Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-12, 23:20   #121
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
si cine crezi ca este nebunul sa vrea sa faca 2 etape suprapuse
Raspunsul:
Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Din pacate nu vom avea etape simultane anul asta.
Valabil ce ti.am cerut, arata-mi unde mi s-a spus ceea ceam zis mai sus
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 23:25   #122
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

din fericire nu vom avea etape simultane .... sa te oftici tu ca nu ai o etapa la tine in curte !!!! cred ca nici la aia nu veneai gaseai tu un motiv.

ps. poate nu s-a explicat motivul , dar nu trebuie sa ai foarte multa minte sa iti dai seama de motive ..... sau ai ?
__________________
mai bine intrebi decat sa mori prost si sa mai ai si pretentia ca le stii pe toate ...

eu intreb!!! voi ????
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 23:29   #123
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
Raspunsul:


Valabil ce ti.am cerut, arata-mi unde mi s-a spus ceea ceam zis mai sus
hmmm nu prea stau sa recitesc .... sunt pe telefon si este scris foarte mic , si nu am chef sa stau sa caut si sa imi obosesc ochi mei batrani las pe alti sa o faca .... sa caute pe forum sa vada daca este scris sau nu !!! explicatia a fost data , pana la urma !!!! o sa dormi linistit pentru ca s-a elucidat un mare mare mare mister pentru tine noapte buna si vise placute
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 23:32   #124
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
asta ti s-a explicat de la inceput!!!!
Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
ps. poate nu s-a explicat motivul , dar nu trebuie sa ai foarte multa minte sa iti dai seama de motive ..... sau ai ?
hotaraste.te
Asta e nu toti suntem asa destepti, si tocmai deasta motivele puteau fi multe si total diferite.
Seara buna si tie iti doresc.
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 23:36   #125
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
hotaraste.te
Asta e nu toti suntem asa destepti, si tocmai deasta motivele puteau fi multe si total diferite.
Seara buna si tie iti doresc.
da-mi tu motive ... ca eu chiar nu le inteleg ... ori eu ori tu . vreau sa inteleg motivele pentru care s-ar face etape suprapuse de aceeasi organizatie???
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 00:54   #126
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Am scris eu mai sus.

Ca unii competititori interesati de numarul de prezente si de titlul de Campion National sa poata, sau sa aiba macar POSIBILITATEA sa aleaga o etapa cu costuri mai mici, dar care sa le aduca prezenta si numarul de puncte necesare. In conditiile in care are NEVOIE de o etapa si in conditiile in care NU POATE sa astepte pana cand ii cade din cer o etapa in garajul de la subsolul vilei. Sau in conditiile in care omul prefera sa mearga la o etapa, oricare ar fi ea, in loc sa nu mearga nicaieri si sa astepte. Si asta e valabil pentru marea noastra majoritate. Acum e mai usor de inteles?

Este singurul motiv pentru care face sens sa suprapui doua etape. Reducerea costurilor pentru competitor. In rest, la capitolele enumerate de Ludovic.... minusurile sunt evidente.

Alex, degeaba treci acum in defensiva. N-am nevoie de ultimul cuvant in ceea ce te priveste. Eu pot sa raman in partea celor care fac si tu poti sa ramai in partea celor care comenteaza. De unde stau eu, lucrurile merg inainte la fel. De unde stai tu.... chiar nu conteaza.

De ceva vreme repet o vorba. Intrebarea potrivita pusa la momentul nepotrivit sau in modul nepotrivit primeste invariabil raspunsul nepotrivit.

Tu stii ce, cum si cand intrebi. Sa fii sigur insa ca primesti raspunsul cerut, asa cum il ceri, chiar daca nu iti dai seama.

Bine ca avem rabdare. Macar atat.

PS: Sa-i invete cineva pe astia din dB Drag (USA) sa nu mai tina zeci de etape simultan. Ce dracu... Ia sa faca toti cateva mii de mile si sa se intalneasca toti cuminti la un loc, ca si elevii care merg impreuna la mare. Pai... nu?
__________________
www.melodix.ro

Last edited by ReLLaXX; 30-08-12 at 12:24.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 15:13   #127
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
PS: Sa-i invete cineva pe astia din dB Drag (USA) sa nu mai tina zeci de etape simultan. Ce dracu... Ia sa faca toti cateva mii de mile si sa se intalneasca toti cuminti la un loc, ca si elevii care merg impreuna la mare. Pai... nu?
Dar acolo cati participanti sunt ?, si SUA e umpic mai mare decat Romania, insa au avantajul pretului combustibililor.
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 15:33   #128
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Decat sa dezbateti subiectul dc x si y nu vine la etape mai bine postati niste informatii utile despre urmatoarea etape.
roli is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 15:54   #129
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by roli View Post
Decat sa dezbateti subiectul dc x si y nu vine la etape mai bine postati niste informatii utile despre urmatoarea etape.
urmatoarea etapa va fi la oradea 29-30 septembrie dupa care vine etapa de la slobozia (urmatoarea saptamana) 6-7 octombrie , dupa care , tu Roli , te lasa amanet Norbi la mine , o saptamana ...... urmatoarea saptamana 13-14 octombrie este finala nationala la bucuresti ... asta ar fi in mare asa ...rellaxx sau bigu poate intarii si confirma datele spuse ( mai putin chestia asta cu roli la mine acasa ) si mai ales detaliile fiecarei etape !!!
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 16:42   #130
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
urmatoarea etapa va fi la oradea 29-30 septembrie dupa care vine etapa de la slobozia (urmatoarea saptamana) 6-7 octombrie , dupa care , tu Roli , te lasa amanet Norbi la mine , o saptamana ...... urmatoarea saptamana 13-14 octombrie este finala nationala la bucuresti ... asta ar fi in mare asa ...rellaxx sau bigu poate intarii si confirma datele spuse ( mai putin chestia asta cu roli la mine acasa ) si mai ales detaliile fiecarei etape !!!
trebuie sa bifez 2 din 3 etape minim sa vedem ce zice sponsorul oficial poate toate 3 poate nici 1 )

si cu ramasul la tine o saptamana hmmm... (poate lasam honda cumva la bucuresti sa nu ne plimbam cu 2 masini :P )
__________________
roli is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 17:03   #131
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Rezisti tu o sapt fara masina roli? )
valitataye is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 18:02   #132
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by valitataye View Post
Rezisti tu o sapt fara masina roli? )
teoretic trebuie sa rezist vreo 4-5 zile
roli is offline   Reply With Quote
Old 14-09-12, 21:35   #133
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
urmatoarea etapa va fi la oradea 29-30 septembrie dupa care vine etapa de la slobozia (urmatoarea saptamana) 6-7 octombrie , dupa care , tu Roli , te lasa amanet Norbi la mine , o saptamana ...... urmatoarea saptamana 13-14 octombrie este finala nationala la bucuresti ... asta ar fi in mare asa ...rellaxx sau bigu poate intarii si confirma datele spuse ( mai putin chestia asta cu roli la mine acasa ) si mai ales detaliile fiecarei etape !!!
Ramane sau nu in picioare aceasta informatie?
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 15-09-12, 01:07   #134
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

ar fi bine venite niste detalii exacte despre urmatoarele evenimente, mai ales ca vor fi consecutive
roli is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 19:57   #135
SJ-82-GMA

Stage 5
 
SJ-82-GMA's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 510
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

se stie ceva de oradea,va fi etapa sau nu saptamana viitoare?mersi
SJ-82-GMA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -