Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Old School Cars

Old School Cars Old School Cars - Masini Retro

Reply
 
Thread Tools
Old 14-06-13, 13:07   #31
skaarj

Stock
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 4
Default Re: Recomandari - Firme specializate in restaurari si alte servicii auto

Originally Posted by Dihorul
Recomand service-ul auto patronat de Octavian la Targoviste. Tinichigerie vopsitorie si mecanica, cu un atelier bine dotat (strung, masina sudura MIG, etc). Tip serios, nu stramba din nas cand vede o masina veche, lucru de care cred ca ne-am lovit in 90% din cazurile din care am apelat la un service.
Eu acolo am dus brotacul meu pentru o restaurare completa inclusiv cu demontarea caroseriei de pe sasiu. La moment mai sunt inca doua "vechituri" care ii fac companie in atelier in diferite stadii de reparatie.
Inca un lucru foarte important: Preturi decente.
Telefon: 072145057

Cumva e asta? http://www.mecoprodseat.ro/Haendler/...7868012094.htm

Telefonul nu corespunde sau e prea vechi anuntul. Vreau sa-mi fac dacia sa fie din nou sexi.

Last edited by skaarj; 14-06-13 at 13:09. Reason: completare
skaarj is offline   Reply With Quote
Old 05-07-13, 17:38   #32
spadolini

Stock
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 1
Default Re: Recomandari - Firme specializate in restaurari si alte servicii auto

Restauram masini/motociclete clasice! Caroserie,electrica,interior,motor
0745998563/0765417212
spadolini is offline   Reply With Quote
Old 27-05-15, 11:18   #33
liderdecor

Stock
 
Join Date: May 2015
Posts: 1
Default Re: Recomandari - Firme specializate in restaurari si alte servicii auto

Liderdecor Firma Specializata In restaurari auto, Vopsitorie auto,tinichigerie,cuptor auto si mecanica usoara,Precizam ca in sediul nostru se pot restaura si masini vechi cum ar fi masini englezesti,germane,si altele.Folosim cele mai bune vopseluri,vopseluri pe baza de cod,Va asteptam pentru mai multe detalii la telefonul firmei 0722 200 522 pe mail geluroman2000@yahoo.com sau pe siteul firmei http://www.vopsitorie-tinichigerie.c...resti-sector-2

Persoana contact: Roman Gelu
liderdecor is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -