Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-08, 03:54   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Arrow Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fanilor

Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fanilor

Daniel Onoriu, atat de cunoscut comunitatii noastre, a plecat pe drumul performantei si vizeaza podiumurile competitiilor in motorsport, dar iubeste la fel de mult spectacolul si vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fanilor sai.

Pe langa masina de competitii cu care va face demonstratia, Daniel va expune si restul "arsenalului" auto-moto din dotare.

"Kartist, motociclist, pilot de raliuri, pasionat de tot ce inseamna motorsport. Prin definitie, Daniel este un nume de impact in tot ce presupune doua sau patru roti: posesor al prea multor cai putere, masini sau motociclete, toate sufera in mainile lui Daniel transformarea necesara sa straneasca emotie si admiratie. Vicecampion national la Viteza in Coasta, Daniel raspunde “Prezent!” la toate cursele de amploare in cadru organizat, dar numai pentru a-si reconfirma drumul ales alaturi de adevaratii profesionisti."
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Daniel_Puma_1.jpg
Views:	1196
Size:	287.4 KB
ID:	665112   Click image for larger version

Name:	Mitsu_2.jpg
Views:	1598
Size:	348.1 KB
ID:	665113   Click image for larger version

Name:	05.JPG
Views:	2026
Size:	2.33 MB
ID:	665122  

__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 10:15   #2
razzwan
Opel Driver

Stage 5
 
razzwan's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 564
Member of:
[Opel]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

noi ce sa spunem ... te asteptam
razzwan is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 10:30   #3
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

hmm nu stiam ca porscheu e al lui...traim si vedem ce o sa iasa..4 tuning festival a fost pana acuma cel mai complet eveniment...
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 12:06   #4
cata_cve

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 75
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

un singur lucru am de spus pt el nu ar fi corect pt noi ce batem calea luna sa te vedem la resita si nu vii! STIM CA POTI NU TE DA BATUT DE PROBLEMELE TECHINCE PESTE CARE POTI TRECE CUM AI FACUT DE ATATA ORI LA RASNOV SI LA SUGAS BAI
cata_cve is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 12:13   #5
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Quote:
Originally Posted by cryssl View Post
hmm nu stiam ca porscheu e al lui...traim si vedem ce o sa iasa..4 tuning festival a fost pana acuma cel mai complet eveniment...
4tuning festival nu a mai fost pana acum........
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 12:18   #6
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

am zis eveniment completez cu auto..cel mai complet eveniment auto...care au fost(4tuning days,la iasi..etc )
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 18:37   #7
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

multa bafta si sa fie spectacol.
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 23:02   #8
nsl_iuli

Stage 5
 
nsl_iuli's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 708
Member of:
[PEUGEOT]
[RENAULT]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Quote:
Originally Posted by ZoliaT View Post
Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fanilor "

Are si fan club??
nsl_iuli is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 02:01   #9
RAZvan15
4Rally

Stage 5
 
RAZvan15's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 660
Member of:
[4Rally]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Quote:
Originally Posted by nsl_iuli View Post
Are si fan club??
nu neaparat fan club, dar unii poate chiar il apreciaza pentru ceea ce face.. totusi are un nume si multe de spus in lumea asta
www.ono41.ro pentru mai multe
__________________
RAZvan15 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 14:13   #10
pedros

Stage 3
 
pedros's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 79
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

mi-ar place sal cunosc personal ....sunt sigur ca as avea multe de invatat.
pedros is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 17:17   #11
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

ooo..dabia astept sa il vad pe Onoriu. Ultima oara l-am vazut la proba speciala din BV. Bravo Daniele, ai reusit o performanta buna pentru bugetul care l-ai avut, ca stiu ca ai avut probleme si totusi uite ca te-ai descurcat, dupa cum am si spus. Dabia astept sa te vad Daniele. Multa bafta in continuare!

PS: Sa nu mai vii cu Orban.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 14-10-08, 00:08   #12
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Voi participa la 4 TUNING FESTIVAL si ca expozant, dar si cu demonstratii auto. E primul eveniment de asemenea amploare de la noi, prima editie, si e firesc sa fiu alaturi de Gratian si de comunitatea 4tuning. Este bine ca a inclus si o latura de rally, pentru ca imi doresc sa fiu recunoscut nu doar ca pasionat de motoare tari si multi cai putere, ci mai ales ca pilot de raliu, o profesie in adevartul sens care nu este deloc usor de intretinut. Voi veni cu toti „baietii mei rai”, masini de strada si masini de competitie. Va astept pe toti la eveniment!

PS: Nu am timp sa incep eu acum un Fan Club... Si nici nu stiu daca mai e o moda cu asa ceva. Toti fanii mei imi sunt dragi si ii simt foarte aproape de mine de fiecare data cand am reusite sau cand imi e mai greu.

Va multumesc!
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-08, 12:02   #13
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Felicitari ONO......superbe masinile si mai ales Rocket ONO41 care este o masina foarte rapida condusa de un pilot foarte experimentat.....inca odata felicitari si Doamne Ajuta
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 20-10-08, 18:37   #14
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Da..bravo ONO..te-ai dat calumea, nu te-ai incurcat. Si am mai observat o chestie..Ai mai pus in greutate, iti iesea in evidenta burta Dar bravo, felicitari si pentru noul copilor si mult succes in continuare.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 20-10-08, 18:50   #15
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Daniel Onoriu vine special la 4TuningFESTIVAL pentru o demonstratie dedicata fani

Ono ... ce sa zic ...ai o bestie , un monstru de EVO ... lucru apreciat in egala masura atat de mine , cat si de Robotu si Gabi ... Stateam si ne uitam la tine ... e incredibil cum impinge masina . Felicitari si pt modul in care stapanesti respectiva .. bestie ! De mare efect ! Felicitari inca o data ! La urmatorul show cand ai un loc liber in dreapta sa te gandesti si la mine. Am vazut cum e cu Robotu si sunt curios cum e si in bestia aia .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -