Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 17-08-12, 14:39   #91
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by B-11-AYG View Post
15-16 sep din cate stiu e ocupat
unde ?
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-12, 07:33   #92
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Sa spuna Claudiu, el e Bossu
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 08:35   #93
SJ-82-GMA

Stage 5
 
SJ-82-GMA's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 510
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Salutari,urmatoarea etapa?
SJ-82-GMA is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 11:13   #94
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by SJ-82-GMA View Post
Salutari,urmatoarea etapa?
In negocieri, Oradea / Slobozia. Amandoua se anunta, inca nu stim exact cum. Simultan sau pe rand. Detalii, cel tarziu maine.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 13:09   #95
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
In negocieri, Oradea / Slobozia. Amandoua se anunta, inca nu stim exact cum. Simultan sau pe rand. Detalii, cel tarziu maine.
Honda vrea si la slobozia si la oradea deci, fa sa fie bine
roli is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 14:48   #96
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
In negocieri, Oradea / Slobozia. Amandoua se anunta, inca nu stim exact cum. Simultan sau pe rand. Detalii, cel tarziu maine.
bon, va mai fi vreo etapa inafar de cele 2 ?
Etape simultan mie unu nu mi se pare deloc ok. De ex: cum ar fi sa plece in banchet un grup/clasa de studenti/liceeni la mare, dar o parte din ei la costinesti si o parte in mamaia, nu cred ca ar sta bine treaba..., in plus de asta mai era o regula parca, pt campion la o anume clasa trebuie sa fi participat la cel putin 1/2 din etape +1, si fiind cate 2 etape suprapuse nu putem ajunge la ambele, daca ma intelegi unde bat...
__________________
got hairtrick ?
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 14:54   #97
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
bon, va mai fi vreo etapa inafar de cele 2 ?
Etape simultan mie unu nu mi se pare deloc ok. De ex: cum ar fi sa plece in banchet un grup/clasa de studenti/liceeni la mare, dar o parte din ei la costinesti si o parte in mamaia, nu cred ca ar sta bine treaba..., in plus de asta mai era o regula parca, pt campion la o anume clasa trebuie sa fi participat la cel putin 1/2 din etape +1, si fiind cate 2 etape suprapuse nu putem ajunge la ambele, daca ma intelegi unde bat...
tocmai tu ??? la cate etape ai fost anul asta???
am vb cu claudiu. vom amana etapa de la slobozia cu o saptamana , deci spor la drum ....spre oradea si spre slobozia .... in ordinea asta
__________________
mai bine intrebi decat sa mori prost si sa mai ai si pretentia ca le stii pe toate ...

eu intreb!!! voi ????
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 15:01   #98
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
tocmai tu ??? la cate etape ai fost anul asta???
am vb cu claudiu. vom amana etapa de la slobozia cu o saptamana , deci spor la drum ....spre oradea si spre slobozia .... in ordinea asta
) da ce, am zis eu ceva de mine ) nu am fost la etape dintr.un singur motiv ($), dar pe anul viitor sper sa numai ratez vreuna , chit ca vin si fara masina dar sa sper sa nu fie cazul, bineinteles daca nu vor fi simultan
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 15:06   #99
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
) da ce, am zis eu ceva de mine ) nu am fost la etape dintr.un singur motiv ($), dar pe anul viitor sper sa numai ratez vreuna , chit ca vin si fara masina dar sa sper sa nu fie cazul, bineinteles daca nu vor fi simultan
pai asta era ideea .... de ce tu te-ai gasit sa spui ceva? nu pierzi si nu castigi nimic !!! este doar de dragul de a te mai contrazice putin pe forum . ar trebuii sa te cheme Gica .... de la Gica-contra

ps. la anul spargi vreo banca de ai € sa vii la competitii ???
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 15:12   #100
alex_bmw1992

Stage 5
 
alex_bmw1992's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 999
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by ludo_ludovic2003 View Post
pai asta era ideea .... de ce tu te-ai gasit sa spui ceva? nu pierzi si nu castigi nimic !!! este doar de dragul de a te mai contrazice putin pe forum . ar trebuii sa te cheme Gica .... de la Gica-contra

ps. la anul spargi vreo banca de ai € sa vii la competitii ???
), pai sa nu inceapa sa se organizeze asa si pe viitor, ca atunci am si eu de pierdut...
Pana acum am stat pe banii (aia care nu sunt) parintilor, de.asta am si sculele audio care le am , acum reusii sa ma angajez undeva si... strangem
alex_bmw1992 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 15:33   #101
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
), pai sa nu inceapa sa se organizeze asa si pe viitor, ca atunci am si eu de pierdut...
Pana acum am stat pe banii (aia care nu sunt) parintilor, de.asta am si sculele audio care le am , acum reusii sa ma angajez undeva si... strangem
sa inteleg acum ca vei schimba si sculele ... te dai pe scule adevarate D
nu-ti fie teama ... nu o sa pierzi nimic . placerea mare este sa participi !!!

si inca ceva ..... eu , daca ar fi strict dupa mine , as face cat mai multe competitii duble.... una in vestul tarii si una in est si la fel si in nord si sud .... as schimba modul de premiere la final ...daca te referi strict la statutul de campion national . tot din cauza banilor as face asta ma refer la organizarea etapelor (aici e mult) si la participarea competitorilor (aici e putin) .... dar este mai mare cheltuiala.... asa ca ramanem la stadiul actual
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 21:54   #102
ionu_05

Stage 2
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 70
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

La Sibiu Cluj nu organizati nimica? Ii centrul tarii si ii mai aproape pentru toti si acolo sar strange multi ar fi foarte frumos sa vezi cati mai multi
ionu_05 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 09:28   #103
Andrei RS13

Stage 3
 
Andrei RS13's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 144
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

de ce nu faceti si la constanta?ar avea public numeros
Andrei RS13 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 10:54   #104
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Eu zic ca mai accesibil ar fi bucurestiul.Nu?
valitataye is offline   Reply With Quote
Old 29-08-12, 11:42   #105
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: CNCA 2012 - Program, etape si detalii

Quote:
Originally Posted by alex_bmw1992 View Post
bon, va mai fi vreo etapa inafar de cele 2 ?
Etape simultan mie unu nu mi se pare deloc ok. De ex: cum ar fi sa plece in banchet un grup/clasa de studenti/liceeni la mare, dar o parte din ei la costinesti si o parte in mamaia, nu cred ca ar sta bine treaba..., in plus de asta mai era o regula parca, pt campion la o anume clasa trebuie sa fi participat la cel putin 1/2 din etape +1, si fiind cate 2 etape suprapuse nu putem ajunge la ambele, daca ma intelegi unde bat...
Nu vreau sa te superi pe mine, dar ai una din ultimele pareri de luat in calcul. Cand o sa activezi mai mult pe la competitii si mai putin din tastatura (adica la anul, din ce zici tu) si cand o sa poti sa gandesti pentru competitori si nu pentru chestii abstracte, o sa iti doresti etape simultane. 2,3,4 sau mai multe.

Cat despre regulament si reguli, exista doua lucruri de retinut. L-am scris personal, integral, deci e posibil sa-l stiu. L-am modificat si il voi modifica de fiecare data cand situatia o cere, atata timp cat asta este in interesul competitiei si a competitorilor.

Din pacate nu vom avea etape simultane anul asta, iar in ceea ce te priveste pe tine si pe cei ca tine, dincolo de discursul vostru, chiar nu conteaza. Voi stati acasa si strigati (sa nu zic urlati) dupa poze, iar altii fac sute de kilometri sa va faca voua poze. Pana la urma... cam atat cred ca se vede de unde stati voi. Ca altfel v-ati schimba putin punctul de vedere.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -