Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 30.10.2004

Bucuresti - 30.10.2004 Incepand cu ora 12 sambata la prisma o noua etapa de indemanare \"rapida\"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-10-04, 00:27   #16
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Problema a fost de la 1 secunda (una) dar in care s-au inghesuit 8 sau 9 masini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F_L_R is offline  
Old 31-10-04, 00:27   #17
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

din cite am vazut eu si sper sa nu fiu singuruu care o zic mi se pare ca acea solenza alba a si gresit .acum nu stu ce sa zic mai astept parerile celor care au vazut mai bine
Apropo totu frumos dar la sfirsit a fost cam tragic ptr noi ptr ca unu dintre noi a fost lovit de un cascat de ciutan care ia cam strimbat masina prietenului nostru (rdv solenza albastra ) asta intimplinduse chiar in incinta conplexului prisma .inainte a pleca noi
__________________
x-28-TRA is offline  
Old 31-10-04, 00:29   #18
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cine era acel \"ciutan\" ? nu de alta dar imi e sa nu fie unu de al nostru , masina , nr... ? astept...
EvLSant0S is offline  
Old 31-10-04, 00:31   #19
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

era o vectra rosie cu nr eaa parca care nu avea nici un stiker pe ea adica nu era a nimanui.banuies ca era spectator
x-28-TRA is offline  
Old 31-10-04, 00:34   #20
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

aha , am vazut-o , in filmarea facuta de unul de al nostru , se plimba cu masina pe pista... nsuh parea a bagator d seama , in fine , i-a indoito calumea sau .... o chestie minora ?
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 31-10-04, 00:40   #21
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

pai are cam asa fatza de usa ,bandou ,si putzin la prag
x-28-TRA is offline  
Old 31-10-04, 00:56   #22
B26LPX

Stage 2
 
B26LPX's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 66
Default

Si eu as vrea sa vad un clasament pe ambele manse si apoi la general pe grupa si la general pe ambele grupe........sper sa il dati si sa nu se supere cei de la B care au iesit sub multi de la A.

Daca portiunea de viteza de la start ar fi fost scurta, sau ar fi lipsit, clasamentul ar fi fost cu totul altfel....parerea mea....nu vad unde era indemanarea pe o linie dreapta de 200m.....

Ar mai fi interesanta ideea unei curse de indemanare in paralel....sa se vada clar diferenta intre masini si piloti.
B26LPX is offline  
Old 31-10-04, 02:08   #23
4wheels

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 384
Default

dar ce a fost vreo premiere ca noi am iesit pe locul 3 (016)
4wheels is offline  
Old 31-10-04, 07:16   #24
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B26LPX\"
Si eu as vrea sa vad un clasament pe ambele manse si apoi la general pe grupa si la general pe ambele grupe........sper sa il dati si sa nu se supere cei de la B care au iesit sub multi de la A.

Daca portiunea de viteza de la start ar fi fost scurta, sau ar fi lipsit, clasamentul ar fi fost cu totul altfel....parerea mea....nu vad unde era indemanarea pe o linie dreapta de 200m.....

Ar mai fi interesanta ideea unei curse de indemanare in paralel....sa se vada clar diferenta intre masini si piloti.
Sef, nu cred ca o sa vezi clasamentele finale din simplul motiv ca nu e in interesul celor cu masini puternice dar care au ratat traseul sau au avut alte probleme, sa vada ca multe masini muuuult mai slabe au avut timpi mai buni. Parerea mea. Si mai mult decat atat, nici tu, nici eu si nici marea majoritate nu am venit k sa castigam, ci am venit k sa ne dam si sa capatam experienta.Deci clasamentul nu este decat ceva subiectiv. Castigul a fost ca ai putut sa mergi, ca te-ai luptat cu tine si cu masina si ca ti-ai facut prieteni noi. Ca masina X sau Y care e de 10 ori mai puternica decat trabantul tau a mers mai bine sau mai prost nu e meritul si nici castigul tau. Parerea mea....

Apropos, la grupa B a castigat Seatul negru. Am sa va rog, dupa ce apar filmele pe site sa va uitati atent la cum a mers pe traseu si sa spuneti daca ati observat ceva deosebit.

Bafta.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline  
Old 31-10-04, 08:31   #25
B26LPX

Stage 2
 
B26LPX's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 66
Default

Ai dreptate dude, dar nu poti sa spui ca nu intervine si norocul in intrecerile astea....sunt o gramada de alte domenii in care se castiga pe greselile celorlalti....asta inseamna competitie. Vezi fotbal, F1, tenis, avansarile de la serviciu....asta e viata. DAR de data asta UNII au fost mai buni (nu zic de mine). Altadata vor castiga altii. Dar un clasament oficial corect mi se pare normal sa apara.
B26LPX is offline  
Old 31-10-04, 08:32   #26
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Apropos, la grupa B a castigat Seatul negru. Am sa va rog, dupa ce apar filmele pe site sa va uitati atent la cum a mers pe traseu si sa spuneti daca ati observat ceva deosebit.

Bafta.
Renumitul Leon Top Sport Diesel?
CT-87-ADY is offline  
Old 31-10-04, 08:36   #27
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

dude seatul negru(insomnia) a mers P.R.O.S.T. si a incercat niste frane de mana dar nu i-au iesit deloc, doar pierdere de timp. cam greu de crezut ca a castigat
__________________
furia rosie turbo-diesel
bog88 is offline  
Old 31-10-04, 12:15   #28
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Apropos, la grupa B a castigat Seatul negru. Am sa va rog, dupa ce apar filmele pe site sa va uitati atent la cum a mers pe traseu si sa spuneti daca ati observat ceva deosebit.

Bafta.
Renumitul Leon Top Sport Diesel?
daca te refery la zyx acea masina nu mai exista aceste era un seat leon pe benzina de la insomnia
ZoliaT is offline  
Old 31-10-04, 12:29   #29
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ZoliaT\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Apropos, la grupa B a castigat Seatul negru. Am sa va rog, dupa ce apar filmele pe site sa va uitati atent la cum a mers pe traseu si sa spuneti daca ati observat ceva deosebit.

Bafta.
Renumitul Leon Top Sport Diesel?
daca te refery la zyx acea masina nu mai exista aceste era un seat leon pe benzina de la insomnia
da la ala ma refeream!
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
CT-87-ADY is offline  
Old 31-10-04, 12:32   #30
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

hai sa inchidem topicul asta sa ramana doar unul pe care sa se vbeasca despre cursa
ZoliaT is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -