Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-08, 11:13   #106
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

bine zis bluey la partea cu balitul, se pare ca e sport national la show-uri, saloane, etc...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 01:55   #107
nr. 150

Stage 3
 
nr. 150's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 110
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Quote:
Originally Posted by berbeaca View Post
sa nu faceti tampenia sa aduceti femei pe viitor la standuri ca nici atunci nu va fi cineva interesat propriu zis de ceea ce faceti voi personal...parerea mea...
Eu cānd am scris de ideea asta, o făcui īn glumă, deşi din puntul meu de vedere... ...adevărul e că-i interesant cum se urcau fetele pe maşini ca să facă poze...
Vai, ce măgăroi pot fi uneori! Dar să ştiţi că sunt un măgăroi plin de afecţiune, respect şi apreciere obiectivă.
__________________
pagina FB
Aut ars, aut nihil. --- aerograf
nr. 150 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 13:36   #108
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Ahh si pt domnul aerograf... O poza atat am apucat sa vad... Nu am nicio scuza pt dezinteresul meu pt aerografie... Am vazut si am plecat cam asta e tot ce pot sa zic... Nici timpul nu mi-a permis sa ma uit cu atentie, dar apreciez munca voastra...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	_DSC9070.jpg
Views:	152
Size:	4.71 MB
ID:	682454  
toader is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 17:23   #109
Zolka

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 11
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Ahh si pt domnul aerograf... munca voastra e o arta pe care "multi vede putini pricepe" eu unu' mi-as dori sa am o capota desenata de voi.Nissan-ul cu indieni a fost un fel de capodopera a masinilor desenate ,dar degeaba daca nu pricepe lumea ce inseamna unicat ce poate fi pe masina ta.Multi credeau ca e ca la ora de desen (adica usor si repede)dar meritati tot respectul publicului!!!
Zolka is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 17:51   #110
Renzor

Stage 4
 
Renzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 186
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Si eu am trecut doar in fuga prin corturi desi imi plac foarte mult desenele de tipul asta,principala atractie pentru mine au fost drift-urile,sper sa veniti si data viitoare in alte circumstante,sunt sigur ca o sa atrageti mai multe priviri!
__________________
33 tks
Renzor is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 18:02   #111
cicioc

Stage 5
 
cicioc's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 367
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

Quote:
Originally Posted by berbeaca View Post
Eu sincer nu sunt interesata ...desi logic apreciez talentul si daruirea, deoarece nu imi plac 'desenele' pe masini...de aia nu m-am uitat pe acolo ...plus ca nu sh...tottusi din cate am vazut din trecere...modele naspa adik..nimik sa iasa in evidenta asa cred eu poate altii au fost atrasi de ele...dar ceva mai ...nu stiu cum sa zic ...teme mai inedite nu doar femei sau monstruleti,,, niste chestii care sa reprezinte o masina...adik daca ati fi facut un panou sau ceva de genu unde sa fie pentru fiecare marca ceva reprezentativ sau ceva pe acolo, sa fi facut o scurta colaborare cu cineva pasionat pentru a veni cu niste idei mai na...No ofense!! Nimeni nu a zis ca nu e de apreciat ce faceti dar sincer...nici nu ati avut parte de cine stie ce promovare....si sa nu faceti tampenia sa aduceti femei pe viitor la standuri ca nici atunci nu va fi cineva interesat propriu zis de ceea ce faceti voi personal...parerea mea...
dupa cum spuneai ca nu te pricepi atunci de ce iti dai cu parerea spunand ca sunt modele nashpa ce ai vazut pe acolo nefiind acolo si nefiind interesata
se pare ca nikname-ul tau spune totul atat timp cat te contrazici de la o propozitie la alta
deci prin deductie logica si tu te-ai uitat pe acolo dar prin nepasarea ta si necunoshtintza de cauza iti arunci si tu parerea ca un oricare altul
la un asemenea stand nu o sa avem niciodata nevoie de femei care sa dezbrace sau sa faca alte chesti . pe o asemenea mashina (motocicleta) desenata eu nu as permite oricarei sa se intinde sa faca poza deoarece probabilitatea sa o zgarie e f mare si oricum acea mashina atrage priviri .
pe langa acele mashini ce au fost expuse au fost un altfel de lucrari carora li se spune tabouri executate in timpul unui alt eveniment de genul; numit RAW,
iar pe langa acele lucrari de la raw au fost lucrari care s-au executat live care nu prea ai ocazia sa vezi asa ceva doar la tv pe anumite programe unde iti dau ei sa vezi ce vor ei dar cu totul altceva e sa vezi live mai ales daca cat de cat "VEZI" . . "artistul e ochiul intr-o lume oarba"
cea care nu atrage are nevoie de o femeie pe laga sa se stranga pushti de 15 ani sa faca poza si sa aiva material de .... acasa
ceea ce facem noi ne reprezinta pe noi si publicul care il dorim e cel cunoscator care stie sa aprecieze ceea ce facem. din pacate sunt multi care doar vad , isi arunca cu parerea neavand nici o treaba .
eu personal am intalnit multa lume la acest salon care era interesata si in cunoshtintza de cauza ceea ce facem. de aceea am ajuns si acolo pt ca cei la de 4 tuning pe langa ca apreciaza si cunosc si a fost ceva nou pt un asemenea salon . sper pe viitor sa mentinem aceasta colaborare . ms baieti
deci aceea sunt oamenii pe care eu mi doresc ca si clienti .in rest poti sa iti mai arunci si cu parerea cat ai sa vrei pt ca oricum ceea ce spui tu e nul dupa cum recunoshteai mai sus
__________________
custom painting.
http://www.artairbrush.ro
contact pe : mail cicioccipri@yahoo.com
tel .0727969900

Last edited by cicioc; 26-10-08 at 18:06.
cicioc is offline   Reply With Quote
Old 26-10-08, 22:51   #112
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

eu am ramas masca la lucrarile ce erau inauntru in cort . alfa aia verde ursul..ma rog toate erau dementiale . voi ati dus la alt nivel airbrush-ul.
FELICITARI!!!
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 00:36   #113
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

va rog frumos sa va ponderati, sustineti-va parerile cu calm, nu castiga nimeni nimic daca va faceti unii pe altii albie de porci.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 02:41   #114
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

pai... acum am citit si eu pe aici...
pentru noi evenimentul dureaza inca o saptamana dupa ce se inchid portile
multa lume, multe pareri

multe lucruri bune, multe greseli

dar duminica noapte, la spartul targului, obosit fiind, stateam la o vorba, in sfarsit cu tengu
si l-am intrebat ce parere are despre ce am facut.
eu, privind ansambul, obligat sa fac asta, nu am vazut sincer ce a fost la festivalul asta

m-a socat cu parerea asta:
"gratian, eu nu am vazut niciodata nicaieri masinile care au fost aici
am auzit de ele, si doream sa le le vad, dar nu ma gandeam ca le vad in Romania...
nu pot sa cred ca se poate asa ceva... daca as fi stiut, veneam oricum si fara sa ma dau, numai sa vad aceste masini pe care nu le-am putut vedea pana acum..."

complimente in continuare, nu mai zic ca suna laudativ
cu tengu puteti vorbi orcand, ca sa verificati.

sunt curios, daca repereaza cineva masinile de exceptie care au fost
si sunt curios, daca cineva apreciaza masinile din cluburi, in loc sa vaneze autocolante
daca te pricepi, tu, x-le, spune 4-5 masini extraordinare de la 4TuningFESTIVAL...

de greseli... multumim, le asteptam la office@4tuning.ro
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 12:31   #115
vn88alx

Stage 1
 
vn88alx's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 17
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

vad ca in loc sa admiram tot ce a fost la romexpo, mai multa cearta si jigniri.fratilor, evenimente din astea sunt rare si trebuie sa ne bucuram din plin ..indiferent ca unul a castigat pe merit sau nu.spectacolul e spectacol si trebuie apreciat...pt ca data viitoare o sa fie mai bine

Last edited by aleks; 27-10-08 at 13:57.
vn88alx is offline   Reply With Quote
Old 27-10-08, 13:16   #116
rapid_1923

Stage 2
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 47
Thumbs up Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

4TuningFESTIVAL . . . hmm . . . a fost cel mai frumos show pe care l-am vazut la noi in tara . . .

Felicitari 4tuning si la cat mai multe astfel de reprezentatii !
rapid_1923 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-08, 01:07   #117
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

au fost si bune si rele
incercam mereu sa fie mai multe bune decat rele
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-08, 15:07   #118
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Cool Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

OK SCRIU MAARE CA SA VAADA TOTI PE AICI PE CARE 'I-AM JIGNIT' IMI CER SCUZE TUTUROR , INDIFERENT CA NU O FAC VOIT..CA SA ZIC ASA SI CU ASTA AM INCHEIAT
BAFTA TUTUROR MAI DEPARTE

Last edited by aleks; 30-10-08 at 15:40. Reason: discutat prin p.m.
berbeaca is offline   Reply With Quote
Old 30-10-08, 22:38   #119
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

nu ai jignit... sa o denumim lipsa de experienta in genul asta particular de comunicare on-line.
cat timp nu se aude vocea, si nu se vad mimica, gesturile, atitudinea,
cuvintele pot capata conotatii ofensive fara sa fie intentionat.

Mai multa ponderare ne scuteste de tensiuni
multumesc.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 09:08   #120
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Pareri despre 4TuningFESTIVAL

pareri despre 4tuningfestival.e o incantare de cate ori ajung.de ce?pentru ca 4tuning sunt cam singurii care organizeaza asa ceva,in fiecare an,incercand de fiecare data sa ofere ceva nou,s-a creat o comunitate ce se aduna de fiecare data,incercand sa treaca peste dispute,orgolii sau rivalitati.inca am odorizantul de anul trecut,nu ma lasa inima sa-l arunc.ok,exista greseli,exista probleme,insa trebuie sa ne gandim ca o mana de oameni incearca sa organizeze tot,scopul final fiind promovarea tuning-ului si a celor care traiesc pentru asa ceva
asadar:felicitari Gratzian & company si mai ales celor ce au raspuns la apel: Tengu si restul artistilor.
abia astept show-ul de anul viitor.va pup
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -