Go Back   Forum 4Tuning > MOTORSPORT > RALIURI - COASTA - RALLY SPRINT - CRR

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-11, 18:58   #31
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Rezultate oficiale Oltenia Motorsport Championship Etapa 1, VTM Bucovat, 10 Apr 2011
Attached Files
File Type: pdf CLASAMENT CLASE.pdf (41.3 KB, 205 views)
File Type: pdf CLASAMENT OPEN.pdf (39.8 KB, 213 views)
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 20:35   #32
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
[...] @ Frumoase manevre ai facut gabi cu matizu, nu ma asteptam sa fie asa "Bestie" [...]
Multam frumos! Urat din partea voastra ca n-ati dat un telefon sa stam 2 minute de taina. Am dat la o cativa baieti din Valcea numarul meu si mi-ar fi placut sa va cunosc.
Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
[...] Gabi ce bine iti tine frana de mana pe curbe,.. facusi ceva spectacol
Multumesc! Daca mi-ar fi tinut si pe curbele de stanga, era mai bine, dar 6 coborari x 3 curbe de dreapta... PARFUM
Quote:
Originally Posted by crusty_no1 View Post
Matizul rosu a fost show.... furia rosie! frumos... priceput baiatul! cred k dak se inscriau 2-3 matizuri s-ar fi bagat si el!
Multumesc ! Nu m-as fi inscris. Imi place la deal, dar nu cu Matizul; mai palpitant la vale.

Multumesc sharpe !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 21:20   #33
alex66six

Stage 5
 
alex66six's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 315
Member of:
[AUDI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by MiTzA- View Post
Felicitari ,a fost foarte frumos !


@ Frumoase manevre ai facut gabi cu matizu, nu ma asteptam sa fie asa "Bestie" ))

@@ RESPECT pentru baiatul cu audi
daca despre mine este vb ,iti multumesc
as fi vrut da pot face mai mult!
nisipul e placut la mare,aici aduce paguba!
alex66six is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 22:00   #34
TheEnZo

Stage 5
 
TheEnZo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,248
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by alex66six View Post
daca despre mine este vb ,iti multumesc
as fi vrut da pot face mai mult!
nisipul e placut la mare,aici aduce paguba!
E bine ca nu ai patit tu nimic. Masina e avariata grav ?
TheEnZo is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 09:04   #35
alex66six

Stage 5
 
alex66six's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 315
Member of:
[AUDI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by TheEnZo View Post
E bine ca nu ai patit tu nimic. Masina e avariata grav ?
nu asa rau! scuturi si usa dupa eveniment,dar omul cu platforma a mai adaugat multe!nu e asa grav . multumesc
alex66six is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 09:26   #36
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

da asa e boul ala a tras ca narodu si tia tras cu bara cu tot,intercooler si ce mai era pe acolo ...pacat de masina..din cauza aluia nu ai mai putut continua...mai bine o luam pe sus:P...bafta in continuare
__________________
bertone turbo by ruff ryders

Last edited by Ruff_Ryders; 11-04-11 at 09:33.
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 17:14   #37
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

cateva poze si de la mine
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00252.JPG
Views:	64
Size:	818.7 KB
ID:	1960819   Click image for larger version

Name:	DSC00259.JPG
Views:	52
Size:	824.3 KB
ID:	1960820   Click image for larger version

Name:	DSC00264.JPG
Views:	62
Size:	882.9 KB
ID:	1960821  

Click image for larger version

Name:	DSC03568.JPG
Views:	47
Size:	3.86 MB
ID:	1960822   Click image for larger version

Name:	DSC03572.JPG
Views:	48
Size:	4.04 MB
ID:	1960823   Click image for larger version

Name:	DSC03576.JPG
Views:	49
Size:	3.77 MB
ID:	1960824  

Click image for larger version

Name:	DSC03578.JPG
Views:	51
Size:	4.14 MB
ID:	1960825   Click image for larger version

Name:	DSC03582.JPG
Views:	49
Size:	3.92 MB
ID:	1960826   Click image for larger version

Name:	DSC03584.JPG
Views:	42
Size:	4.13 MB
ID:	1960827  

Click image for larger version

Name:	DSC03585.JPG
Views:	43
Size:	4.17 MB
ID:	1960828   Click image for larger version

Name:	DSC03589.JPG
Views:	47
Size:	4.03 MB
ID:	1960829   Click image for larger version

Name:	DSC03590.JPG
Views:	47
Size:	4.09 MB
ID:	1960830  

Click image for larger version

Name:	DSC03591.JPG
Views:	41
Size:	4.23 MB
ID:	1960831   Click image for larger version

Name:	DSC03592.JPG
Views:	39
Size:	4.19 MB
ID:	1960832   Click image for larger version

Name:	DSC03593.JPG
Views:	57
Size:	3.85 MB
ID:	1960833  

Click image for larger version

Name:	DSC03610.JPG
Views:	58
Size:	4.19 MB
ID:	1960834   Click image for larger version

Name:	DSC03613.JPG
Views:	55
Size:	4.24 MB
ID:	1960835   Click image for larger version

Name:	DSC03621.JPG
Views:	41
Size:	4.12 MB
ID:	1960836  

Click image for larger version

Name:	DSC03622.JPG
Views:	39
Size:	4.21 MB
ID:	1960837   Click image for larger version

Name:	DSC03641.JPG
Views:	54
Size:	4.31 MB
ID:	1960838   Click image for larger version

Name:	DSC03644.JPG
Views:	49
Size:	4.24 MB
ID:	1960839  

Click image for larger version

Name:	DSC03648.JPG
Views:	51
Size:	4.20 MB
ID:	1960840   Click image for larger version

Name:	DSC03653.JPG
Views:	47
Size:	3.89 MB
ID:	1960841   Click image for larger version

Name:	DSC03690.JPG
Views:	63
Size:	4.26 MB
ID:	1960842  

Click image for larger version

Name:	DSC03697.JPG
Views:	86
Size:	4.27 MB
ID:	1960843   Click image for larger version

Name:	DSC03695.JPG
Views:	43
Size:	4.18 MB
ID:	1960844  
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 17:19   #38
YoMihai90

Stage 4
 
YoMihai90's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 240
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

frumos spectacol dar pakat de baiatu cu audi de la targu jiu !! a venit si operat a lovit si masina a luat locu 1 si iau dat o diploma decat !! bataie de joc!
YoMihai90 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 17:23   #39
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

puteau si organizatorii sa curete nisipul de pe margine pt ca din cauza lui puteau multi sa pice in canal...dar asta e acum ce sa faci...bine ca nu a patit mai rau
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 18:59   #40
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

si doua clipuri

https://www.youtube.com/watch?v=yxN0Hhs5E7U

https://www.youtube.com/watch?v=WvyjoZvr2NA
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 20:28   #41
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Eu excludeam direct "cascadorii" care merg pe ideea "la vale se incearca puterea nu la deal sa ii rupi pielea".
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 23:27   #42
florin99pss

Stage 2
 
florin99pss's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 66
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by Ruff_Ryders View Post
puteau si organizatorii sa curete nisipul de pe margine pt ca din cauza lui puteau multi sa pice in canal...dar asta e acum ce sa faci...bine ca nu a patit mai rau
Organizatorii nu puteau sa curete ei nisipul de pe margine...dar din incasari puteau sa plateasca 5 oameni sa curete asfaltul pe distanta traseului...cu o zi sau doua inainte...dar...este treaba organizatorilor...pacat de Alex si masinuta...in afara de asta si de faptul ca a batut vantul ca la munte...a fost un raliu frumos.
florin99pss is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 23:29   #43
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

cei ce organizau trebuia s se ocupe, acu ca puneau 2, 10 oameni platiti sau de-ai lor da sa fi facut curat...da ata e acum ce sa faci...bine ca nu a fost mai rau
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 23:58   #44
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

dupa ce m-am linistit si eu un pic si am avut cateva discutii cu participanti spectatori si altii implicati in eveniment vin cu niste concluzii si lamuriri:
ca desfasurare a fost un eveniment bun,cu specificatia ca se putea si mai bine.Daca nu aveam cele 3-4 evenimente de pe traseu (accidentul lui SIX si cateva abandonuri) probabil puteam sa ne grabim cu inca o urcare cronometrata.N-a fost sa fie,teoretic ne-am tinut de cuvant,s-au facut 4 urcari,3 cronometrate si una de recunoastere in coloana
incepem sa ne formam colaborari de durata,lucru pe care mi l-am dorit inca de cand am inceput seria Old School Racing.Si cu pilotii si cu sponsorii si cu autoritatile.perfect nu poate fi nimic la fel cum nimic pe lumea asta nu e sigur.Totusi se contureaza relatii stabile care cel putin pe mine ca organizator ma scutesc de o gramada de stres,alergatura si nervi inaintea unei curse.Ca de obicei,ma bucur sa vad fetze noi.Una s-a nimerit sa fie Irina,un motiv in plus de bucurie fiindca fetele sunt rare in sportul asta.I-am spus c-o s-o sprijin si-o s-o ajut cu tot ce-mi sta in putinta.La fel ca pe oricare debutant.Dupa cum spuneam si anul trecut,daca din 3-4 nou-veniti cel putin unul isi descopera veleitati si aptitudini de pilot si da rezultate atunci eu consider ca mi-am atins scopul
De mentionat in primul rand cu mari multumiri : echipa de comisari de traseu de la Tg Jiu care au fost prezenti la fiecare cursa si fara care in mod clar nu puteam sa avem un parcurs cursiv.
Sponsorii nostri de la aceasta cursa,respectiv firma ASCET,service-ul de roti de la Km9.Patronul un om deosebit.In acest caz m-am bucurat foarte tare de felul in care s-a prezentat la cursa,cu standul de roti,cu omuletul Michelin si trupa de shoc care a impartit flyere si baloane.Demult imi doream sa vad asa ceva la o cursa,o colaboare in adevaratul sens al cuvantului in care sponsorul pe langa imaginea pe care incercam noi sa i-o promovam in media face promovare proprie in cadrul cursei
in aceeasi categorie se inscrie si Dan,proprietarul salonului de tatuaj&piercing SFINX,presedinte al Uniunii Nationale a Tatuatorilor din Romania.pe langa sprijinul financiar ne ajuta sa ne promovam si o imagine mai buna,aduce un plus de spectacol cursei si care de data asta a venit impreuna cu cativa prieteni a caror pasiune pentru offroad o inpartaseste
La fel de implicati,poate chiar cei mai implicati in fenomen sunt cei de la ITP DJ057 PRECARIS,cei mai seriosi oameni in ITP-uri si Tahografe din Craiova.Sponsor si participant la cursa,oameni de incredere si de nadejde,cu suflet mare,care ne-au pus la dispozitie si duba de asistenta ca sa faca fetele cafea si sa incalzeasca sandwich-urile in ea.Mii de multumiri Roxana si Monica pentru de-ale gurii si pentru tot ce-ati facut la cursa.
Tot prin zona asta se situeaza pilotul Gruia Marian sau FUPI pentru cunoscuti.Om de nota 10.000,m-a ajutat mult si a venit cu cateva initiative pentru care ii multumesc.
Un mare ajutor la cursa a venit si din partea revistei Zile si Nopti reprezentata de directorul zonal Cristian aka hiena.respect si multe multumiri.
Tot la capitolul media echipa KissFM merita mentionata,ca de obicei Emil Safta deschis si dispus sa promoveze evenimentele auto.In materie de imagine i-am avut alaturi (incepe sa devina o obsinuita,sau chiar mai mult,o colaborare stransa) pe prietenii nostri de la Severin de la RTS.Abia asteptam emisiunea facuta de o echipa de reporteri care stie sa se documenteze si sa prezinte un eveniment fara sa foloseasca un limbaj de lemn.
L-am lasat la urma pe idolul vostru Gabi cunoscut si ca Gabi DRIFT.Fara el nu aveam afise frumoase,sigle,prezentari,etc.Shãfu de la photoshop el e.Si de la Word si de la Excel.Imi place sa cred ca facem o echipa buna.
si acum sa trecem si la partile mai putin placute,adica problema cu SIXu
am fost acuzat ca nu i-am dat cupa sau ca am vrut sa facem economie sau sa bagam banii de cupe in buzunar
ok,pentru cei nemultumiti de acest lucru va aduc al cunostinta ca functionam dupa un regulament,nu facem fiecare ce vrem.regulamentul ala (de care SIXu stia si vreau sa cred ca din cauza supararii de la incident a reactionat urat si s-a facut ca uita ce vorbisem cu 2-3 zile in urma) spune ca NU se acorda diplome/medalii la locul 1,2, si 3 decat daca se inscriu MINIM 5 masini la acea grupa.In cazul in care sunt inscrise 4 masini se acorda cupa doar la castigatorul grupei.Este un regulament particular al competitiei si implicit cine completeaza cererea de inscriere si plateste taxa de participare il accepta.
in continuare incerc sa-i gasesc lui Alex SIX scuza supararea pricinuita de incident pentru faptul ca ne-a desconsiderat si prin fapte si prin vorbe si sper ca o sa isi schimbe punctul de vedere
Inca odata....singura pretentie pe care o am de la cei inscrisi intr-un concurs in care particip la organizare e sa respecte bruma aia de regulament pe care o avem.Sa o respecte si sa se respecte pe ei,nu sa inceapa sa-si ridice singuri statui,vorba unui om destept

P.S. pentru cei din Tg Jiu care comenteaza de nisip
1.s-a maturat traseul inainte de cursa,maturile au ramas la comisarii de traseu pe tot parcursul cursei.presupun ca daca era problema nisipul din curbe derapau mai multi nu numai SIXu.nu vi se pare corect ce spun?
__________________
mu²
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 00:04   #45
alex66six

Stage 5
 
alex66six's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 315
Member of:
[AUDI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltenia MotorSport Championship - etapa 1, VTM Bucovăţ, 10 aprilie 2011

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
dupa ce m-am linistit si eu un pic si am avut cateva discutii cu participanti spectatori si altii implicati in eveniment vin cu niste concluzii si lamuriri:
ca desfasurare a fost un eveniment bun,cu specificatia ca se putea si mai bine.Daca nu aveam cele 3-4 evenimente de pe traseu (accidentul lui SIX si cateva abandonuri) probabil puteam sa ne grabim cu inca o urcare cronometrata.N-a fost sa fie,teoretic ne-am tinut de cuvant,s-au facut 4 urcari,3 cronometrate si una de recunoastere in coloana
incepem sa ne formam colaborari de durata,lucru pe care mi l-am dorit inca de cand am inceput seria Old School Racing.Si cu pilotii si cu sponsorii si cu autoritatile.perfect nu poate fi nimic la fel cum nimic pe lumea asta nu e sigur.Totusi se contureaza relatii stabile care cel putin pe mine ca organizator ma scutesc de o gramada de stres,alergatura si nervi inaintea unei curse.Ca de obicei,ma bucur sa vad fetze noi.Una s-a nimerit sa fie Irina,un motiv in plus de bucurie fiindca fetele sunt rare in sportul asta.I-am spus c-o s-o sprijin si-o s-o ajut cu tot ce-mi sta in putinta.La fel ca pe oricare debutant.Dupa cum spuneam si anul trecut,daca din 3-4 nou-veniti cel putin unul isi descopera veleitati si aptitudini de pilot si da rezultate atunci eu consider ca mi-am atins scopul
De mentionat in primul rand cu mari multumiri : echipa de comisari de traseu de la Tg Jiu care au fost prezenti la fiecare cursa si fara care in mod clar nu puteam sa avem un parcurs cursiv.
Sponsorii nostri de la aceasta cursa,respectiv firma ASCET,service-ul de roti de la Km9.Patronul un om deosebit.In acest caz m-am bucurat foarte tare de felul in care s-a prezentat la cursa,cu standul de roti,cu omuletul Michelin si trupa de shoc care a impartit flyere si baloane.Demult imi doream sa vad asa ceva la o cursa,o colaboare in adevaratul sens al cuvantului in care sponsorul pe langa imaginea pe care incercam noi sa i-o promovam in media face promovare proprie in cadrul cursei
in aceeasi categorie se inscrie si Dan,proprietarul salonului de tatuaj&piercing SFINX,presedinte al Uniunii Nationale a Tatuatorilor din Romania.pe langa sprijinul financiar ne ajuta sa ne promovam si o imagine mai buna,aduce un plus de spectacol cursei si care de data asta a venit impreuna cu cativa prieteni a caror pasiune pentru offroad o inpartaseste
La fel de implicati,poate chiar cei mai implicati in fenomen sunt cei de la ITP DJ057 PRECARIS,cei mai seriosi oameni in ITP-uri si Tahografe din Craiova.Sponsor si participant la cursa,oameni de incredere si de nadejde,cu suflet mare,care ne-au pus la dispozitie si duba de asistenta ca sa faca fetele cafea si sa incalzeasca sandwich-urile in ea.Mii de multumiri Roxana si Monica pentru de-ale gurii si pentru tot ce-ati facut la cursa.
Tot prin zona asta se situeaza pilotul Gruia Marian sau FUPI pentru cunoscuti.Om de nota 10.000,m-a ajutat mult si a venit cu cateva initiative pentru care ii multumesc.
Un mare ajutor la cursa a venit si din partea revistei Zile si Nopti reprezentata de directorul zonal Cristian aka hiena.respect si multe multumiri.
Tot la capitolul media echipa KissFM merita mentionata,ca de obicei Emil Safta deschis si dispus sa promoveze evenimentele auto.In materie de imagine i-am avut alaturi (incepe sa devina o obsinuita,sau chiar mai mult,o colaborare stransa) pe prietenii nostri de la Severin de la RTS.Abia asteptam emisiunea facuta de o echipa de reporteri care stie sa se documenteze si sa prezinte un eveniment fara sa foloseasca un limbaj de lemn.
L-am lasat la urma pe idolul vostru Gabi cunoscut si ca Gabi DRIFT.Fara el nu aveam afise frumoase,sigle,prezentari,etc.Shãfu de la photoshop el e.Si de la Word si de la Excel.Imi place sa cred ca facem o echipa buna.
si acum sa trecem si la partile mai putin placute,adica problema cu SIXu
am fost acuzat ca nu i-am dat cupa sau ca am vrut sa facem economie sau sa bagam banii de cupe in buzunar
ok,pentru cei nemultumiti de acest lucru va aduc al cunostinta ca functionam dupa un regulament,nu facem fiecare ce vrem.regulamentul ala (de care SIXu stia si vreau sa cred ca din cauza supararii de la incident a reactionat urat si s-a facut ca uita ce vorbisem cu 2-3 zile in urma) spune ca NU se acorda diplome/medalii la locul 1,2, si 3 decat daca se inscriu MINIM 5 masini la acea grupa.In cazul in care sunt inscrise 4 masini se acorda cupa doar la castigatorul grupei.Este un regulament particular al competitiei si implicit cine completeaza cererea de inscriere si plateste taxa de participare il accepta.
in continuare incerc sa-i gasesc lui Alex SIX scuza supararea pricinuita de incident pentru faptul ca ne-a desconsiderat si prin fapte si prin vorbe si sper ca o sa isi schimbe punctul de vedere
Inca odata....singura pretentie pe care o am de la cei inscrisi intr-un concurs in care particip la organizare e sa respecte bruma aia de regulament pe care o avem.Sa o respecte si sa se respecte pe ei,nu sa inceapa sa-si ridice singuri statui,vorba unui om destept

P.S. pentru cei din Tg Jiu care comenteaza de nisip
1.s-a maturat traseul inainte de cursa,maturile au ramas la comisarii de traseu pe tot parcursul cursei.presupun ca daca era problema nisipul din curbe derapau mai multi nu numai SIXu.nu vi se pare corect ce spun?
Mesaj iniţiat de sharpe
In urma definitivarii a 90% din lista de Start (inscrierile de pe Craiova + cei anuntati din alte localitati)
Forlighter
Liviu Monopost oltenesc

GR1
Parpaneata Dumitru Dacia Logan
Cirstei Irinel Ionut Renault Clio
Biban Ion Peugeot 106
Volintiru Radu Suzuki Swift
Opritoiu Aurelian Cosmin Suzuki Swift

GR2
Bratu Lucian Honda Civic+
Dirinea Daniel Dacia Nova*
Andreoiu Alexandru Dacia Logan
Craciun Marius Laurentiu Daewoo Nexia
Opris George Gabriel Daewoo Cielo
Gaulischi Adrian Citroen Saxo
Ianosi Peter Armand Honda Del Slow

Gr3
Radovici Danut Constantin VW Golf
Valuta Andrei VW Vento
Golea Mihai VW Golf3+
Petrovici Catalin Renault Clio

GR4
Ghintu Iulian Sorin VW Scirocco+
Gruia Marian Gabriel Daewoo Nexia
Alexe Irina Ford Probe
Olteanu Valentin Daniel Opel Kadett
Prisching Cristian Opel Kadett
Pirvu Dorin Renault Megane
Seitan George Daniel Opel Kadett
Cojocaru Silvia Monica Peugeot 206
Dutescu Mihnea Daniel Renault Megane
Alexe Dan Opel Kadett

Gr5
Cristian Dobre Skoda Octavia+
Rebegila Ionut Adrian BMW M5
Truta Sevastian Marius Fiat Coupe
Bulugiu Andrei Daewoo Cielo
Sultan Alexandru Cristian Opel Kadett
Besteliu Mihai Gabriel Fiat Uno
Gheorghita Alin VW Golf VR6
Patrulescu Florin Daniel BMW 325
Cauc Flavius Opel Corsa D OPC
Calin Gruia BMW 325
Dobrescu Valentin BMW M3

GR6
Giui Anghelescu Stefan Junior Mitsubishi Lancer EVO9*
Pasarin Ilarie Madalin Opel Calibra+
Pirvulescu Gheorghe Subaru WRX STI+
Daianu Alexandru Audi A4+

Cei care au un + sunt anuntati din alte localitati si se prezinta maine dimineata
cei cu * s-au anuntat doar pe mail si nu avem alte date despre ei
Avand in vedere ca intram pe sistem campionat fiecarui loc 1-4 din fiecare grupa ii va corespunde un punctaj
Locul 1 6 pct
Locul 2 4 pct
Locul 3 2 pct
Locul 4 1 pct
Punctajul se va aduna pe parcurul etapelor de anul aceasta si la sfarsitul anului vom avea o Gala a Campionilor.
ia zi sharpe
la grupa 3 la radovici
cati au fost in grupa?????????????????????????????
te citez
nu s-a constituit grupa si se premiaza numai locul 1
ORDINARI MAI SUNTETI!RUSINE SA VA FIE!
VB MULT SI PROST
ITI RECUNOSTI VOCEA PE incepand de la min 3 si 45 sec https://www.youtube.com/watch?v=V-iNfaLsjiw
RUSINE SA VA FIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alex66six is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -