Go Back   Forum 4Tuning > MOTORSPORT > RALIURI - COASTA - RALLY SPRINT - CRR

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-09, 17:07   #31
un cunoscator

Stage 1
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 11
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Pentru Alex M.
Din punctu tau sunt aberatii pt. k u nu stii sa accepti si critici pt k esti prea ingamfat.tu sti numa sa te lauzi si asta faci incontinuu.daca ti-ai vedea lungu' nasului si ai accepta si alte pareri inafara de alea de lauda ai fi mai ok.
Audi nu l-a batut pt k s-a dat HEPO kre este inginer nu pilot.si knd s-a dat Marko s-a vazut ce ar putea masina aia de fapt.nu conteaza asta trecem mai departe.Ono macar nu se lauda asa ca tine si e mai deschis la discutii.
la Andrei vreau doar sa-mi zici kre a fost concurentu lui principal atata tot nu ma lua cu "habar n-ai km se formeaza o grupa"
la tine....aici e mai problema. prin c ai zis k nu te-ai laudat pe cat ar fi trebuit ti-ai dat arama pe fata si mi-ai aratat cat de increzut esti.e exact ce ma asteptam sa aud.
n-am uitat de emmett dar avand in vedere k a participat numa la 2 etape este neconcludent.si poate ca din nou nu iei in considerare factoru' masina dar a ta este clar mai tare decat a lui.nu stiu de ce te incanta atat de tare ideea de campion cand lupta nu a fost stransa din cauza masinii.dar in fine la tine astea nu mai conteaza.
da intradevar ideea de curse nu se rezuma doar la cine merge mai tare....in cazu tau se rezuma la cine are bani mai multi si isi permite o masina mai tare ca sa-i bata pe ceilalti din masina nu din pilotaj.hai ca te-am lamurit si cu asta
si legat de tastaturisti de NFS....cine se simte incearca si el sa dea vina pe altu.tu care ai fost liniutzar imi zici mie de tastaturisti de NFS.probabil aia faci kiar akm.
hai k te-am lasat si te-am si invatzat cate ceva
salut
un cunoscator is offline   Reply With Quote
Old 12-12-09, 17:12   #32
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Da, inteleg ce spui. Sunt piloti care merg cu gume nepotrivite din lipsa de buget etc... Dar eu vorbesc aici de lupta la varf, adica lupta doar pentru locul I si aici e nevoie de maximul de piese etc......
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-09, 17:18   #33
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

In legatura cu Mirea nu iti dau dreptate pentru ca anul acesta a fost doar debutant, iti imaginezi cat de mult conteaza sa cunosti masina sau traseul si cata diferenta e intre un veteran sau un debutant? Emet James e un pilot ce si-a capatat respectul celor din top 5, intr-adevar Alex a concurat anul acesta cu masina mai noua dar gandeste-te ca e debutant si ca nu oricine poate sa tina o masina de 200 de cai.

In legatura cu Tentean nu iti pot da date exacte pentru ca nu stiu sigur ce concurenti a avut dar cred ca Saxo e ceva mai bun decat un Logan iar daca el s-a clasat pe locul 1 asta zice tot.

Last edited by ono41; 12-12-09 at 17:23.
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 02:27   #34
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Vad ca este un individ aici care vrea neaparat sa contrazica clasamentele ! Dar unde ai fost man tot anul ?? De ce nu te-ai inscris la o grupa ?? Putea sa fie oricare , H5 , H3 sau H2, pt ca eu am o presimtire ca tot carne de tun ajungeai.
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 13:12   #35
AlecsM
Dream Squad Member

Stage 5
 
AlecsM's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[4Rally]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

@ cunoscator, nici nu ma mai chinui sa-ti dau argumente pt ca de la nivelul la care sunt eu nu se mai vad cei ca tine ....

multa bafta


daca vrei mai discutam cand ma bati intr o cursa unde vrei tu si cu ce masini vrei tu.... pana atunci ciocu' mic si joc de glezne ...cursant neboon
__________________
AlecsM is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 13:26   #36
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

un cunoscator, de ce nu le spui băieţilor cine eşti ? Şi pe mine lămureşte-mă de ce nu ai curajul să postezi cu adevarata ta identitate ?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 13:57   #37
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Poate ne ajuti tu Gabi sa ne spui cine este acest "cunoscator" .
Te rugam.
Cred ca poti sa ne arati dupa IP ce alt user a mai folosit, cred ca ar descuraja astfel de clone pe viitor.

Multumim anticipat.
andreitentean is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 16:34   #38
un cunoscator

Stage 1
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 11
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

eu cred ca niste campioni ar trebui sa accepte si critici.....
un cunoscator is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 17:25   #39
bbm

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 443
Member of:
[Observator 4tuning]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Quote:
Originally Posted by un cunoscator View Post
eu cred ca niste campioni ar trebui sa accepte si critici.....
ai dreptate, mai ales daca vin de la un cunoscator care a facut mai mult decit ei in respectivul domeniu

deci, in cite campionate ai participat?
bbm is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 18:03   #40
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Quote:
Originally Posted by un cunoscator View Post
eu cred ca niste campioni ar trebui sa accepte si critici.....
Iar eu cred că tu ar fi trebuit să postezi de pe userul vechi, sau, īn caz că nu ai nicio legătură cu participantul la VTM cu al cărui IP coincide al tău, ar trebui să ne spui şi nouă cine eşti, nu să te ascunzi după un pseudonim de "cunoscător".

Nu am nimic īmpotriva criticilor aduse la adresa celor 3 campioni vizaţi de acest topic, dar dacă tu vrei ca ei să şi le īnsuşească, īnvaţă şi tu să accepţi contra argumentele lor.

Ai 24 de ore să īmi comunici pe privat identitatea ta, altfel se va trece la etapa următoare, care constă īn banarea userului tău.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 18:06   #41
talash

Stage 2
 
talash's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 28
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Felicitari baieti si la mai mare! Datorita voua si a altor "liniutari" foarte mult public al acestui gen de curse s-a mutat la coasta si raliuri, ceea ce e un lucru foarte bun. Ati avut masini lucrate bine, muncite si asta s-a vazut.

PS De ce nu ignorati userii special creati pentru a balacari? Nu cred ca merita asa multa atentie, atata timp cand prin critica ei inteleg jigniri si acuze fara prea multa baza? E valabil si pe alte forumuri, unde vad ca Ono are o disputa cu mai multi 'cunoscatori'.
talash is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 20:31   #42
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Eu chiar nu inteleg cu ce am gresit si de ce li se permit acelor useri fara identitate care au cateva posturi la activ sa spuna despre mine tot felul de bazaconii, accept critici, nu am zis niciodata ca ma ascund de asa ceva dar sa vina un user care si-a facut cont doar pentru a ataca pe cineva mi se pare nesimtire. Cel mai rau e ca moderatorii de pe autorally permit oricarui frustrat sa spuna orice despre oricine iar asta inseamna lipsa de respect pentru pentru cei care risca si cheltuie bani in aceste curse.

Inteleg sa fi sustinatorul cuiva si normal ca inteleg ca fiecare persoana are favoriti diferiti si nimeni nu zice ca toti trebuie sa-i fie fan lui ONO, sau Tentean sau Andrei sau Titi Aur sau oricare alt pilot dar asta nu inseamna ca trebuie sa lovesti in adversarul propriului favorit pentru ca in aceasta lume a motorsportului suntem atat de putini incat majoritatea ne cunoastem intre noi si nu suntem pe stadion in galerie sa facem circ sau sa ne luam la bataie.

Eu sunt moderator in aceasta sectiune si pot sterge tot ce nu-mi convine, de cand a aparut acest topic am fost felicitati de anumiti useri si le multumesc inca o data cu aceasta ocazie dar am si fost contrazis de userul "un cunoscator".
Ati vazut vreun cuvant jinitor din partea mea adresat acestui user? I-am raspuns cu argument pentru mine, masina mea si pt Alex si Andrei.
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 20:42   #43
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

Quote:
Originally Posted by un cunoscator View Post
eu cred ca niste campioni ar trebui sa accepte si critici.....
Ai 6 posturi, te-ai creat imediat dupa ce Andrei Tentean a facut acest topic si ai postat numai in acest topic, ce altceva putem intelege de la tine in afara de faptul ca ai ceva impotriva mea si a celor doi campioni nationali? Chiar trebuia sa-ti faci user nou pentru asta?

Cu identitate reala nu poti sa critici?
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 20:59   #44
bbm

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 443
Member of:
[Observator 4tuning]
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

ai legatura cu vtm -ul? pai daca este asa, de ce nu spui frate cine esti, ti -e rusine?
bbm is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 21:44   #45
un cunoscator

Stage 1
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 11
Default Re: Si STRADA face CAMPIONI !!!

ono nu cred ca am scris jignitor la adresa ta in primul rand si nu am intentionat sa lovesc in nimeni. vad ce inseamna sa te dai la curse mai ales in conditiile din romania dar ceea ce am zis este strict parerea mea si nu am facut-o ca sa discreditez ci pentru ca asa cred eu. pana la urma tu ai fost cel mai diplomat in discursurile de mai sus si ai raspuns cu argumente concrete. daca va simtiti jigniti ca mi-am exprimat parerea care este contrara crezurilor voastre nici nu voi mai posta in continuare. iar daca gaby vrea sa stearga userul nu are decat sa o faca daca asa crrede el ca e cel mai bine. bafta in continuare!
un cunoscator is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -