Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 16-10-08, 17:35   #46
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Foto - Video

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
cine nu vine, nu inseamna ca nu o sa poata sa facem treaba sambata - duminica
dar, e o ocazie buna sa ne vedem si sa schimbam informatiile fara presiunea .... inerenta
fraza valabila mai ales pentru cei din provincie
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 16-10-08, 17:51   #47
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Foto - Video

Dar cum putem stii daca am fost alesi sau nu?? Bagati si voi o lista ceva... Sa stim cine are de ridicat legitimatii si cine nu...
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 00:22   #48
calinm

Stock
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 4
Default Re: Foto - Video

Nu am putut nici eu ajunge azi...si chiar nu am avut cum, facultate, etc. imi pare rau si nu voiam sa ratez intalnirea asta. Oricum, am aici un album de la ultimul eveniment 4Tuning(cel putin ultimul la care am fost, ca am fost plecat din oras ceva vreme)...

http://www.***********/photos/1466769...7608096589009/'

Well...ne vedem sambata! Abia astept
calinm is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 00:25   #49
RAZvan15
4Rally

Stage 5
 
RAZvan15's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 660
Member of:
[4Rally]
Default Re: Foto - Video

Quote:
Originally Posted by VWluci View Post
Dar cum putem stii daca am fost alesi sau nu?? Bagati si voi o lista ceva... Sa stim cine are de ridicat legitimatii si cine nu...
din ce am inteles eu, au legitimatii doar cei care s'au prezentat azi la romexpo pentru a afla regulile...si restul care au mai fost la evenimente banuiesc ca le stiu deja.. deci cine nu a putut ajunge azi nu stiu daca mai are vreo sansa din cauza timpului prea scurt..... bafta oricum, poate se face un album frumos cu mai putine poze editate
__________________
RAZvan15 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 00:31   #50
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Foto - Video

Ar fi bine sa poste Gratzian aici sa ne spuna daca exista o varianta si pentru cei din provincie, dupa ce vede un portofoliu cu pozele
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 00:36   #51
SL1D3

Stock
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 3
Default Re: Foto - Video

mi se pare un pic aiurea sa se anunte la joi la 7 dimineata ca joi la 17 are loc intalnirea. inteleg ca este foarte mare aglomeratie pe masura ce evenimentu se aproprie dar cred ca interesul nu este numai al nostru, al fotografilor sa fim acolo. daca se mai gaseste o solutie intre timp pt a obtine acele legitimati ar fi f bine. daca nu sa speram ca o sa scoatem ceva si din public...

o seara buna
cu stima, bogdan zop

Last edited by SL1D3; 17-10-08 at 00:45.
SL1D3 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 13:33   #52
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Foto - Video

care mai e "pozar" sambata si duminica?
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 16:49   #53
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Foto - Video

Se poate sa primim ceva oficial legat de ce se intampla? Primesc toti/ primesc doar cei ce au fost joi la intalnire/ nu mai primeste nimeni... orice dar doar sa stim si noi...

Eu unul nu prea vreau sa stau iar sa ma chinui sa rog toti manelistii sa nu se bage in fata aparatului.. De acolo avantajele legitimatiei... Nu cred ca statea cineva dintre noi pentru 15 lei intrarea sa se roage atat...
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 22:34   #54
monk

Stage 5
 
monk's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,085
Member of:
[Moderators]
[Street Gambler]
[Fiat]
[VW]
Default Re: Foto - Video

Toti cei care s-au inscris pe lista vor avea acces gratuit pe baza buletinului la poarta.

FOARTE IMPORTANT !

pt cei care vor acces in zona destinata clar pt fotografi trebuie ca maine la ora 11:00 sa se intalneasca cu mine la DISPECERAT in fata acolo voi imparti celor care sunt deja pe lista niste legitimatii de acces in acea zona.
ATENTIE ! fara legitimatia aceea nu veti avea acces decat in public pt fotografii.
monk is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 22:43   #55
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Foto - Video

Dispeceratul din fata este locul in care normal se dau bilelete? Va fi un indicator ceva sa ne dam si noi seama?

Va fi o lista ceva la poarta cu numele nostru trecut? Spunem ca suntem pe lista pentru fotografi?
__________________

Last edited by Aaronnel^; 17-10-08 at 22:54.
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 22:54   #56
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Foto - Video

e lista la intrare ,aprox 20 de persoane din cate am vazut
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 22:57   #57
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Foto - Video

Quote:
Originally Posted by mihai88 View Post
e lista la intrare ,aprox 20 de persoane din cate am vazut
Doar 20 de persoane? Atatia s-au inscris sau acestia sau selectat? Daca s-ar pune lista aici pe forum ar fi perfect
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 23:18   #58
monk

Stage 5
 
monk's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,085
Member of:
[Moderators]
[Street Gambler]
[Fiat]
[VW]
Default Re: Foto - Video

sunt mai mult de 20.

dispeceratul este prima cladire pe stanga cum treci de corturi.
monk is offline   Reply With Quote
Old 17-10-08, 23:26   #59
Opportunity

Stage 5
 
Opportunity's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Moderators]
[SKODA]
[FOTO]
[Opel]
Default Re: Foto - Video

si mai trebuie sa stam la coada?
Opportunity is offline   Reply With Quote
Old 18-10-08, 00:11   #60
Vyk

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 631
Member of:
[FOTO]
Default Re: Foto - Video

Ceea ce vroiam sa postez ieri insa nu am putut din cauza unor probleme cu serverul forumului:

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
imi cer scuze ca nu am sunat, desi am deschis lista de mai multe ori...
sa nu va suparati... si daca va suparati, sa nu imi spuneti...
Personal nu ma supar insa nici entuziasmat nu sunt. Eu am program la servici pana la 17:30 minim (zona Opera - Eroilor) si nu as vrea sa comentez cat de repede se ajunge de acolo la Romexpo, oricare ar fi mijlocul de transport.

Sunt constient ca aveti treaba multa si e greu sa coordonezi mai multe lucruri in acelasi timp. Personal am verificat mailul azi la 17:35 si nu primisem nimic. Forumul 4T nu il pot accesa de la servici, avem filtre pe server.

Pana la urma voi incerca sa fac imagini cat mai bune si ca de fiecare data le voi posta pe forum.

Propun ca pe forum sa se faca un grup al pasionatilor foto ca sa se stie oricand cine are aparatura, talent, inclinatie in orice proportie/masura. In acest mod s-ar sti din avans care este treaba cu cei de pe listele de inscriere si pe baza experientei din trecut (participari cu legitimatii sau doar postare pe forum) s-ar putea face validari mai usor; sau chiar cei "de ai casei" sa poata particpa cu o legitimatie universala sau ceva similar (prin participare se va intelege acces dupa "gratii", in masura in care este permis la modul general acest lucru). Ma gandesc ca solutia de mai sus ar aduce beneficii pentru toata lumea si ar mai simplifica lucrurile, de ambele parti.


Today update: atunci ramane maine la 11:00 la dispecerat. Eu sunt inscris si la SPL insa presupun ca ma pot "sustrage" 15minute...Sper ca e un baner ceva pe dispecerat, pentru o mai usoara identificare.
__________________
Enjoying: EOS 7D Mark II & 16-32 F4 IS (L).

Last edited by Vyk; 18-10-08 at 00:16. Reason: corectii
Vyk is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -