toti unde nu trebuie si nu va mai dati atata importanta smecherilor care sunteti intre 4 pereti cu tastatura in fatza ( aviz amatorilor si nu ma refer la toata lumea , majoritatea = useri de treaba restu sunt niste somnambuli nu vad nici unde calca ) no mc ce urmeaza pe F12 ?
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-10, 23:24   #303
rinzou

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 736
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Prietene , esti un LACHEE !
rinzou is offline   Reply With Quote
Old 29-03-10, 23:25   #304
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
si ce te faci daca am scuter da nu vrea cardanu meu sa il arat la lume ? e prea smecher si nu vreau sa fiu sabotat uite asa gandesc eu , ia hai gata , norbi te rog eu frumos sterge ultimile 3-4 posturi , phantomitza nu merita ca ****** asta sa i murdareasca topicu . Nu ma mai pupati toti unde nu trebuie si nu va mai dati atata importanta smecherilor care sunteti intre 4 pereti cu tastatura in fatza ( aviz amatorilor si nu ma refer la toata lumea , majoritatea = useri de treaba restu sunt niste somnambuli nu vad nici unde calca ) no mc ce urmeaza pe F12 ?
Ce-i cu tine mai VanDamme ? Cu ce ti-a gresit baiatul asta,cu ce te-a deranjat ca a intrebat ceva ? Poate ne intalnim la vreun eveniment sa iti arat ca nu toti suntem intre 4 pereti cu tastatura in fata. Numai "jmekeri" pe forumul asta,nu mai scapi de ei. Esti si tu baiet ?
VladM is offline   Reply With Quote
Old 29-03-10, 23:41   #305
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Ce-i cu tine mai VanDamme ? Cu ce ti-a gresit baiatul asta,cu ce te-a deranjat ca a intrebat ceva ? Poate ne intalnim la vreun eveniment sa iti arat ca nu toti suntem intre 4 pereti cu tastatura in fata. Numai "jmekeri" pe forumul asta,nu mai scapi de ei. Esti si tu baiet ?
inainte sa te bagi si tu in seama te sfatuiesc sa citesti paginile anterioare chiar aveam o parere buna da daca esti si tu unu deasta....

__________________________________________________ ____

vreau ca sa va demonstrez cate ceva :

Quote:
Originally Posted by r13111988 View Post
incercati sa nu il bagati in seama pe supapa ca e certat cu viatza el chiar are de comentat dar el saracu nu are dupa ce bea apa dar na,asta e si app nu toata lumea are banii sa dea cateva mii de euro pe un scuter ca tine "domnule supapa" oki, sau "domnule supozitor"
Quote:
Originally Posted by rinzou View Post
S-o umflat orezu in voi ma?

si sunt multe exemple nu stau sa rascolesc forumu pentru el , asta unde posteaza face scandal , varule ziceai cas multe alte forumuri mult mai bune ca asta , dece mai stai pe aici ? move Vlad M ... nu am zis nimic de tine si nici nu ma cred un vandame

Last edited by shoby13; 29-03-10 at 23:48.
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 13:33   #306
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
inainte sa te bagi si tu in seama te sfatuiesc sa citesti paginile anterioare chiar aveam o parere buna da daca esti si tu unu deasta....

__________________________________________________ ____

vreau ca sa va demonstrez cate ceva :






si sunt multe exemple nu stau sa rascolesc forumu pentru el , asta unde posteaza face scandal , varule ziceai cas multe alte forumuri mult mai bune ca asta , dece mai stai pe aici ? move Vlad M ... nu am zis nimic de tine si nici nu ma cred un vandame
Ma enerveaza astia care se tot iau de lume aiurea,cu ce a gresit omu ca sa va luati de el ? Mor cand vad replici de genu "smecheri dupa tastatura",il cunosti pe om ca sa spui asta ? Poate e baiatu' lu' Clamparu. Si cu r1234579 ala lasa-ma,ala e unul dintre cei mai ... oameni de pe forumul asta,e un agarici care se baga in seama fara sa-l intrebe cineva ceva. Asa ca termini cu Smardoismele astea ca nu stiti peste cine dati si cand va loveste nu o sa stiti de ce Nu am nimic cu nimeni personal doar ca m-am saturat de unele persoane.

PS: Rog un moderator sa-mi stearga ultimele 2 posturi.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 15:05   #307
Dj.Phantom

Stage 5
 
Dj.Phantom's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 401
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Gata baieti ca nu imi place cearta
Rinzou, pinioanele acestea spre deosebire de pinioanele stock au dintii drepti si nu mai exista frecaer intre ei, eu zic ca e o chestie calumea si chiar se merita sa iti iei pinioane(si primare si secundare). O sa iti mareasca viteza..
Si eu as ruga un moderator sa stearga posturile inutile.
Shoby13, momentan inca nu am nimic in plan, poate si din cauza banilor, au cam fugit din buzunar. Oricum, stii tu cine e primul care o sa afle in caz de imi cumpar ceva

Va salut, Phantom
__________________
My Scooter


Malaguti F12 Phantom LC 50






Burn rubber,not your soul !
Dj.Phantom is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 18:56   #308
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

iar m-am luat de rinzou fara sa imi dau seama il confund mereu cu r1232112231 pfff rinzou imi cer scuze promit ca data viitoare am sa fiu mai atent , eu am boala mare pe r231212312321 ala ca unde posteaza face scandal si l-am confundat....Am mare boala pe r213 si deaia imi cer scuze inca odata ( rinzou chiar merita sa i se ceara scuze cand i gresesc cu cv ca e baiat de treaba , imi pare rau de ce am spus mai sus doar ca m-am inervat umpik mai rau ( mai trebuia sa iti faci alt nike sa nu inceapa cu r ) joke ))
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 21:09   #309
Felix_Arad

Stage 5
 
Felix_Arad's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,226
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Phantom: Mai gasesti pinione ca a tale la pret din asta cum le-ai luat tu? Ca daca da as vrea si eu
Felix_Arad is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 21:20   #310
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Quote:
Originally Posted by shoby13 View Post
iar m-am luat de rinzou fara sa imi dau seama il confund mereu cu r1232112231 pfff rinzou imi cer scuze promit ca data viitoare am sa fiu mai atent , eu am boala mare pe r231212312321 ala ca unde posteaza face scandal si l-am confundat....Am mare boala pe r213 si deaia imi cer scuze inca odata ( rinzou chiar merita sa i se ceara scuze cand i gresesc cu cv ca e baiat de treaba , imi pare rau de ce am spus mai sus doar ca m-am inervat umpik mai rau ( mai trebuia sa iti faci alt nike sa nu inceapa cu r ) joke ))
Eu daca il prind pe undeva pe r12344264357685956899 ala ii rup capu cu toti 21 de ani ai lui. Si da,rinzou e baiat de treaba daca ajungi sa-l cunosti putin.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 22:20   #311
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

eu il stiu ca am mai vb cu rinzou dar nah l-am confundat fi sigur ca cine l-ar intalni pe r23131321 i-ar rupe capu....ala e ...
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 02:09   #312
sony_floryn15

Stage 3
 
sony_floryn15's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 86
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Dj.Phantom te-am intrebat mai sus.... ce raport au pinioanele originale..... si inca ceva diferentza intre pinioare sunt doar dintzi ,ca pozitzionare? sau e un raport diferit ....????
sony_floryn15 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 22:35   #313
Dj.Phantom

Stage 5
 
Dj.Phantom's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 401
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Raportul este de 13/44. diferenta intre cele sport si cele stock este ca dintii sunt drepti si nu se mai produce frecare intre ei
Dj.Phantom is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 23:32   #314
rinzou

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 736
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Nu au alt raport fata de cel stock? Mai devreme ziceai ca sunt pinioane pentru viteza..

PS : Te-am rugat sa lasi un id pe PM . Merci !

Last edited by rinzou; 31-03-10 at 23:35.
rinzou is offline   Reply With Quote
Old 01-04-10, 10:46   #315
Dj.Phantom

Stage 5
 
Dj.Phantom's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 401
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My Scoot] Malaguti f12

Scuterul a fost furat. Inca sper sa il gasesc
Dj.Phantom is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -