Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-10, 12:23   #196
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by darkyro77 View Post
miule ... nu se zice racer ... mai nou sunt reisari
bisericute nu au fost niciodata ... am fost o comunitate ... ce-i drept mai restransa ... iar cei mai multi care apar la intalniri sunt spectatori ...
Nu-i o problema asta. Mai bine mai putini si buni, decat multi si degeaba.
sesu is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 20:59   #197
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Din pacate chiar faci teoria batului de chibrit, explica-mi si mie te rog de ce toata lumea a plecat cand am spus ca e doar o intalnire si nimeni nu face curse ilegale?
Pe nimeni din cei veniti sambata seara la plus nu-i interesa intalnirea 4tuning, ei vroiau sa vada "curse frate", cum de altfel ai venit si tu.
Membri adevarati au stat pana la ora 23:00, chiar daca au vazut "curse frate"...sau nu!!!
__________________
D.R.T. MotorSport
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 21:49   #198
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
Din pacate chiar faci teoria batului de chibrit, explica-mi si mie te rog de ce toata lumea a plecat cand am spus ca e doar o intalnire si nimeni nu face curse ilegale?
Pe nimeni din cei veniti sambata seara la plus nu-i interesa intalnirea 4tuning, ei vroiau sa vada "curse frate", cum de altfel ai venit si tu.
Membri adevarati au stat pana la ora 23:00, chiar daca au vazut "curse frate"...sau nu!!!

Nu trebuie sa fii incisiv cu mine.
Si cred ca ma confunzi. Defapt sigur nu stii cu cine stai de vorba. Ca daca ai fi vazut cat am stat eu, nu ai mai fi comentat asa. Intai de toate, eu am venit sa "cunosc" aceasta comunitate. Din pura curiozitate. Ca doar nu ati anuntat ca ar fi "cu usile inchise".
Curse pot sa vad si fara astfel de intalniri, "mai frend"! Ma lesi? Tu unde ai fost de "stii" atatea?

Eu inteleg ca poate sunteti inversunati pe cei care se dau membri si nu-s decat aici pe forum, dar macar alex_77_marius si darkyro77 au demonstrat ceva circumvolutiuni in comentarii.

Ah! Si nu-s nici "membru" si nici "adevarat", dar am stat mai mult ca tine, garantat!

Last edited by Villy ATS; 19-08-10 at 22:50.
sesu is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 22:38   #199
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Aici e lista si o prezentare cu membri 4tuning Slobozia restu pt mine sunt straini cine vrea sa faca parte sa isi prezinte masina frumos si sa vina la intalnirile astea "naspa" punct.
__________________

D.R.T Motorsport

2.0 16v F4R 730 engine|KW v1 Coilovers|BORLA exhaust 50mm|Logan VAN front brake calipers|ZIMMERMANN front brake discs 259mm ventilated & perforated|FERODO Premier front brake pads|R19 rear brake calipers|OEM R19 rear brake discs 240mm|OEM R19 rear brake pads|MOTUL brake fluid|ATS DTC 15' rims yellow edition
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 23:07   #200
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Nu caut sa fiu epigramatic cu nimeni.
Imi aduc foarte bine aminte de persoanele care aveau un copil cu dansii, si stateau la cativa metri de ultimii ramasi in parcarea de la Plus,dar daca vroiai sa cunosti simpla si umila noastra comunitate 4Tuning puteai sa intri in vorba cu noi, la fel cum baietelul isi exprima dorinta de a urca in e30`ul parcat langa masinile voastre!
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 23:11   #201
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

=)) tare asta si adevarata
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 03:30   #202
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by alex_77_marius View Post
Aici e lista si o prezentare cu membri 4tuning Slobozia restu pt mine sunt straini cine vrea sa faca parte sa isi prezinte masina frumos si sa vina la intalnirile astea "naspa" punct.
Da, mersi de pont.
Dar naspa sau nu, recunoaste ca nici tie nu ti-a placut cum a iesit pana la urma.
sesu is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 03:39   #203
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
Nu caut sa fiu epigramatic cu nimeni.
Imi aduc foarte bine aminte de persoanele care aveau un copil cu dansii, si stateau la cativa metri de ultimii ramasi in parcarea de la Plus,dar daca vroiai sa cunosti simpla si umila noastra comunitate 4Tuning puteai sa intri in vorba cu noi, la fel cum baietelul isi exprima dorinta de a urca in e30`ul parcat langa masinile voastre!
Nu-ti fa griji, ca nu venisem sa vad liniute (pentru ca habar nu aveam ca asta e "traditia") si nici nu imi propusesem sa fiu carcotasa.
Dar daca lucrurile erau putiiiin mai organizate, daca nu se formau bisericute (si asta a fost atat de evident, chiar si pt un outsider), poate atunci nu stateam nici eu de-o parte.

Si sa vin eu la tine sa ma bag in seama? Hai sa fim seriosi, ca nici tu in locul meu nu faceai asta.

Oricum, nu m-a lamurit nimeni care era desfasuratorul pentru intalnirea aia. Stie cineva macar?
sesu is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 04:08   #204
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Imi face tot timpul placere sa ma intalnesc cu prietenii mei si sa stam la o vorba mai ales ca trecuse ceva timp de cand nu ne mai gasisem toti odata.Cine crede ca intalnirile astea au un scop anume se inseala suntem un grup de prieteni pe care ne leaga pasiunea pentru masini si periodic ne strangem toti daca e posibil sau daca nu macar majoritatea pentru a mai schimba o vorba etc etc daca se mai lasa si cu altceva...e partea a2a.
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 09:16   #205
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

bai sa nu credeti ca eu am plecat pentru ca nu s-au mai tinut curse. am plecat cu treaba
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 11:17   #206
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by sesu View Post
Nu-ti fa griji, ca nu venisem sa vad liniute (pentru ca habar nu aveam ca asta e "traditia") si nici nu imi propusesem sa fiu carcotasa.
Dar daca lucrurile erau putiiiin mai organizate, daca nu se formau bisericute (si asta a fost atat de evident, chiar si pt un outsider), poate atunci nu stateam nici eu de-o parte.

Si sa vin eu la tine sa ma bag in seama? Hai sa fim seriosi, ca nici tu in locul meu nu faceai asta.

Oricum, nu m-a lamurit nimeni care era desfasuratorul pentru intalnirea aia. Stie cineva macar?
Nu sunt bisericute absolut deloc si ai vedea asta daca ai veni la cel putin 2-3 intalniri, si totodata ai afla de ce intalnirea sa desfasurat in acel fel.
Si cu bagatul in seama...sa sti ca asa a inceput totul, nu se cunostea nimeni de la bun inceput.
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 11:53   #207
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
Nu sunt bisericute absolut deloc si ai vedea asta daca ai veni la cel putin 2-3 intalniri, si totodata ai afla de ce intalnirea sa desfasurat in acel fel.
Si cu bagatul in seama...sa sti ca asa a inceput totul, nu se cunostea nimeni de la bun inceput.
Da, cand nimeni nu stie pe nimeni, e alta treaba. Cand toti se stiu si vii si tu.... uite aici, pe forum, ce "primire" calduroasa ...
Si deci, nu pot decat sa ma gandesc ca si in parcare ati fi reactionat la fel.

@alex_77_marius: De acord cu tine, daca nu stai in oras. Dar scop, exista intotdeauna! Tu singur ai spus ca va leaga pasiunea pentru masini...
sesu is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 12:17   #208
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Te asteptam la urmatoarea intalnire, o sa vezi ca nu suntem chiar asa de neprietenosi!
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 12:26   #209
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

Mersi. Daca sunt in oras, chiar am sa vin.
sesu is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 12:34   #210
catalin90

Stage 4
 
catalin90's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 201
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia

te asteptam cu cea mai mare placere
catalin90 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -