Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-11, 22:02   #31
tiberiu f

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

nu e chiar asa mare bai se mai intimpla greseli de acest gen mai ales pe lucruri facute in graba.....
au fost multi participanti si se facuse tirziu.......
important e ca a fost frumos.....
numai bine la toata lumea!!!!
tiberiu f is offline   Reply With Quote
Old 07-06-11, 22:31   #32
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Problema sa rezolvat acum 2 ore, am vorbit cu Tibi si maine o sa primeasca cupa pt locul 1. Stai linistit pilula toti gresim si sincer mie asa imi place de tine cum esti. Greseala imi apartine si mie pt ca nu am verificat fisele inainte de premiere.
__________________
Dragster is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:20   #33
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

multumesc tibi foarte mult pt ca ai inteles...si scuze si tie iosif...

@ eu nu pot spune decat un singur lucru despre organizarea de la arad!totul a fost perfect din partea organizatoriilor...
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON

www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:23   #34
angeloml

Stage 1
 
angeloml's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 15
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Perfect ? Serios ?
angeloml is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:25   #35
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Quote:
Originally Posted by angeloml View Post
Perfect ? Serios ?

da-mi voie sa iti spun un lucru mihai!daca nu ai fost acolo cum poti sa imi pui la indoiala cuvintele?!
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:28   #36
angeloml

Stage 1
 
angeloml's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 15
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Am calculat scorurile de pe fise (care fac parte din organizare) si am vazut ca au fost surprize.
Apropo, clasamentul vad ca a ramas nemodificat.
Nu mai folositi cu atat de multa usurinta termenul de "perfect", mai ales cand sunteti implicati in organizare. E greu (daca nu imposibil) ca ceva sa fie perfect, mai ales stiind toate chestiile din culise. Din perspectiva unui competitor/vizitator se mai poate intampla, dar ca organizator, greu de crezut.
angeloml is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:36   #37
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

nu pot sa ma abtin cand vad lumea anti CNCA ca baga strambe doar ca sa duca EMMA in ochii lor peste CNCA

daca chiar nu intelegi ca a fost o gresala banala care sa rezolvat in scurt timp, atunci mai bine inchidem topicul sa fie doar drept de vizualizare fara sa mai spuna lumea ceva, sa afle si alti ce sa intamplat cu adevarat.

nau fost multi participanti dar aproape toate masinile au avut un sistem decent chiar si foarte bune, fata de multe alte evenimente unde au participat masini de spl de dragu de a da arbitrilor munca in plus.
__________________
roli is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 00:42   #38
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

CU SCUZELE DE RIGOARE PENTRU , TIBI , IOSIF , PESTE , OVIDIU asa arata clasamentul in varianta finala!
Attached Files
File Type: doc CLASAMENT CNCA arad.doc (50.0 KB, 36 views)
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 01:00   #39
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Quote:
Originally Posted by roli View Post
nau fost multi participanti dar aproape toate masinile au avut un sistem decent chiar si foarte bune, fata de multe alte evenimente unde au participat masini de spl de dragu de a da arbitrilor munca in plus.
E un lucru atit de evident !
Nu stiu cum unii , cu ditamai bata in ochi, nu vad decit paiele din ochii altora!

Da na , calu moare de drum lung si desteptul de grija prostului.
Prostul find ala care se chinuie sa aduca masini bune la concurs , sa fie audiate de cine doreste sa invete.

Desteptul ,e ala care vrea competitii de SQ cu masini de SPL.
Eu, ca prost ce sunt prefer CNCA !
__________________
CDA-7990R F#1 Status CD Tuner + PXA-H900 F#1 Status Multimedia Manager , BRAX Matrix 1.1 , BRAX Matrix 2.1 , 2*BRAX Matrix 6.1 PP , 4*BRAX X 2000.2 Graphic Edition platinum ,2* BRAX Matrix 10.1

ceachi is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 01:35   #40
angeloml

Stage 1
 
angeloml's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 15
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Ce usor este sa fie totul perfect cand se sterg toate posturile.
Ce pacat ca stiti sa va obfuscati si sa va simtiti nedreptatiti doar cand participati la alte competitii, iar cand se intampla la voi se baga totul sub pres si ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic.
Consider subiectul incheiat momentan, cat timp nu se respecta parerile celor care posteaza, si se sterg la pachet toate posturile, chiar si cele ontopic, si mai ales cele care evidentieaza niste probleme de organizare.
Pentru cine stie si ce s-a sters, e usor sa judece, dar pentru posteritate ramane doar un post, legat de greseala cu un punct care s-a intamplat pe fisa lui George.
Pentru cine considera ca noi suntem anti-CNCA, ar fi bine sa citeasca posturile celor pro-CNCA (ma refer aici la organizatori) cu referire la EMMA. Din pacate ei nu se pot lega de nimic concret, sau de ceva din ultimii 3 ani, dar vorbesc pentru a se afla in treaba. Sunt convins ca daca s-ar fi intamplat aceasta mica greseala la o etapa EMMA, eram de mult crucificati si injurati pe forum (a se vedea cati reprezentanti EMMA au postat in acest topic, si cati de la CNCA). Din fericire noi nu lucram asa, si poate ar fi bine sa se gandeasca cineva daca s-ar fi descoperit vreodata cele 3 greseli, daca nu ar fi aparut astia anti-CNCA.
Pacat ca nu se poate colabora pentru a face o competitie mai buna, cu cele mai bune masini de SQ si SPL, si cu cei mai buni arbitrii si membrii ai staffului de la EMMA si CNCA.
Culmea e ca tot de la noi, astia anti-CNCA, vine regretul asta.
angeloml is offline   Reply With Quote
Old 08-06-11, 10:15   #41
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Quote:
Originally Posted by angeloml View Post
Ce usor este sa fie totul perfect cand se sterg toate posturile.
Ce pacat ca stiti sa va obfuscati si sa va simtiti nedreptatiti doar cand participati la alte competitii, iar cand se intampla la voi se baga totul sub pres si ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic.
Consider subiectul incheiat momentan, cat timp nu se respecta parerile celor care posteaza, si se sterg la pachet toate posturile, chiar si cele ontopic, si mai ales cele care evidentieaza niste probleme de organizare.
Pentru cine stie si ce s-a sters, e usor sa judece, dar pentru posteritate ramane doar un post, legat de greseala cu un punct care s-a intamplat pe fisa lui George.
Pentru cine considera ca noi suntem anti-CNCA, ar fi bine sa citeasca posturile celor pro-CNCA (ma refer aici la organizatori) cu referire la EMMA. Din pacate ei nu se pot lega de nimic concret, sau de ceva din ultimii 3 ani, dar vorbesc pentru a se afla in treaba. Sunt convins ca daca s-ar fi intamplat aceasta mica greseala la o etapa EMMA, eram de mult crucificati si injurati pe forum (a se vedea cati reprezentanti EMMA au postat in acest topic, si cati de la CNCA). Din fericire noi nu lucram asa, si poate ar fi bine sa se gandeasca cineva daca s-ar fi descoperit vreodata cele 3 greseli, daca nu ar fi aparut astia anti-CNCA.
Pacat ca nu se poate colabora pentru a face o competitie mai buna, cu cele mai bune masini de SQ si SPL, si cu cei mai buni arbitrii si membrii ai staffului de la EMMA si CNCA.
Culmea e ca tot de la noi, astia anti-CNCA, vine regretul asta.
Nu este nimic bine voitor sau bine intentionat in ceea ce spui si ce faci pe acest topic. Iti dau acest drept la replica si consider ca acest post face cat au facut toate celelalte sterse tie. Citeste atent si raspunsul meu, e ultima oara cand abordezi subiectul pe acest forum.

NU stiu daca unii sunt mai buni ca altii, si altii mai prosti ca voi. Dar pot sa-ti spun o chestie cu certitudine. Aici, dupa ce ai sesizat greseala, lucrurile s-au corectat in maxim 24 de ore, daca nu mai repede. S-a recunoscut, s-a corectat, s-au cerut scuzele de rigoare.

Tu cine esti sa mai insisti? Un spectator de pe net? Ne lipsim. Vrei un topic special unde sa-si spuna oamenii nemultumirile punctuale referitoare la EMMA? Cu nume de etapa, data, clasa, modificare sau incadrare abuziva, etc etc, greseli care au fost sesizate, dar nu au fost NICIODATA scuzate sau corectate? Raspunde-mi pe PM si se rezolva imediat. Si sa le explici acolo oamenilor ce e negru si ce e alb. La usa cortului vostru se plangeau participantii, nu reprezentanti CNCA deghizati in avocatii poporului!

In alta ordine de idei, ca sa nu va mai incurcam, separam discutiile precum va doriti. Deci, va desfasurati pe subiectul EMMA folosind sectiunea dedicata EMMA, si puteti sa va asteptati ca orice comentariu inutil si neproductiv la adresa CNCA sa dispara fara alte explicatii.

Multa bafta!
__________________
www.melodix.ro

Last edited by ReLLaXX; 08-06-11 at 10:28.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 10-06-11, 00:12   #42
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Felicitari tuturor participantilor, si mai ales celor care au castigat, ca dasta e competitie .
Sper ca data viitoare circumstantele sa fie mai bune si sa fiu si eu printre voi. Sesiunea(bigu poate confirma desi a scapat de poli)+bugetul mi-au facut imposibila venirea. Pacat

Faceti si voi mai aproape de centrul tari. Brasov? Sau daca nu, fie, Bucuresti . Glumeam. Bigu ar fi o treaba sa faci o surpiza.
__________________
Instalări sisteme audio#Custom #SoundQuality #SPL #OEM+integration #Japan #Deutschland echipa-Zoom.com
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 10-06-11, 06:13   #43
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

Tu termina cu scoala ca e mai importanta acum! Competitii vor mai fi.
Dupa cum am spus si la intalnire, la Brasov se va tine ceva, e doar o chestiune de timp
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 10-06-11, 10:27   #44
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: CLASAMENT / REZULTATE ETAPA CNCA - SQ LEAGUE @ TUNING SHOW ARAD 5 IUNIE 2011

[Nasol cu punctajele astea daca nu esti in Team Brax sau Team DD]


MA SCARBESTI!

Nu fac parte din nici un TEAM si iti garantez ca eu comentez daca ceva nu este in regula!
Avand in vedere numarul de masini+30+ grade este NORMAL sa mai gresesti!
Ai vreo problema cu vreun team?
Daca da, NU aici cred ca ar fi trebuit sa postezi!

Deja nu mai suport chestiile astea! Atata ura si atatea comentarii inutile!
Din toate tarile posibile ever cred ca suntem CEI MAI carcotasi!
In loc sa ne ajutam,sa facem efort sa fie bine TU si cu MULTI altii faceti fix opusul!

Am strabatut tara in lung si in lat, am fost la n competitii si te rog sa ma crezi ca si eu am avut nemultumiri dar am atras atentia si am spus ce aveam de zis organizatorilor !

Sincer nu stiu ce vrei sa arati numa ca pe mine ma dezgusti !

Last edited by Seal; 10-06-11 at 10:30.
Seal is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -