Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-06, 12:33   #1
lucky.2k5

Stage 4
 
lucky.2k5's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 218
Default Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

si prezinta mah si tu ce ai facut la ea...xenoane k daia in toate pozele am becurile aprinse, jante de logan. resoftarea din fabrica. oglinzi care reflecta lumina..plm...zi de ea acolo..

Aveti grija baieti, ca au inceput sa soseasca amenzile de anul trecut prin posta.
Fiti cu ochii pe casuta postala sa nu o gaseasca mama )

Last edited by Villy ATS; 18-03-10 at 02:04.
lucky.2k5 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 23:00   #2
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

formam si noi un club de masini??? postati idei cu nume ptr club
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 23:15   #3
DannY_SmekeruL
Dacia Driver

Stage 5
 
DannY_SmekeruL's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 537
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

un nume propus de vlad_strumph este :Slobozia Racing Divizion
propun sa facem si tricouri ,ca atunci cand mergem undeva sa fim toti la fel.
DannY_SmekeruL is offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 01:18   #4
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Nu e rea deloc ideea numai ca sa fim seriosi si sa recunoastem nu suntem uniti.dovada unele "bisericute" care s-au format nu dau nume numai ca nu ar fi rau sa ne dezmeticim si sa ne ajutam unii pe altii nu sa fim invidiosi pe munca altora
__________________

D.R.T Motorsport

2.0 16v F4R 730 engine|KW v1 Coilovers|BORLA exhaust 50mm|Logan VAN front brake calipers|ZIMMERMANN front brake discs 259mm ventilated & perforated|FERODO Premier front brake pads|R19 rear brake calipers|OEM R19 rear brake discs 240mm|OEM R19 rear brake pads|MOTUL brake fluid|ATS DTC 15' rims yellow edition
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 05:33   #5
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

eu zic sa ne intalnim , sa ne hotaram, s`aruncam cu banu si cu stiker`u pe masini ...
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 09:30   #6
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

bun bun asha ....nume?? e preferat ala de mai sus?? sau alte idei..
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 15:55   #7
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

nume? pan`la intalnire ganditi-va si dup-aia se alege la vot :P
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 10-04-09, 12:53   #8
catalin90

Stage 4
 
catalin90's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 201
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

facem facem dar sa ne gandim la un nume si vorba lui miu "sa fim uniti"
catalin90 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-09, 11:06   #9
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

......

Last edited by Sakin; 11-04-09 at 17:45.
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 11-04-09, 11:39   #10
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

stii ceva sakine?? ia nu ma mai baga tu in seama...si asha o sa fie mai bn..te-am sunat...si mi-ai zis ca nu mai e nevoie sa vin....eu vb deja cu vlad sa iti de-a roata lui de rezerva.( si mi-ai zis ca nu mai e nevoie) dupa o ora..mi-ai zis iar...ca ai facut alta pana....nu mai aveam prietene de unde sa-ti fac rost de roata....si nu-mi mai tine tu cont ce fac .... vezi-ti de treburile tale...si nu mai posta comentarii atat de idioate...doar sa te afli in treaba...stim cu totii cine esti si ce e poti
si inca ceva...ptr ca exista si astfel de oameni...ca sakin.(te interesezi de ei sa-i ajuti si pe urma posteaza mesaje idioate)..eu ies din orice intelegere...club ,comunitate si alte nebunii.....bafta la toti.....s-a dus ideea cu clubul...
__________________
Never Drive Faster Than
Your Guardian Angel Can Fly

E39 https://forum.4tuning.ro/644-masina-m...ml#post5547756

Vw Passat https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post4319860

Dacia 1310https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/120715-dacia-mea-03-maj.html

Vand piese auto pentru orice tip de autovehicul - preturi foarte mici - 0766403251 info@psauto.ro www.psauto.ro

Last edited by Villy ATS; 11-04-09 at 18:27.
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 11-04-09, 16:17   #11
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

ma abtin de la comentarii ... ai dreptate, ca intotdeauna

Last edited by Sakin; 11-04-09 at 17:45.
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 11-04-09, 17:54   #12
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Ba io zic ca nu are rost sa va certati si mai ales pe forum
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 12:11   #13
CIPRIAN_17_CIP
Daewoo Driver

Stage 4
 
CIPRIAN_17_CIP's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 196
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Quote:
Originally Posted by xanderrr View Post
stii ceva sakine?? ia nu ma mai baga tu in seama...si asha o sa fie mai bn..te-am sunat...si mi-ai zis ca nu mai e nevoie sa vin....eu vb deja cu vlad sa iti de-a roata lui de rezerva.( si mi-ai zis ca nu mai e nevoie) dupa o ora..mi-ai zis iar...ca ai facut alta pana....nu mai aveam prietene de unde sa-ti fac rost de roata....si nu-mi mai tine tu cont ce fac .... vezi-ti de treburile tale...si nu mai posta comentarii atat de idioate...doar sa te afli in treaba...stim cu totii cine esti si ce e poti
si inca ceva...ptr ca exista si astfel de oameni...ca sakin.(te interesezi de ei sa-i ajuti si pe urma posteaza mesaje idioate)..eu ies din orice intelegere...club ,comunitate si alte nebunii.....bafta la toti.....s-a dus ideea cu clubul...
Alexe.s-a dus ideea cu clubul....din punctul tau de vedere(care sper sa fie doar pt moment si sa va treaca supararea),nu are rost,zic io.Dupa ca la intalniri suntem din ce in ce mai putini,ne mai certam si intre noi.Io sper sa treceti peste astea si sa ne gandim in continuare la ideea asta.
__________________
INSURED by dESPERadO
CIPRIAN_17_CIP is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 12:22   #14
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Bine ma hai sa facem CLUB ne costa 40 de mil sa il inregistram.:P
mai vrea cineva club?mai intai sa veniti cu idei dastea ganditi-va si la partea financiara si la niste masini care sa reprezinte clubul pe la toate evenimentele care se tin in tara.si cand zic masini masini sa fie.si daca am aduna un nr de 10 masini frumoase din oras de la noi (dar asta e imposibil ca nu avem) nu cred ca ar fi multi din aia 10 care ar da 4 mil plus ca sa tii un club in viata trebuie sa cotizezi o anumita suma de bani lunar.hai sa fim seriosi cand e vorba de bani nu mai vrea nimeni sa facem nimik ca si cu legalele cum vrei sa vina aia sa faca legale la slobozia cand unii dintre noi nu vrem sa platim inscrierea 150 de ron.ca fapt divers din 50 de masini care se strang la intalniri(defapt se strangeau)nu cred ca au fost 5 la tuning days.parerea mea ca in slobozia curand nu va fi nici un club pt ca nu ai cu cine si nu suntem suficient de uniti sa facem asa ceva.bafta la toata lumea

Last edited by alex_77_marius; 14-04-09 at 12:24.
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 16:23   #15
CIPRIAN_17_CIP
Daewoo Driver

Stage 4
 
CIPRIAN_17_CIP's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 196
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Quote:
Originally Posted by alex_77_marius View Post
Bine ma hai sa facem CLUB ne costa 40 de mil sa il inregistram.:P
mai vrea cineva club?mai intai sa veniti cu idei dastea ganditi-va si la partea financiara si la niste masini care sa reprezinte clubul pe la toate evenimentele care se tin in tara.si cand zic masini masini sa fie.si daca am aduna un nr de 10 masini frumoase din oras de la noi (dar asta e imposibil ca nu avem) nu cred ca ar fi multi din aia 10 care ar da 4 mil plus ca sa tii un club in viata trebuie sa cotizezi o anumita suma de bani lunar.hai sa fim seriosi cand e vorba de bani nu mai vrea nimeni sa facem nimik ca si cu legalele cum vrei sa vina aia sa faca legale la slobozia cand unii dintre noi nu vrem sa platim inscrierea 150 de ron.ca fapt divers din 50 de masini care se strang la intalniri(defapt se strangeau)nu cred ca au fost 5 la tuning days.parerea mea ca in slobozia curand nu va fi nici un club pt ca nu ai cu cine si nu suntem suficient de uniti sa facem asa ceva.bafta la toata lumea
Daca astea sunt costurile unui club..... ai dreptate,la asta nu cred ca s-a gandit nimeni.
CIPRIAN_17_CIP is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -