Quote:
|
Originally Posted by \"Michael\"
wtf ??? am mers si eu cu un kawasaki ninja la vro 150-160 km/h fara casca. 
|

,bv Michael,tot asa....poate o sa te vedem la sectiunea \"Accidente\",doamne feri

.....
100% este femeie,am vazut`o 'LIVE' ... is crazy !!!
.....sa zicem ca NU este femeie....dar FARA casca pe o BUSA ?