Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-10, 11:03   #211
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by rmirko View Post
Tu vb mai darkiro,sau tu mai tony care te-a dat Relu afara ca te-ai luat in gura cu el,tu vb Sorine ducele,care ai fost traznit la scoala,si de cand ai intrat la finante cu ajutorul lui maicata,tu vb mai Cristii,care vinzi piese second hand,si ai venit cu opelul tau cu luneta care ai avut numai praf in interior,si ti-am dat autocolant fara sa iti cer nici un ban...Tu vb mai Florine,care ai venit la mine si nu ai dat randament si vrei acum sa te dai mare ca ai vrea sa vezi lucrarile altora la aerografie,...CE SE NUMESTE ASTA .....O CLOACA UNDE TOTI CRITICA PE CINEVA CARE IA AJUTAT...SI MOKA...

.... Si vreti sa intrati in lumea moderna,asa cum sunteti voi,voi vb de mine,care va cunsoc pe fiecare in parte,.....ati ajuns cu pile si banii parintilor vostrii,care nu stiu ce faceti voi in lipsa ....si imi ziceti voi mie ca trebuie sa invatz gramatica....voi care ati fopst rusinea la scoala si faceti scoala cu pile si relatii,...
...Daca voi credeti ca lumea se va lua dupa judecata voastra si dupa parerile voastre mascate,tu vb tony ca veneai cu gagica ta si iti faceam autocolante ptr unghii,care ai venit cu 40 de lei la autocolantul de capota,si ti-am dat bani cand ai avut accident,acum tu vii si imi ceri bani pe lavabilul dat cu mana ta,dupa ce te-ai certat cu mine,si trimiteai spioni ca sa vezi daca l-am dat pe peretzi...
....Vedeti-va de treburile voastre si puneti mana la munca ca nu ati dat randament cand ati venit la mine,
....Dar acum nu mai sunta bataia voastra de joc...va considerati prieteni numai cand va dau...si cand nu va mai dau sunteti javre,maraiti si latrati ca niste caini fara stapian maidanezi ce sunteti...

... Sa va vedeti de treburile voastre,ca va cant la tot orasul Slobozia,si va multumesc pentru ca ati vb de rau de mine,ca sa va vada lumea ce sunteti voi,ce reprezentati voi in orash,tuningul cu cateva jante schimbate cu bani din Italia,si ceva stopuri,se stie cine,tu Sorin ducele vb care ai mintit la telefon ca nu tu ai scris aici,...ca este altul,vcare ai avut carnetul suspendat pe cateva luni,care ai facut accident,si veneai la mine si stateam in picioare si pierdeam timp sa va fac stychere decupate si la mana...Tu vb mai
alex_77_marius,care ti-am facut folia la masina,si ptr o mica cuta,faci din tantar armasar,parca ai platit folia aia in lire sterline...Si ai plecat multumit si acum vb ca tzi-am facut treaba mai greu dar totusi tzi-am facut-o,si mai cu caraiala....ca asa va place voua ca nu sunt bani in Slobozia...si mai vb ca avetzi masini,si era prostul de Mirko care va facea totul degeaba si la un pretz de cacat...ca asa atzi vrut voi...cine a inceput razboiul...il80ton,care acum ravneste la ce nu si-a meritata dupa cearta aceea,si cu virusii care ii trimitea sa imi faca rau in calculator(sarutul trandafirului)sau cum se numea el...ca sa il deschid si sa imi faca praf PC-ul...Ce oameni ai strins acolo Villy,care sa iti faca faima,oameni care ii stiu toata Slobozia,le-am facut bine si,...si ei drept dovada ma santajeaza,spune la Sotii ca merg cu femeile la hotel(il80ton) de ce nu spune si de ei ce mi-au facut,...si de ce ii gineste lumea si le da cu sutul in fund...si mai vor carte de munca la mine...sa muncesc eu pentru ei...ASTIA SUNT CEI CARE VB AICI,...

...Mai vrei folie schimbata il80ton,cand stii bine cum te rugai de mine sa iti montez folie,tu care ai vb de pe tel meu cu cei de la Pitesti,ce vroiai atunci cum puneam folia ai acceptat cand eu tzi-am spus ca este pre curbata luneta,de ce nu ai mers daca aveai bani in alta parte,sau asa cum te-ai laudat la cineva la tel ca monetzi folie ieftina,de ce nu ai schimbat-o,...Pentru ca nu stiti mai,nu va pricepeti...nu aveti scule,de ce nu veniti acum sa va montez folia pe care o am fara cute,de ce mai minti ca folia aceea este mult prea inferioara fata de altele in 3 straturi daca stiti ce inseamna asta...
Dra cine va mai primeste pe voi,si sa faceti reclamatii la protectia consumatorului dupa atata timp si cu vb aduse aici pe Forum,ce drept credeti ca mai aveti voi,daca v-ati inteles cu mine si acum voi intoarceti foaia si vreti avantaje sub santaj,si amenintare,...Nu se poate,si nici nu mai aveti ce sa cautati aici,ptr ca ptr unul ca il80ton,care a iesit in expectativa,si spune ca merge sa ma denunte la primarie,care a umblat sa faca rau la oameni,ca nu i-aui facut carte de munca,pai sa se intereseze de el inatii,si sa ceara caracterizare de la ultimul loc de munca,
cum sa il mai angajezi pe unul ca el...Eu nu stiu cate certuri si pr mi-a facut...de ce nu spune ca daca isi lasa loc de buna ziua si nu cerea 800 de lei pe o lucrare cu ajutor,de la mine,ii faceam materialul,si se ridica cu pretentii,acum,...plus mancare si plus benzina care ii si mai ramanea ptr ca sa isi aduca prietena de la munca...Ei vb, de mine,
si tu Turnatorule,ca asa tzi-ai pus numele,ca esti un turnator,cine si ce avantaje poate avea daca face asa ceva,cand lumea se fereste de cateti si de oameni infiltrati,lasati alte servicii cu treaba lor,nu va erijati voi in sfatuitori si dat in gat,ptr ca eu ma facut cinstit aici,am facut ceva de jos,sa faca si ei si apoi sa vb de MIRKO,...Voi aveti dinti in gura dar mintea degeaba este hranita,ca acolo zace prostia si indolentza...Mirsavia si Viclenia,

...Eu nu mai apar aici,doar daca nu va tace gura ca sa mai vars din mine de fiecare ce dosar are,si ce stiu de la prietenii vostrii care trec pe aici,si va mancati intre voi,tu il80ton,care ai vb un baiat din Tandarei tocmai la baietii din C-ta care fac tuning auto,si ai zis ca( ee ce aia mea ala are masina,a da...ce masina si multe ce ai vb tu acolo numai tu stii,asa cum tu intinzi pe unul care si vecinii de aici te vedeau cum mancai cu nmine numai snitzele,si ma faci nebun la baietii de pe mess,ca ai invatztat meserie de la un nebun,....Hm....cine sa te mai primeasca pe tine,eu stiu ca am fost om....dar daca nu atzi stiut care este diferentza dintre mine si voi atzi stricat totul,,diferentza este ca eu nu am masina,...dar voi aveti masina si nu aveti caracter...
...Daca ceillati nu i-au legatura cu mine care vor sa afle adevarul despre voi,....si continua discutiile in necunostinta de cauza ....este treaba lor,dar nu este bine,ca sa atace pe cineva care nici macar nu il cunsoc,si acum o intrebare: VOI DACA ATZI FI IN LOCUL MEU CUM ATI PROCEDA,SA FITZI CU MOKANGII PE CAP,SI SA NU AVETI TIMP SA MUNCITI SA VA PLATITI TAXELE...eu crd ca voi atzi fii rau de tot,ptr ca asta este diferentza dintre mine si voi,eu muncesc singur,iar voi vetzi fi slugile altora,la care daca nu ii ascultati va vor da cu sutul in fund,si nu vetzi fii niciodata ca mine,si nici nu vetzi putea fii,...
Esti o persoana prea incompetenta pentru a se avea o discutie civilizata cu tine, ce spui tu aici sunt numai minciuni de unu si de altu care sunt scornite de tine, eu zic sa te opresti cu amenintarile persoanelor, este spre binele tau, toni stie ce film detin eu cu tine de la o fata roxana in care tu
__________________

Last edited by ducele; 12-03-10 at 11:20.
ducele is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:09   #212
"turnatorul"

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 4
Default Re: Off-Topic

mai tovarase MIRKO , cine ti-a dat idea cu folia de la pitesti saracia naibii care esti ? nu tot tony , pe care acum il injuri . daca nu era baiatul asta erai in continuare muritor de foame. ia gandeste-te cine te-a scos din foame si apoi mai vorbeste
"turnatorul" is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:10   #213
rmirko

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Default

...AUZI MAI ATZI INCEPUT SA DATI MAI MULTE PAI VOI STITI UNDE SE AJUNGE CU TREABA ASTA,EU TI-AM SPUS SA NU SCRII NIMIC DE MINE,SI TU AI INCEPUT SA DAI VERZI SI USCATE,
PAI LASA CA IAU LEGATURA SI CU MAICATA,
CA STIE CE FACETI VOI,PAI CRED CA AR FII BINE SA VA ABTINETZI,CA ALTFEL O SA VA CER DAUNE DE NU O SA VA PUTETI PALTI,LA IMAGINEA STRICATA DE VOI,EU STIU DE VOI DE LA PRIETENII VOSTRI...

...Va duceti prea departe,cu discutiile...terminati,
ca asa poate sa faca si altii cu voi,

Last edited by Villy ATS; 12-03-10 at 11:37.
rmirko is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:19   #214
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Off-Topic

te spun lu' mama daca nu imi dai mingea ce imi place

Eu zic ca este cazul sa ne oprim, deoare nu ai cu cine sa discuti civilizat si se ajung la discutii si minciuni care nu isi au rostul.

Last edited by ducele; 12-03-10 at 11:22.
ducele is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:45   #215
darkyro77
Renault Driver

Stage 4
 
darkyro77's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 208
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Off-Topic

deja se incadreaza la categoria "telebelelas" ... din alea stand-up caffe ...
ma abonez la topicul asta ... eu aduc popcornu' ... cine da cola?
darkyro77 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:47   #216
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Off-Topic

Ala eu...ala eu))
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 11:51   #217
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Off-Topic

hai ca dau eu cola,
ducele is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 12:59   #218
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Off-Topic

are dreptate ducele nu avem cu cine vorbi.si mai nou m-a amenintat ca face si el un topic de noi toti).fernado de slobozia.ameninta in direct si in reluare.)
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:00   #219
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Off-Topic

Hai sa schimbam subiectu'!deja devine penibil! "te spun lu' ma-ta ca ... bla bla bla. daca tot se numeste Offtopic hai sa vorbim despre ceva offtopic ca de exeplu de ce oamenii mari de peste 20 de ani ii iau la misto pe membrii comunitatii 4tuning mai mici de 18 ani? tot timpu vad "e 10 nu trebuia sa te duci sa te culci?" sau "La 13 pe carnetul de note tot poze cu BMW-uri ai?" adica ce? daca ne-am afisat varsta nu inseamna ca suntem paraleli cu forumurile ,masinile ,tuningu' . Tot timpu mi se adreseaza cu "copilu" dar ce voi nu ati fost asa???

Astept pareri!
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:04   #220
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by Grasu'XxL View Post
Hai sa schimbam subiectu'!deja devine penibil! "te spun lu' ma-ta ca ... bla bla bla. daca tot se numeste Offtopic hai sa vorbim despre ceva offtopic ca de exeplu de ce oamenii mari de peste 20 de ani ii iau la misto pe membrii comunitatii 4tuning mai mici de 18 ani? tot timpu vad "e 10 nu trebuia sa te duci sa te culci?" sau "La 13 pe carnetul de note tot poze cu BMW-uri ai?" adica ce? daca ne-am afisat varsta nu inseamna ca suntem paraleli cu forumurile ,masinile ,tuningu' . Tot timpu mi se adreseaza cu "copilu" dar ce voi nu ati fost asa???

Astept pareri!
pai el a investit bani si timp intr-o masina pe cand tu nu cred ca ai resursele necesare sa faci acest lucru
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:05   #221
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by SweetBoy View Post
pai el a investit bani si timp intr-o masina pe cand tu nu cred ca ai resursele necesare sa faci acest lucru
tie ti-ar conveni daca tot timpul cineva te-ar lua peste picior
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:10   #222
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by Grasu'XxL View Post
tie ti-ar conveni daca tot timpul cineva te-ar lua peste picior
depinde in ce cazuri ne aflam. daca nu stiu ceva tac sau intreb pe cineva. daca vorbesti ca prostu fara sa stii atunci da, te ia peste picior
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:14   #223
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default

se ia apararea domnlui fernando de slobozia sau mi se pare?

vad ca domnul ``rmirko``nu vrea sama lase in pace scz..fernando dela slobozia.eu nu mai zic nimik.doar atat...nu te mai chinui sa scrii ca nu mai poti.in curand....ramai aproape....

Last edited by Villy ATS; 18-03-10 at 19:31.
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 17:07   #224
Sebastien SIR

Stage 4
 
Sebastien SIR's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 175
Default Re: Off-Topic

auziti am si eu o intrebare...mi am curatat stopurile...si acum am o problema ....cum sa le fac rosii complet sau negre?masina fiind rosie....ms anticipat!
Sebastien SIR is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 17:16   #225
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Off-Topic

folie sau spray,dar nu iti recomand, ca o sa ai probleme la rar.sau si cu politia nu se stie.bafta
tony80 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -