Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-10, 12:07   #31
adrianpzy

Stock
 
adrianpzy's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by xanderrr View Post
formam si noi un club de masini??? postati idei cu nume ptr club
sal baieti sunt adrian alias mosu' sunt din fetesti si cred k as avea yo o ideie despre nume ar suna cam asa '' midnight speed master'' am si cva poze sunt facute de me personal in photo scape sper k va place ideia mea

Quote:
Originally Posted by Vialy View Post
pentru stikere va dau eu pe cineva din bucuresti , care trimite si prin fun curier in tara
de ce sa faci comanda din bucuresti si sa astepti fan curierul cand stikere poti face comanda in fetesti stiu exact omul potrivit
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	midnightspeedmaster.jpg
Views:	150
Size:	99.1 KB
ID:	1515782   Click image for larger version

Name:	opel-vectra-003.jpg
Views:	159
Size:	70.4 KB
ID:	1515783  

Last edited by Villy ATS; 12-06-10 at 14:15.
adrianpzy is offline   Reply With Quote
Old 28-07-10, 12:19   #32
plymonth

Stage 2
 
plymonth's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 39
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

salut in legatura cu stickerele ..... nu este nevoie de comanda la bucuresti .... si nici in fetesti ..... se pot face si la noi in slobozia ...... nu la domnul mirko .....sunt destui care pot face asa ceva ...... eu personal cunosc 3 firme care fac treaba buna. Si .... de ce sa ne oprim doar la stickere ..... se pot face tricouri .... sepci .... parasolare si multe altele

Despre numele ales de mosu' .... nu prea ma incanta .... nu cred ca ar trebui ceva de genul .... totusi este si midnight racers ..... ar trebui ceva mai original ..... si despre poze interesant ..... dar trebuiesc generalizate ..... ca nu cred ca isi doreste cineva ca poza clubului sa fie cu fata ta sau cu masina ta, care din poza nu are nicio modificare sau cea cu mustangul ..... nu avem decat 2 in oras si nu stiu daca vor vrea sa intre in club
plymonth is offline   Reply With Quote
Old 28-07-10, 20:20   #33
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Se gandeste ceva in legatura cu subiectul asta dar de data asta ceva serios mai presus de stickere,sepci etc etc.

Sper sa reusim sa facem ceva frumos
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 08:54   #34
mani4k
Honda Driver

Stage 2
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 48
Member of:
[RENAULT]
[Honda]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

..cine se gandeste Marius?
mani4k is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 12:20   #35
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Eu si inca un coleg de pe forum.Cand se vor finaliza toate demersurile acte etc etc se va anunta oficial numele si alte detalii dar pana atunci...sa nu ne laudam degeaba cum e vorba aia.
__________________

D.R.T Motorsport

2.0 16v F4R 730 engine|KW v1 Coilovers|BORLA exhaust 50mm|Logan VAN front brake calipers|ZIMMERMANN front brake discs 259mm ventilated & perforated|FERODO Premier front brake pads|R19 rear brake calipers|OEM R19 rear brake discs 240mm|OEM R19 rear brake pads|MOTUL brake fluid|ATS DTC 15' rims yellow edition
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 18:01   #36
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Ne-am putea numi si SSR (Slobozia Street Racers). Ce ziceţi?
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 18:54   #37
alex_77_marius
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
alex_77_marius's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 849
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Prea mult 2fast and 2furios dauneaza)).Numele e deja stabilit.Detalii cand se va finaliza acum nu isi au rostul
alex_77_marius is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 12:00   #38
sesu

Stage 1
 
sesu's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 13
Default Re: Facem si noi un club in slobozia de masini?? cu stikere si alte nebunii

Cat suspans...
sesu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -