Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 11-03-10, 09:27   #46
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

mcodrut... le-ai frate cu vorbitu nu gluma zici ca esti mirco.sau ti-a dictat el ce sa scrii.in fine treaba cu... ,coloratii nu am inteles-o prea bine,astea sunt vorbele lui:mirco baieti nu stiu cine e acel mcodrut,nu vrea sa ne cun pentru ca e tot el.aaaaa....hmm...era sa uit.vezi ca mai trebuie sa lucrezi putin la gramatica cum a mai spus un coleg mai sus
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 09:31   #47
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Vo rog incercati sa pastrati linistea pe acest thred, fara certuri si jigniri, e un loc unde pur si simplu iti spui nemultumirea despre un anumit lucru in speranta ca se va remedia. Nu trenuie sa ajungeti la suparari, certuri sau mai stiu eu ce. Si vedeti ca e sectiune speciala pentru "of-topic".
__________________
D.R.T. MotorSport

Last edited by Villy ATS; 11-03-10 at 09:35.
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 10:37   #48
ducele
2 Roti

Stage 5
 
ducele's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 575
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Quote:
Originally Posted by SweetBoy View Post
nu vad de ce ma incluzi si pe mine in asta. io doar am spus despre 2 prieteni si nemultumirile lor ( amanari de circa 1-2 saptamani ). nu cred ca l-am criticat pe mirko pentru munca lui. inca sustin ce ai spus mai sus dar el nu prea se da pe brazda sa isi onoreze comenzile.

nu am putut sa dau edit la post...
Imi place ce ai postat, trebuia sa puna cineva si cu amenintarile private.Sincer, acum trebuie sa recunoastem, ca Mircko stie meserie nu extraordinar de bine dar stie(si nimeni nu cred ca o sa conteste asta)dar marea problema este la seriozitatea cu care sunt efectuate lucrarile,amanarile dese si enervante(oameni pus pe drumuri degeaba), cand nu are chef isi inchide telefoanele si multe altele.Deci ca un rezumat:Mircko poate face lucrari de calitate, daca te tin nervii sa te amane de "n" ori.
__________________
ducele is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 11:12   #49
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

EU NU SUNT MULTUMIT.CLAR!!! mi-a pus folia pe spate cutata si a zis ca o schimba si ca rezultat nimik.asa ca te rog frumos ca stie meserie.fiecare cu parerea lui.dar acum vad ca se schimba lumea...
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 11:17   #50
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Tre sa se schimbe ca daca mirco ii ameninta))=))n-ai vazut ce se posteza pe aici.mai trebuiesc postate cutitele cu care vor sa fie taiati sa isi aleaga fiecare))
__________________

D.R.T Motorsport

2.0 16v F4R 730 engine|KW v1 Coilovers|BORLA exhaust 50mm|Logan VAN front brake calipers|ZIMMERMANN front brake discs 259mm ventilated & perforated|FERODO Premier front brake pads|R19 rear brake calipers|OEM R19 rear brake discs 240mm|OEM R19 rear brake pads|MOTUL brake fluid|ATS DTC 15' rims yellow edition
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 11:24   #51
"turnatorul"

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 4
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

tovarasul mirko ar fi cazul intai de a mai scrie pe acest forum , ar trebui sa cam reluati scoala incepand cu gradinita - parerea mea sincer !!! si daca tot va doriti o masina am sa va dau una de la fiul meu , mai am una acasa de jucarie- este una clasica de lemn facuta din placaj !!!!!!!!!!!!
"turnatorul" is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 16:52   #52
tony80

Stage 2
 
tony80's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 31
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

nu vad pe nimeni care ameninta.nu o mai luati asa.doar vb!
tony80 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 16:54   #53
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Va rog incetati cu of topic-ul, scrieti doar nemultumiri si atat!
Sa facut sectiune speciala si pentru of-topic!!!
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 07:22   #54
john_77

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 2
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

acest domn mirko mi-a facut si mie numai belele la masina, dupa ce m-a plimbat pe drumuri de cateva ori de imi venea sa nu ma mai duc, nici nu a facut treaba buna, folia mi-a montat-o cu bule, zgarieturi, cand i-am zis ca nu e bine s-a enervat si mi-a zis ca el nu are nici o vina, ca sunt chederele murdare, praf, sa mai spal si eu masina, texte d-astea pe care cred ca le baga tuturor clientilor. ca sa nu mai spun ca preturile le scoate din burta, inainte ne-am inteles la un pret iar cand a terminat mi-a zis alt pret. m-a aburit ca a muncit mult, ca s-a chinuit, etc... m-am tiganit cu el ca sa ramana la pretul stabilit anterior.
la inceput facea treaba buna dar cred ca s-a invatat la clienti si bani multi si a inceput sa dea buleala.
nu recomand nimanui sa mearga la el, iar lui ii recomand sa nu mai fie asa nervos (mai ales pe forum) ca isi face numai rau, daca vrea sa aiba clienti in continuare sa se calmeze si sa invete sa vorbeasca cu clientul, si mai ales sa faca treaba buna.
john_77 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 10:16   #55
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Mi-am iesit din pepeni sa mor eu.in ce ai scris tu mai sus ne faci pe toti incapabili de a face ceva in viata asta nu.foarte bine ca stii sa montezi folie bravo tie tu te-ai axat pe asta in viata si in domeniu asta te-ai perfectionat.iar unii din noi facem altceva si suntem buni in ceea ce facem fiecare.eu nu stiu sa montez folie dar tu stii domnu mirko ceva despre ceea ce fac eu?soferia asta?stii sa conduci un Camion(majoritatea spun T.I.R care defapt inseamna Transport International Rutier deci sunt pe dinafara acestui domeniu)stii sa te descuri in toata Europa?o cunosti asa cum o cunosc eu?nu prea cred.Asa ca te rog numai veni cu jigniri dastea la adresa noastra fiecare stie sa faca o meserie diferita.Daca nu stim sa punem folie asta nu inseamna ca nu stim sa facem nimic.
Si ca sa fiu OnTopic ca tot ziceai de service-uri...da sunt super multumit pt ca respectivu service la care ma duc e unul in domeniu si stie foarte bine ce face nu ma duc la alde nea mecanicu de imi repara masina in spatele blocului cu 2 beri la bord.
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 10:23   #56
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Majoritatea posturilor in care am simtit samanta de scandal le-am mutat la "Of-Topic" acolo va puteti continua discutiile, cat timp acesta sectiune se va numi "Nemultumiri si pareri din Slobozia" voi sterge sau muta(dupa caz) tot ce nu tine legat de titlul thred-ului.
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:06   #57
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

o nemultumire pe care o am este aceea despre cei care parcheaza in coltul intersectiei si trebuie sa iesi cu juma de masina sa te asiguri mai mai faci si accident si de vina tot tu esti ca nu te-ai asigurat

ex: la luminel cand vii dinspre petrom. ba nu te poti asigura in stanga ba in dreapta. era sa o patesc acolo....
__________________
Loganist....
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:45   #58
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

O nemultumire a mea este nerespectarea locurilor de parcare si vecinii foarte neatenti care deschid usa fara sa observe ca langa ei mai sunt parcate si alte masini, eu personal as plati primariei un loc de parcare lunar doar ca sa am siguranta ca intodeauna voi avea unde sa parchez
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 13:57   #59
SweetBoy

Stage 5
 
SweetBoy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
O nemultumire a mea este nerespectarea locurilor de parcare si vecinii foarte neatenti care deschid usa fara sa observe ca langa ei mai sunt parcate si alte masini, eu personal as plati primariei un loc de parcare lunar doar ca sa am siguranta ca intodeauna voi avea unde sa parchez
asa sunt unii nesimtiti. cand esti hotarat si te duci pe la primarie sa ma anunti si pe mine te rog :P
SweetBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-10, 14:01   #60
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Nemultumiri si pareri din Slobozia

cu locurile de parcare...pana nu se schimba lumea, n-ai ce face..ba iti ia unu locu de parcare, ba te blocheaza altu...ba iti mai da cate-o usa ...niste...
Sakin is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -