Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-08, 17:28   #91
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Pareri despre 4Tuning Festival

Quote:
Originally Posted by berbeaca View Post
asta e data viitoare probabil ca vom participa si noi si sper pana atunci sa invat destule incat sa intru si eu ca prietenul meu...logic ca stie insa eu mai am mult de invatat dar am ambitie, ambitia de a imi folosi si altceva in afara de corp!!


Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
esti misogin sau mi se pare?
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Omul a spus un adevar. Momentan nu este nicio femeie care sa stie ce face Niki si stiu doar sa pozeze...
De parca v-ar fi facut femei usoare...
JOY si Mustang... ati citit tot inainte sa trageti concluzii?
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 23-10-08, 17:55   #92
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Ma scuzi.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 23-10-08, 20:17   #93
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

eu asa cred
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 23-10-08, 21:57   #94
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

si eu cred ca ar fi cazul sa o lasati moale cu afirmatii de genul.
reveniti la pareri despre festival nu la vietile voastre personale/doctrine/gandiri/trairi ok ?
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 23-10-08, 22:24   #95
Snyder

Stage 2
 
Snyder's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 35
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

A fost superrrrr ! Intotdeauna se poate si mai bine, dar a fost destul de tare !
Snyder is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 12:22   #96
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
si eu cred ca ar fi cazul sa o lasati moale cu afirmatii de genul.
reveniti la pareri despre festival nu la vietile voastre personale/doctrine/gandiri/trairi ok ?
Da, sa traiti!

La Festival a fost ok. Ca deobicei, se poate si mai bine, dar speram ca in 2009 sa se rezolve toate micile bubite.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 12:25   #97
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
si eu cred ca ar fi cazul sa o lasati moale cu afirmatii de genul.
reveniti la pareri despre festival nu la vietile voastre personale/doctrine/gandiri/trairi ok ?
nu ar fi rau daca nu ne-am da unii altora ordine, nu crezi?
intreb si eu, ca nu inteleg in ce masura ne cerem unii altora socoteala pe asa ton...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 13:36   #98
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Wink

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
esti misogin sau mi se pare? fiecare face ce stie! si mie imi place de nikkolet, dar poate nu am suficienti bani cat sa invat ce stie ea, n-am nici unde si poate nici nu as putea sa-mi prepar masina asa cum era a ei.
cu toate ca am fost socata toata saptamana la c stie tipa sa faca... numai respect!
dar daca u consideri ca o masina e mai frumoasa fara o fata langa ea... nu stiu ce sa zic... sau esti gay sau misogin! no ofence... dar toata lumea s-a vaitat ca nu au fost suficiente fete...

ps: bine zis "mihai88"
In caz ca mi te/ai adresat mie eu sunt fata si nu nu vad ce legatura au femeile cu masinile..ok?si nu e vb de bani si nu tb sa ai cine stie ce masina ca sa faci asa ceva kns nu avea masina ca a ei si tot a fost foarte ok . Si aia care s-au vaitat inseamna ca nu sunt intersesati de masini cu adevarat...ce treaba are o tanti din aia care habar nu are pe ce lume e??Nu au nici o legatura femeile de genul ala cu masinile...si ideea e ca de ce toti barbatii trebuie sa creada ca exista DOAR acel gen de femei??DAca faci ceva intr-un domeniu ca asta tot pi..a te numesc si etc si asta de ce???Pentrru ca nu au respect...de cee?PEntru ca ce naiba sa respecti la o pereche de sani si la o fusta scurta??Altceva mai inteligent chiar nu pot face sau care e faza ?Se complac asa pe post de papusi gonflabile si de aia niciodata nici nu vor avea parte de altfel de tratament. Dar mai grav e ca si altele ca mine de exemplu intra in aceasi oala cu ele si nu mi se parte corect fiindca ce daca arat cum arat uite ca am alte preocupari in afara de machiaj haine la moda si incerc sa schimb ceva in conceptia barbatilor de la noi...sau macar sa inteleaga ca exista mai multe tipuri de fete in domeniul asta auto!!!Si sincer....sunt tipi care chiaar nu sunt intresati de fetele alea care stau pe acolo intinse si nu sunt deloc labagii si asta ti-o zic pentru ca 1 este prietenul meu si altii sunt amici...bine am si amici care sunt in limba dar la fel ca si la fete ...si in randul barbatilor sunt exceptii
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Joy, desi ti se pare ciudat, sunt unii barbati care sunt multumiti de ce au acasa si nu ii intereseaza decat masina in sine.
Ok?
Nu trebuie sa spui ca lumea este automat GAY sau misogin (cu toate ca nu vad unde e misoginie) ca nu vrea sa vada o gagica stand calare pe masina.

Daca era vorba sa fim misogini spuneam ca nu avea ce cauta Niki la drift si nicio femeie la expo (nici ca hostess, nici ca vizitatoare).
THANKS))
Ma bucur ca mai e cineva care gandeste asa...plus ca eu sunt exact de partea opusa ca sa zic asa...vreau sa VINA TIPE cat mai multe dar care sa aiba ocupatii diverse in domeniul auto nu doar sa pozeze, ca doar sunt si ele capabila...si cred ca am mai zis oricum sunt fata dar am tipi pentru care as garanta ca citez... sunt multumiti de ce au acasa si nu ii intereseaza decat masina in sine la un show ca asta!
Quote:
Originally Posted by mihai88 View Post
"Am ramas masca cand am vazut cine a castigat concursul de drift... ma abtin de la comentarii, dar cum a mai zis cineva mai sus, huiduielile publicului nu au insemnat nimic?"

asa li sa parut lor frumos,nu conteaza cine a castigat ca oricine ar fi castigat tot cu huaaaa sar fi ales-MENTALITATE TIPIC ROMANEASCA
uitate la poze atunci cand trece prin fata lor toti fluieraturi e ...bravo,etc cand a fost la premiere ia mancat invidia.....

in fine asteptam urmatoru eveniment
BEi tu ai vazut evolutia omului???Sau ma rog te-ai uitat la cine trebuia ????Frateee a fost infect indiferent ce ai zice/...si plus ca na in timpu evolutiei nu huidui omul ca deh ...se demoralizeaza dar nici nu cred ca avea cineva impresia ca va castiga ala...asa ca eu de aia cred ca l-au huiduit...so....????NU ai dreptate plus ca ce pana mea invidie frate??DE ce ar fi fost unu din public invidios????NU are nici o logica !!ce vrei sa zici ca ala s-a descurcat mai bine ca altcineva??????sau ce??Si chiar daca ar fi fost cel mai bun...nu cred ca avea cineva de ce sa fie invidios...din moment ce nu concurau ok??
Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
" voi va plangeti de femei ca nu au fost???Eu cred ca daca ai o masina buna...n-ai nevoie de o tanti in chiloti care sa ti se intinda pe capota...idea cred ca e sa se promoveze o cultura ceva mai avansata nu chestia asta ..ca daca o tineti asa in curand cei carora care chiar le plac masinile nu o sa mai vina fiinca sincer nu merita sa dai bani sa vezi masini si in schimb sa ai impresia ca esti la o prezentare de lenjerie intima...Mie mi-ar fi fost rusine in locul tipelor daca as fi vazut ce facea Miki sau Niki cum o chema...Se vedea ca era din strainatate fiindca deh ..romancele faceau ce stiau ele mai bine...sa pozeze si... "

asta mi se pare ca deja jignire!

nu am zis ca nu exista barbatii care sunt multumiti de ceea ce au acasa si nici nu mi se pare ciudat dar deja ne face ... p fata! eu am stat sa pozez pt vreo masina, dar totusi fetele care au inghetat de frig acolo, doar ca sa va trezeasca putin interes (pt masina binenteles), nu cred ca merita aprecieri de genul asta!

si totusi sunt curioasa daca totusi e primul post sau e doar un cont nou pt o parere fara consecinte... oare?
DA asta e pararea mea...o masina care are nevoie de tipe pe ea inseamna ca nu prea are ce arata!!!Am vazut tipi care pOZAU DOAR TIPA LA MASINA NICI NU SE UITAU))Si asta dupa tine e ceva ok??????
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Omul a spus un adevar. Momentan nu este nicio femeie care sa stie ce face Niki si stiu doar sa pozeze...
De parca v-ar fi facut femei usoare...
Genial....ce pot sa zic ..eu nu stiu de ce e gresit sa iti spui opini aici doar e un forum nu????Si plus de asta e cred ca lumea e deranjata de cee???PEntru ca vin cu ceva opus aproape ttuturor de pe aici???CA nu sunt de acord cu ceilalti si ca nu dau apa la moara unei conceptii gresite sau ce??Nu am zis ca sunt femei usuoare cele care fac asta ...dar eu ca fata ma simt aiurea cand ajung la intalniri si se uita toti la cioara la ou de zici ca ....sunt vreun extraterestru..La o intalnire BMW am vazut ca eram ignorata si asta de ce oare ?dar nu e nimik m-am bagat eu in seama si dupa ce am vorbit cu 1 doi nu a mai fost aceeasi situatie...adik au vazut ca stiam si eu ceva si nu eram bata...m-am simtit bine ca am reusit sa le arat ca si o fata poate avea cunostinte de mecanica si participa alaturi de prietenul ei la modificarea acelei masini sau la repararea ei!!
Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
si eu cred ca ar fi cazul sa o lasati moale cu afirmatii de genul.
reveniti la pareri despre festival nu la vietile voastre personale/doctrine/gandiri/trairi ok ?
NU sunt doctrine am vorbit de ce parere am avut despre show si despre ce am vazut acolo....ok??dar daca unii si unele se ataca aiurea...nu pot sa nu le raspund!! Daca nu comenta nimeni parerea mea....era ok si oricum stiam ca vor fi comennturi de genul. Dar Oricine are dreptul la o opinie nu??

Last edited by Gabi; 24-10-08 at 14:06.
berbeaca is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 13:55   #99
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

@ berbeaca:
la fel am zis si eu "nu merita", dar citeste mai atenta ce s-a postat despre punctare si evolutia la drift. Duminica a fost "free", s-au dat doar pt show, nu pt cupa. Finala s-a dat sambata (cand eu nu am fost din pacate) si probabil atunci a evoluat mai bine decat restul, la probele respective.
esti prea agresiva, las-o mai usor... ne dam in cap unii altora pt cativa care strigau "uite *****"? Asta e Romania, trebuie sa o acceptam, e tara noastra...
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 14:01   #100
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Combativa asta mica
Imi place.
Zi-le tu fata
bluey is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 14:12   #101
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Cool

Quote:
Originally Posted by Geo_ZGA View Post
@ berbeaca:
la fel am zis si eu "nu merita", dar citeste mai atenta ce s-a postat despre punctare si evolutia la drift. Duminica a fost "free", s-au dat doar pt show, nu pt cupa. Finala s-a dat sambata (cand eu nu am fost din pacate) si probabil atunci a evoluat mai bine decat restul, la probele respective.
esti prea agresiva, las-o mai usor... ne dam in cap unii altora pt cativa care strigau "uite *****"? Asta e Romania, trebuie sa o acceptam, e tara noastra...
Am fost si sambata si ....la fel nimik.ASTA E PAREREA MEA si totusi si a altora care au fost prezenti si ok...duminica sambata nu conteaza !!ideea e ca omu daca se pricepeaaa s+ar fi descurcat si duminica !! sau doar sambata conduce bine
Quote:
Originally Posted by bluey View Post
Combativa asta mica
Imi place.
Zi-le tu fata
NU SUNT MICa
berbeaca is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 04:20   #102
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

parerea mea e ca a fost drift cat sa te saturi de vazut ...la un moment dat te plictiseai si plecai ... un show care a fost gandit mai mult pentru KOE....si asta nu se intampla in fiecare zi ....
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 10:31   #103
Zolka

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 11
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

http://www.motostyling.hu/c61/extrem...sulasi-verseny
asa fac vecini nostri un festival de tuning si accelerare; e doar o idee dar cred ca am satisface dorintele fiecarui vizitator
Zolka is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 10:39   #104
zoliart2000
AirBrusher

Stage 5
 
zoliart2000's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 306
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

EIII...MA SUPARA TARE LUCRUL CA NOI AEROGRAFISTI AM FOST DEGEABA ACOLO...VAD ,CA AICI IN COMENTARII(IN AFARA DE 150,CINE-I TOT AEROGRAFIST),NU SPUNE NIMENI NICI O PARERE,DESPRE MUNCA NOASTRA..
ADICA PENTRU VOI ,CEI ATI SPUS PARERILE VOASTRE AICI ,NU PREA CONTEAZA ARTA RESPECTIVA....SORRY SI IMI PARE RAU CA ASA ESTE,SI MII DE SCUZE ,PENTRU CEI CARE TOTUSI GINDESC ALTFEL,DAR AU UITAT SA SCRIE MACAR UN CUVINT DESPRE ARTA NOASTRA...
SI TOTUSI MULTUMIM LUI Gratzian ,PENTRU INVITATIE ,SI SPER CA REUSIM SA ATRAGEM ATENTIA VIZITATORILOR CIT MAI BINE,IN URMATOARELE ORGANIZATII..
__________________
tel.0744-630-170
zoli@airbrushsite.com

ID messenger: zoliart2000
zoliart2000 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 11:22   #105
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Quote:
Originally Posted by zoliart2000 View Post
EIII...MA SUPARA TARE LUCRUL CA NOI AEROGRAFISTI AM FOST DEGEABA ACOLO...VAD ,CA AICI IN COMENTARII(IN AFARA DE 150,CINE-I TOT AEROGRAFIST),NU SPUNE NIMENI NICI O PARERE,DESPRE MUNCA NOASTRA..
ADICA PENTRU VOI ,CEI ATI SPUS PARERILE VOASTRE AICI ,NU PREA CONTEAZA ARTA RESPECTIVA....SORRY SI IMI PARE RAU CA ASA ESTE,SI MII DE SCUZE ,PENTRU CEI CARE TOTUSI GINDESC ALTFEL,DAR AU UITAT SA SCRIE MACAR UN CUVINT DESPRE ARTA NOASTRA...
SI TOTUSI MULTUMIM LUI Gratzian ,PENTRU INVITATIE ,SI SPER CA REUSIM SA ATRAGEM ATENTIA VIZITATORILOR CIT MAI BINE,IN URMATOARELE ORGANIZATII..
Cine a avut ochi de vazut a vazut.
Restul au salivat la pussy pe acolo nu ai vazut ca erau numai dare de bale pe jos...
Data viitoare faceti airbrush pe sani sa vezi cum va salveaza numai mopul de balele alora.
bluey is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -