Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Delta Racing Crew

Reply
 
Thread Tools
Old 05-04-09, 15:30   #226
P_I_T

Stage 4
 
P_I_T's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 195
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

hai lasa vrajeala... k data viitoare vrei sa vii cu broasca 2.0 i 115 balauri sa il dai pe sej sa ii iei eleronu
P_I_T is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 17:54   #227
naiman
Subaru Driver

Stage 5
 
naiman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 766
Member of:
[SUBARU]
[SKODA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Naiman, m-a batut din toate punctele de vedere, mai putin din mers cand pleaca o data cu mine, si masinile la egalitate.
De pe loc 1-0 pentru naiman.
Din mers 1-0 pentru mine.
Din mers cu masinile pline amandoi 2-0 pentru naiman.
Per total: Subaru impreza 2.0 r sport;150cp+filtru sport si evacuare vs. logan 1.6 105cp + un filtru sport,o toba si un soft prapadit. Sper ca nu ti-ai lasat acasa roata de rezerva eu avea subwoofer tot,dar sti ca eu nu sunt cu motivele ca aia ce au martori aprinsi in bord )

Cursa cu sej a fost de joaca ca nu e masina de clasa ta, o masina de clasa ta a fost ST-ul

Pe langa astea precizez ca mi-am mai luat-o de la o Toyota RAV4 177cp si m-am mai dat cu un Ford Mondeo 1.8 16v 115 cp, in 400m eram in fata de la treapta a 4-a m-a luat,felicitari la amandoi.
p.s. Pe naiman o sa-l felicit cand o sa fie fair play.
lasa matorii am 3 erori si filtru e out nu era pus ) cand mai postezi de modificarile mele la masina sa ma intrebi si pe mine prima data ) si cand mai inveti sa pelci sa ma cauti fairplay oki?

p.s sejule sa ma cauti
__________________
Nu ma vorbi pe la spate ca sunt in spatele tau!
naiman is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 18:36   #228
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Quote:
Originally Posted by naiman View Post
lasa matorii am 3 erori si filtru e out nu era pus ) cand mai postezi de modificarile mele la masina sa ma intrebi si pe mine prima data ) si cand mai inveti sa pelci sa ma cauti fairplay oki?

p.s sejule sa ma cauti
Pai era mai bine daca era out filtru mai naiman, si vezi ca eu am plecat foarte bine nu stiu cum sa-ti explic,(nu mai zic ca am cauciucuri foarte proaste, ca eu nu-s asta cu motive dar am zis acum) eu am tractiune fata si cand plec inainte la start fara sa vreau ma opresc, tu cand pleci inainte te duci sa te vada lumea ca trage subaru tau ... eu am plecat normal tu ai plecat inainte, adica ai furat, o dovedesc prin filmele astea asta deci din mers trebuia sa fim in drept amandoi tu te-i dus o masina in fata mea cand am ajuns la start eu eram mult in spate... cine e fair play??

Si in filmul din mers, filmul real, adica nu chiar real ca si acolo erai un bot de masina in fata mea, si uite cat eram in fatza ta, atat de mult incat ai pus frana intervenind cu motive ca erau aia pe sosea... deci de facut ma faci nu am zis nimic,dar din mers ai luat-o de la masina de 109 cp si de la masina de 105 ceea ce nu-i tipic pentru masina de 150 cp, iar adversar de clasa ta a fost Fiesta ST care te-a tavalit bine de tot si nici nu s-a coxat la start iani noi eram acolo si am vazut toti asta. Asa ca te rog frumos nu mai veni cu speculatii gen "ETA" ca nu tin la mine.
p.s. Ai vrut sa te dai cu Eta eu am sa vorbesc cu el, poate o sa vrea sa se dea cu tine sa vezi cum trebuie sa traga o masina de 150cp... Eta facea cealam, dar macar masina lui trage! Avea de ce sa faca cealam sa zic asa daca asta e caracterul lui, dar tu faci cealam dar nu stiu cu ce, ca nu prea ai cu ce.

Vreau sa mai fac o paranteze asta tot pentru Naiman, cand a venit baiatul cu Bertone de ce faceai misto de el?? Sa faci misto de cineva pe care poti sa-l bati sau daca te dai tu cu el, nu sa vorbesti in numele altuia, sa nu mai faci gresala asta ca nu sti peste ce oameni dai si nu accepta sa faca cineva misto de ei, asta ti-o zic prieteneste pentru ca nu-l cunostea nimeni prea bine pe baiatul ala, si din toti care eram acolo vorbeam frumos cu el te-ai trezit tu miezul sa-l iei peste picior... baiatul chiar venise sa se dea de placere, eu l-am invitat... tu nu stiu ce cautai sa vorbesti cu aroganta.
Attached Files
File Type: avi Sej vs Subaru start din mers.avi (22.84 MB, 33 views)
File Type: avi Dey vs Sej error.avi (19.00 MB, 23 views)
File Type: avi Subaru vs Logan.avi (13.13 MB, 22 views)
__________________

Last edited by SEJ; 05-04-09 at 18:39.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 18:37   #229
T-E-N
PARTICIPANT CURSE

Stage 4
 
T-E-N's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 226
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

T-E-N is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 19:21   #230
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

A Ten ce ai pierdut ......
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 20:34   #231
naiman
Subaru Driver

Stage 5
 
naiman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 766
Member of:
[SUBARU]
[SKODA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

bine domn presedinte de acum inainte te voi intreba inainte sa vb ) bv bv bv de 3 ori bv si f bine iti urez mult noroc inainte si obs ca cam incepi asha te ataci ushor si nu mai dc sincer ak

si de baiatul cu bertonele n-am zis nimik din cate imi amintesc dar masina trage f bine si poate si mai bine, pacat ca nu intra a 2 de pe loc

Last edited by naiman; 05-04-09 at 20:38.
naiman is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 21:20   #232
Ovy FTZ
Delta Racing Crew Member

Stage 4
 
Ovy FTZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

felicitari celor care au castigat!
Ovy FTZ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 21:55   #233
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Quote:
Originally Posted by naiman View Post
bine domn presedinte de acum inainte te voi intreba inainte sa vb ) bv bv bv de 3 ori bv si f bine iti urez mult noroc inainte si obs ca cam incepi asha te ataci ushor si nu mai dc sincer ak

si de baiatul cu bertonele n-am zis nimik din cate imi amintesc dar masina trage f bine si poate si mai bine, pacat ca nu intra a 2 de pe loc
Eu nu prea inteleg ce scri, fi mai coerent si concret
Nu-i vorba de atac la persoana, oricum ai o masina mai buna decat a mea din toate punctele de vedere e mult peste numai ca nu trage dupa asteptarile mele si ale noastre in acelas timp, poate ca si din cauza ca ne asteptam sa traga foarte tare, pentru ca au fost multe laude la adresa Subaru Impreza, dar laudele e bine sa fie pastrate pentru Impreza WRX si WRX STI. Nu ma deranjeaza ca am pierdut, era ceva foarte normal ci faptul ca nu respectai regulile la care am cazut de acord inainte de cursa, adica mergem amandoi in paralel iar la semnalul celui ce da startul plecam... tu erai o masina in fata mea cand a dat startul, se vede in film da? Deci e o dovata clara.
De baiatul cu Bertone l-ai luat la misto spunandu-i de Altea "e masina de familie,cat poate sa traga o masina de familie etc". (la inceput,inainte sa plecam sa ne dam in "suedia")

Last edited by SEJ; 05-04-09 at 21:58.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:02   #234
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Auzi in suedia
Nu inteleg de ce va certati.
Era si normal sa castige naiman pentru ca masina lui are 150cp iar a lui sej are 105cp.
Decuma facem lista ai si va dati pe grupe fiecare cu masina de caii lui.
__________________

Înscrie-te aici
În baze de date pentru toate mașinile rapide din Romania pe 1/4 mile

Geox` is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:06   #235
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Quote:
Originally Posted by Geox` View Post
Auzi in suedia
Nu inteleg de ce va certati.
Era si normal sa castige naiman pentru ca masina lui are 150cp iar a lui sej are 105cp.
Decuma facem lista ai si va dati pe grupe fiecare cu masina de caii lui.
NU nu, aici nu conteaza masina nu conteaza marca nu conteaza caii toti vrem sa castigam si eu vreiam sa-l bat pe naiman,dar nu merge cursele sunt pe 400m cu start de pe loc, astea ce facem din mers nu-s oficiale...
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:10   #236
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Ai completat lista aia care ti-am dato ?
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:31   #237
Ovy FTZ
Delta Racing Crew Member

Stage 4
 
Ovy FTZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

bon.......sej duminica viitoare sunt floriile si presupun ca o sa fie vreme frumoasa, de ce nu am merge DRC la un gratar, obiecti, opinii?!
Ovy FTZ is offline   Reply With Quote
Old 05-04-09, 22:45   #238
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

Asta ii propuneam si eu lui Pit dar nu este posibil deoarece plecam la capitala.
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 00:11   #239
naiman
Subaru Driver

Stage 5
 
naiman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 766
Member of:
[SUBARU]
[SKODA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

stii prea bine ca Altea e masina de familie dar observ ca de gluma nu mai stii sau deja discutam la alt rang, scuze atunci dar obs ca te enervezi si faci din tantar armasar si chiar putin ma intereseaza parerea ta de masina pe care o am si de care am bani sa o intretin oki? asha zic si eu si cand se face o gluma u il iei ca subiect de barfa asha ca succes in continuare cu clubu ca vad ca nu face bine prezenta pe la voi pe acolo si mai ales pentru u
naiman is offline   Reply With Quote
Old 06-04-09, 07:43   #240
TL-55-CDI

Stage 4
 
TL-55-CDI's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 238
Member of:
[DACIA]
[Competitor CNCA]
Default Re: Intalniri Delta Racing Crew

suparat domne ca nu am fost si io.da vin vinerea ce urmeaza.
ps.imi plac filmuletele
TL-55-CDI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -