Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-06-10, 01:04   #76
bulina

Stock
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 7
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

data de 6 iulie cade marti si nu cred ca au cum si rost sa se faca marti curse...deci o sa fie ori pe 4 ori pe 10...
bulina is offline  
Old 11-06-10, 11:39   #77
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by bulina View Post
data de 6 iulie cade marti si nu cred ca au cum si rost sa se faca marti curse...deci o sa fie ori pe 4 ori pe 10...
Pe data de 11 iulie o sa fie urmatoarea etapa.
xfactor is offline  
Old 11-06-10, 12:56   #78
Pilif

Stage 4
 
Pilif's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 275
Member of:
[2 Roti]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Pe data de 11 iulie o sa fie urmatoarea etapa.
s-a anuntat oficial ca e pe 11 iulie? ca eu nu am gasit pe net ceva legat de data asta.
Pilif is offline  
Old 11-06-10, 13:21   #79
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by Pilif View Post
s-a anuntat oficial ca e pe 11 iulie? ca eu nu am gasit pe net ceva legat de data asta.
Da eu sunt unul din organizatori.In curand afis,baner si alte detalii.Locatia este aceiasi.Va asteptam pe 11 iulie.
xfactor is offline  
Old 11-06-10, 14:02   #80
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Inca nu s-a stabilit data exacta a urmatorului eveniment. Contractul cu aeroportul din Alexeni il detine A.C.S. Delta Racing Crew,pana la sfarsitul acestui an, iar alt club neavand dreptul de a organiza competitii auto.
Afirmatiile privind organizarea urmatorului eveniment si data acestuia comunicate de catre xfactor(Cubanez), Iani sau oricare alte persoane sunt neoficiale si neadevarate.

Urmatoarea cursa va fi organizata de A.C.S. Delta Racing Crew impreuna cu alti colaboratori/parteneri.


Popa Valentin, Presedintele Asociatiei Club Sportiv Delta Racing Crew.




Rog un moderator sa se ocupe de userul
xfactor, acesta fiind Cubanez84 user ce a primit ban pe 4tuning. El este din Tulcea, nu din Alexeni, iar pe langa asta comunica date false.

Last edited by SEJ; 11-06-10 at 14:12.
SEJ is offline  
Old 11-06-10, 15:00   #81
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Inca nu s-a stabilit data exacta a urmatorului eveniment. Contractul cu aeroportul din Alexeni il detine A.C.S. Delta Racing Crew,pana la sfarsitul acestui an, iar alt club neavand dreptul de a organiza competitii auto.
Afirmatiile privind organizarea urmatorului eveniment si data acestuia comunicate de catre xfactor(Cubanez), Iani sau oricare alte persoane sunt neoficiale si neadevarate.

Urmatoarea cursa va fi organizata de A.C.S. Delta Racing Crew impreuna cu alti colaboratori/parteneri.


Popa Valentin, Presedintele Asociatiei Club Sportiv Delta Racing Crew.




Rog un moderator sa se ocupe de userul
xfactor, acesta fiind Cubanez84 user ce a primit ban pe 4tuning. El este din Tulcea, nu din Alexeni, iar pe langa asta comunica date false.

Am ras juma de ora la ce ai scris tu aici.
Indiferent ce zice Sej noi va asteptam pe data de 11 iulie la Alexeni la a doua etapa de drag racing.Nimeni nu poate sa ne puna bete in roate aceiasi oameni organizeaza si nu altii.
xfactor is offline  
Old 11-06-10, 15:39   #82
bulina

Stock
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 7
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

iany si cu cubanez sunt in continuare in clubul D.R.C, iar daca se doresc alti colaboratori sa organizeze ar insemna sa plateasca toate datoriile clubului care sau facut pentru organizarea primei curse( garduri rupte, chirie garduri, chirie aeroport)
bulina is offline  
Old 11-06-10, 16:17   #83
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Orice organizare pe aeroportul Alexeni in numele clubului A.C.S. Delta Racing Crew,fara acord, este ilegala.
SEJ is offline  
Old 11-06-10, 16:32   #84
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Orice organizare pe aeroportul Alexeni in numele clubului A.C.S. Delta Racing Crew,fara acord, este ilegala.
Ok am inteles.Legal sau ilegal va asteptam pe data de 11 iulie pe aeroportul Alexeni pentru a doua etapa de drag racing.Noi nu vrem sa dezamagim,continuam drumul nostru cu aceste evenimente de drag.Noi am pus baza la DELTA DRAG RACING ,tot noi o continuam.Nimeni nu o sa isi insuseasca munca noastra,mai ales cei de teapa voastra la care le place mai mult culesul decat semanatul.E ultimul meu post despre acest subiect,nu vreau sa umplu forumul acesta cu tampenii legate de ce am facut noi sau CE O SA FACEM.
Deci in concluzie drag racing-ul la Alexeni merge mai departe,cu toate ca de data asta am pierdut o suma fabuloasa de bani nu dam inapoi mergem mai departe ca suntempasionati si nu ne intereseaza daca pierdem sau castigam.Pentru noi singurul castigator este drag racing-ul pe care il vom ridica la ranguri inalte in Romania in timp.
xfactor is offline  
Old 11-06-10, 16:44   #85
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Ok am inteles.Legal sau ilegal va asteptam pe data de 11 iulie pe aeroportul Alexeni pentru a doua etapa de drag racing.Noi nu vrem sa dezamagim,continuam drumul nostru cu aceste evenimente de drag.Noi am pus baza la DELTA DRAG RACING ,tot noi o continuam.Nimeni nu o sa isi insuseasca munca noastra,mai ales cei de teapa voastra la care le place mai mult culesul decat semanatul.E ultimul meu post despre acest subiect,nu vreau sa umplu forumul acesta cu tampenii legate de ce am facut noi sau CE O SA FACEM.
Deci in concluzie drag racing-ul la Alexeni merge mai departe,cu toate ca de data asta am pierdut o suma fabuloasa de bani nu dam inapoi mergem mai departe ca suntempasionati si nu ne intereseaza daca pierdem sau castigam.Pentru noi singurul castigator este drag racing-ul pe care il vom ridica la ranguri inalte in Romania in timp.
Nivelul drag racing-ului este ridicat de baietii care practica acest tip de competitie in primul rand si de baietii care au facut din masinile lor adevarati bolizi.
Puteti anunta, afirma si confirma orice doriti, doar ca nu are legatura cu noi A.C.S. Delta Racing Crew.
SEJ is offline  
Old 11-06-10, 16:49   #86
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Ok am inteles.Legal sau ilegal va asteptam pe data de 11 iulie pe aeroportul Alexeni pentru a doua etapa de drag racing.Noi nu vrem sa dezamagim,continuam drumul nostru cu aceste evenimente de drag.Noi am pus baza la DELTA DRAG RACING ,tot noi o continuam.Nimeni nu o sa isi insuseasca munca noastra,mai ales cei de teapa voastra la care le place mai mult culesul decat semanatul.E ultimul meu post despre acest subiect,nu vreau sa umplu forumul acesta cu tampenii legate de ce am facut noi sau CE O SA FACEM.
Deci in concluzie drag racing-ul la Alexeni merge mai departe,cu toate ca de data asta am pierdut o suma fabuloasa de bani nu dam inapoi mergem mai departe ca suntempasionati si nu ne intereseaza daca pierdem sau castigam.Pentru noi singurul castigator este drag racing-ul pe care il vom ridica la ranguri inalte in Romania in timp.
flmoise is offline  
Old 11-06-10, 17:37   #87
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Nivelul drag racing-ului este ridicat de baietii care practica acest tip de competitie in primul rand si de baietii care au facut din masinile lor adevarati bolizi.
Puteti anunta, afirma si confirma orice doriti, doar ca nu are legatura cu noi A.C.S. Delta Racing Crew.
Da ce ar putea sa aiba legatura cu voi?Noi nu.Cursele organizate de noi nu.NIMIC NU ARE LEGATURA CU VOI.Asa ca numai vorbiti voi aiurea ca nu organizam noi,nu avem nevoie de clubul drc ca sa organizam asa ca liniste.Si da ai dreptate nivelul drag racing-ului este ridicat de baietii care practica acest tip de competitie in primul rand si de baietii care au facut din masinile lor adevarati bolizi cum ar fi Gaju pe care l-ai luat in bascalie.Rusine incerca sa te mai abtii de la afirmatii la oameni pe care nu-i cunosti.Ti-a raspuns Jeff in locul lui un alt om care face parte din ce ai zis tu mai sus.

Deci inca odata anunt oficial a doua etapa de drag racing de la Alexeni pe data de 11 iulie fara A.C.S DELTA RACING CREW.Sper ca ati inteles si nu o sa mai vorbiti aiurea.Nu incercati sa faceti anti-reclama ca nu o sa va faceti decat voua.Succes clubului DRC in continuare,la tot ceea va propuneti sa faceti.Aceasta etapa nu are nimic de-a face cu clubul sportiv DELTA RACING CREW.O zi buna.

Last edited by xfactor; 11-06-10 at 17:44.
xfactor is offline  
Old 11-06-10, 17:43   #88
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Da ce ar putea sa aiba legatura cu voi?Noi nu.Cursele organizate de noi nu.NIMIC NU ARE LEGATURA CU VOI.Asa ca numai vorbiti voi aiurea ca nu organizam noi,nu avem nevoie de clubul drc ca sa organizam asa ca liniste.

Deci inca odata anunt oficial a doua etapa de drag racing de la Alexeni pe data de 11 iulie fara A.C.S DELTA RACING CREW.Sper ca ati inteles si nu o sa mai vorbiti aiurea.Nu incercati sa faceti anti-reclama ca nu o as va faceti de cat voua.Succes clubului DRC in continuare,la tot ceea va propuneti sa faceti.Aceasta etapa nu are nimic de-a face cu clubul sportiv DELTA RACING CREW.O zi buna.
Esti amuzant

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Si da ai dreptate nivelul drag racing-ului este ridicat de baietii care practica acest tip de competitie in primul rand si de baietii care au facut din masinile lor adevarati bolizi cum ar fi Gaju pe care l-ai luat in bascalie.Rusine incerca sa te mai abtii de la afirmatii la oameni pe care nu-i cunosti.Ti-a raspuns Jeff in locul lui un alt om care face parte din ce ai zis tu mai sus.
Stai linistit ca am vorbit la telefon cu Gaju, nu am fost ironic cu el... nu te mai folosii de numele altora incercand sa ma injosesti, ca te injosesti singur

Last edited by Villy ATS; 12-06-10 at 02:37.
SEJ is offline  
Old 15-06-10, 10:06   #89
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Chiar oare forumul asta e o stana fara caini?!?!?!

Mie asa imi pare......ce legatura au aberatille din ultimele posturi cu aceasta cursa???
U_TUNING is offline  
Old 15-06-10, 22:04   #90
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default re: Drag racing etapa I -aeroportul Alexeni -6 Iunie 2010

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
Chiar oare forumul asta e o stana fara caini?!?!?!

Mie asa imi pare......ce legatura au aberatille din ultimele posturi cu aceasta cursa???
inafara de faptul ca "aberatiile" sunt ale organizatorilor cursei...este imbucurator sa vad ca pentru forumul asta ,"fara caini", tu esti un fel de ... "whiny beach" sau "ciobanul" pe romaneste!
__________________
"run Forest...run"

Last edited by flmoise; 15-06-10 at 22:28.
flmoise is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -