Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 17-07-13, 22:21   #61
dan_tripon91

Stage 5
 
dan_tripon91's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 433
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA @ Slobozia 13-14 iulie 2013

Quote:
Originally Posted by suvi_xxx View Post
Da, chiar a fost foarte frumos si totul a iesit cum trebuie, cu mici exceptii: parbrize sparte (fundul prea greu), proiectoare sarite, pene, fulgi

Mie mi-a placut si sambata, chiar daca nu au fost multe masini, duba a fost iar in centrul atentiei, insa nici celelalte masini nu s-au lasat mai prejos.

Stateam si ascultam ce vorbesc "grupuletele" de vizitatori si peste tot auzeam: baaaa, sa vezi ce muzica are golfu' ala albastru... sau "ce-mi place mazda aia verde"

Daca la Brasov ne tremurau putin genunchii de frig, de data asta nu stiam pe unde sa fug sa gasesc umbra, noroc cu scena amenajata, dar tot m-am bronzat cu urmele de la maiou. Orice tractorist ar fi invidios pe bronzul meu

Cupele au fost foaaarte mari, cea pe care am luat-o eu pentru locul 2 e imensa Trebuie sa ii multumim lui Ludovic pentru tot. De la organizare, la tricouri, la cupe, cazare, mancare (gratarul a fost foarte bun) si bautura.


Per total mie mi-a placut foarte mult cum a iesit totul si am ramas cu amintiri placute. Nota 10 de la mine
frumos frumos...pacat ca nu am putut sa raman si Duminica....data viitoare o sa imi aduc parbriz de rezerva))
dan_tripon91 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-13, 23:58   #62
gaby007

Stage 5
 
gaby007's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 338
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: CNCA @ Slobozia 13-14 iulie 2013

Quote:
Originally Posted by suvi_xxx View Post
(gratarul a fost foarte bun) si bautura.

Suvi,ai baut ceva fara mine???Doua gume taiate cand ne mai vedem.
gaby007 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-13, 04:47   #63
suvi_xxx

Stage 5
 
suvi_xxx's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 347
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA @ Slobozia 13-14 iulie 2013

Cola Cherry

nu mai bausem de cativa ani
suvi_xxx is offline   Reply With Quote
Old 19-07-13, 01:43   #64
Mozzo

Stage 4
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 235
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA @ Slobozia 13-14 iulie 2013

Super eveniment...si trebuie sa notez pe perete )..cel mai mare scor dat de mine, a fost dat la SLOBOZIA ))...
Mozzo is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -