Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-09, 02:07   #46
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
e ca la film, ca la concert, ca la restaurant, ca la roata mortii, ca un drog.
Ce tare
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 17:44   #47
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Cum pot obtine o legitimatie foto ?
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 19:07   #48
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

O sa se faca un topic special pentru asta... S-a mai spus asta de cateva ori...
toader is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 19:53   #49
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

scuza-ma ... nu am citit tot topicul
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 21:05   #50
marian_tgv

Stage 5
 
marian_tgv's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 454
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

drift, burnout, si restul demonstratiilor in ce zile se vor tine si intervalul orar?...nu pot veni in toate cele 3 zile din pacate dar vreau sa prind o zi mai "bogata in demonstratii" ca sa zic asa...multumesc anticipat
marian_tgv is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 21:10   #51
Vyk

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 631
Member of:
[FOTO]
Wink Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Ca de fiecare data o sa se posteze un program, rabdare sa fie ca restul va fi rezolvat se cei care au competente in domeniu...
Vyk is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 22:28   #52
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Thumbs up Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
stai linistit, sef... ca nu te uita nimeni
trebuie sa centralizez discutiile la un moment dat.
pana marti mai astept confirmari la telefon...
sper sa fie gata toate masinile promise ca noutati
stiu si am incredere ca veti face totul ca la carte !!
inca o data bafta cu organizarea !!
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 23:05   #53
remusares

Stage 2
 
remusares's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 38
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Salut, cand se afla daca un club a fost inscris si va fi prezent
remusares is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 23:39   #54
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

pt cei care veni din afara bucurestiului ne puteti recomanda un hotel sau ceva mai ieftin..pt ca daca o sa vin cu masina la salon(daca e acc masina) o sa trebuiasca sa stau cateva nopti pe acolo ca am intelesc ca nu se poate o zi.
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 30-03-09, 23:57   #55
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by wolverine View Post
pt cei care veni din afara bucurestiului ne puteti recomanda un hotel sau ceva mai ieftin..pt ca daca o sa vin cu masina la salon(daca e acc masina) o sa trebuiasca sa stau cateva nopti pe acolo ca am intelesc ca nu se poate o zi.
Iti recomand eu hotel mai ieftin ... ca si eu am cautat pentru mine ca vreau sa vin la 4tuning days si sa stau toate 3 zile ... si am cautat hotel ... am gasit mai multe .. ieftine ... ince bani te intereseaza?
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 06:37   #56
wolverine

Stage 5
 
wolverine's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,204
Member of:
[BMW]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by scturoag View Post
Iti recomand eu hotel mai ieftin ... ca si eu am cautat pentru mine ca vreau sa vin la 4tuning days si sa stau toate 3 zile ... si am cautat hotel ... am gasit mai multe .. ieftine ... ince bani te intereseaza?
nush ce sa zic in ce bani sa fie....zi`mi si mie te rog cam ce preturi sunt, app sa fie si aproape de romexpo... mc!
wolverine is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 11:25   #57
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Eu sincer probabil ca voi primi injuraturi...frate da faceti ceva cu paza. Nu ca am figuri in cap dar am fost goniti ca niste gunoaie dintr-o zona unde era mai liber fiindca acolo cica era pentru participanti...dar in schimb erau prietenii prietenilor verisorilor participantilor acolo, pai stai un pic, adica platesc biletul de 3 ori da??Avem o masina care probabil la urmatoarele evenimente va participa speram din tot sufletul asta. Suntem constienti de pericolele care exista langa traseul respectiv. Nu consumam seminte nu urlam si asa mai departe. Cum ziceam nu am figuri fiindca nu avem inca nici o legatura oficiala cu evenimentul in sine, dar nu mi se pare corect ca noi sa fim obligati sa stam langa toti manelarii si tiganii care nu au nici o treaba cu masinile.Data trecuta la drift kings sau cum i-a zis a fost amenajata acea tribuna pentru presa(cica), pe langa ca nu ne-a lasat nimeni sa intram pentru ca nu aveam plasticul acela de gat, de care puteam face rost de altfel de la cumnatul meu, intrau toti ..necunoscutii cu sotiile de mana si tot asa. Nu sunt carcotasa dar cred ca cineva care plateste 2 zile la rand ca sa intre si sta toata ziua in picioare langa toate personajele alea de mai sus ar merita un pic de respect. Stiu ca nu se va rezolva nimic dar ar trebui sa tineti cont ca aia pasionatii n-au nici un fel de conditii iar aia smecheri beneficiaza de ce e mai bun...pacat...foarte pacat. nu e primul eveniment cand am patit asta.Prietenul meu spre ex...a primit comentarii ca de ce nu sta in spate ca e inalt, eu tb sa stau numai bat ca deh sa nu dau motive de comentarii, tinand cont de tigani si restul tipilor din spatele nostru.In fine daca de o bucata de plastic depinde totul si nu de interes...atunci asta e. Sper ca nu am zis ceva gresit si poate o sa va dea de gandit ca mai sunt alti cativa ca noi.
berbeaca is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 11:31   #58
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

Ca sa nu mai mentionez faptul ca aia un milion 200 pe care probabil ii vom da ca de obicei fiindca na..nu poti sta acasa cand stii ca e expozitia....am fi putut sa ii dam pentru una din piesele necesare in momentul asta masinii...dar na noi suntem fraieri si tot venim. Stiu ca nu ne obliga nimeni dar tocmai in asta consta interesul pentru asa ceva....totusi un fel de abonament era foarte foarte util fiindca multi vin in 2 si banii astia nu is chiar putini pt cineva de varsta noastra, cand ai o masina de facut in timp scurt...apropo urmatorul eveniment cand va fi dupa asta ...cu demonstratii etc?
berbeaca is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 13:05   #59
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

...mi se pare destul de corect ce zice /berbeaca/ ....poate va ganditi la o solutie sa fie rezolvata si treaba asta... nu e vorba de rasism cu tiganii... ca ei nu au voie sau ca avem mai multe drepturi ca ei . NU , nu asta e problema ...dar ce cred eu ca /berbeaca/ a vrut sa zica :ca multi care nu au absolut nici o treaba la capitolul "MASINI" vin si fac caterinca... mananca seminte...se iau de oameni... ii brancesc si tot felu' de gesturi de prost gust care eu cred ca nu au loc la un astfel de event.
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 31-03-09, 14:11   #60
Alex23

Stage 5
 
Alex23's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 437
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDays 2009!

eu cred ca totusi ar fi bine sa se faca treaba cu bratarile sa se poate pleca daca vrei ca nu poti sa stai in romexpo 2-3 ore fara sa mananci ceva sa bei etc.
Alex23 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -