Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-06, 14:57   #16
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

Quote:
Originally Posted by CuzKo
Ideea pt care am facut acest topic este pt ca mi se pare foarte smekera oferta grecilor de la COSMOTE.

www.cosmote.ro
- 2000 de minute in retzea.. lunar.. cu numai 3$.. si asta nu la abonament ci la cartela.. WOWW..
Deci oferta d-asta nu am mai auzit de cand lansase conexul centul la cartele si de cand a bagat 3 centi pe mesaj (tot connex).. pt elevi si studenti.

- Ma gandeam k dak ne-am lua mai multi cartele COSMOTE am putea comunica mai bine si mai mult, noi membri MR... totul s-ar desfasura mai bine si mai ieftin... ia ganditi-va cand eram coloana de masini si unu o lua in stanga si altul o lua in dreapta.. ce bine ne prindea o statie emiesie-receptie...nu??

-Eu zik k avem ceva mai bun.. si anume Cartela Cosmote...

Ceea ce ar putea reprezenta o problema e ca se gasesc cam greu, tre sa stai la o cozda imensa si ai sansa sa nu mai prinzi, sau nu mai prinzi deloc si gata!

Eu acum ma duc sa iau zece bucati de la cineva cre lucreaza la sediu COSMOTE! pt mine si apropiati... DAK VA INTERESEAZA..(nuj exact pretul)... un mesaj aici! sau la cuzko69@yaoo.com, cuzko69 id de mess!

Pt pretz o sa mai postez dupa ce le iau... sa negociez cu omul!

-NU FAC BISNITA!!!, vreau doar sa am cu cine consuma cele 2000 de min lunar!

Ai o idee f buna insa nu functioneaza. sunt probleme.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 14-03-06, 15:33   #17
LuCkYaN
Midnight Racers Member

Stage 4
 
LuCkYaN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 202
Member of:
[Midnight Racers]
[Hyundai]
Talking Re: Midnight Racers si COSMOTE???

da stiu ... am inteles ca din cauza la ofertele astea + ca nu au serevere bune .. se blocheaza reteaua ore in sir .. deci nu sh ce sa zic .. este bine sa ai acolo una ca totusi sunt minutele care le ai mereu si nu se stie niciodata
__________________
MR
LuCkYaN.ro
Dr-Taberei.ro

Name : Luchian - AxE | Car : Hyundai Accent - hatchback (2005 Model)
Tel : 0730.32.34.32 ( Connex ) / YM : luckyandotro
LuCkYaN is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 00:09   #18
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

functioneaza destul de bine da intradevar sunt intreruperi prinzi cam greu dar sper sa se refaca problema oricum merita
Rares is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 12:44   #19
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

nu pot sa cred ca cineva mi-a sters postul in care explicam cum ca nu reusesti sa prinzi linie libera in retsea
Achim is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 12:59   #20
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Red face Re: Midnight Racers si COSMOTE???

ahm... mii de scuze... era un alt topic ala legat tot de MR si cartelele cosmote...
Achim is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 20:52   #21
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

in ce topic era achim vb despre cartelele cosmote ca nu prinzi.eu cel putin azi toata ziua am vb si nici nu sa pus porblema sa nu prind oricum sa se aboneze "N" insi la o retea noua pe piata trebuia sa aibe probleme oricum usor usor se vor rezolva oricum merita 250.de mmii pt 2000 de minute e parfum eu am si intradevar pana acum ieri aweam probleme dar azi chiar nu am awut
__________________
Rares is offline   Reply With Quote
Old 16-03-06, 09:23   #22
BASU

Stage 5
 
BASU's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,503
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

uite aici ce a zis achim https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=14338
BASU is offline   Reply With Quote
Old 16-03-06, 13:37   #23
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Red face Re: Midnight Racers si COSMOTE???

Quote:
Originally Posted by BASU
asa asa.... merci si scuze inca o data
Achim is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 02:03   #24
CuzKo
Midnight Racers Member

Stage 5
 
CuzKo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 433
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Question Re: Midnight Racers si COSMOTE???

stiu k m-ati contactat dar asteptati.. pana duminica va dau un raspuns sigur/ sper... eu acum umblu prin tzaaaraaa dupa cartele deci..plm... nuj ce sa va zik...

dupa cum stiti au aprut niste probleme in distributia cartelelor.. acestea nu mai exista pe piata decat la cei kre au luat de acum 2 sapt... adika la bisnitari...

cosmote anunta ca se distribuie cartele zilnic dar nu e deloc aja... din cauza numarului f mare de noi clienti (din cauza ofertei) reteaua tinde sa se blocheze (problema pe care cosmote o rezolva)
dar incearca sa limiteze accesul noilor abonati prin limitarea vanzarilor de cartele.. ca sa castige timp in remedierea problemelor..

ce am mai auzit, de la cel pe care il cunosc eu de la cosmote, e ca si superirii lui au blaturi cu diversi si k nu mai ajung multe cartele in magazin, asta dak ele se distribuie... deci e mafie mare.. dar sper sa o skot la kpt...

am gasit undeva la un dealer cosmote cu stand cu tot cartele la 500mii... e bataie de joc.. vad ca nu prea v-ati inghesuit aici sa luati cartele, cel putin nu v-ati inghesuit sa ma anuntati k vreti...

oricum.. cei care v-ati anuntazt veti primi cartele... doar dak nu imi iau eu nu o sa aveti nici voi dar asta veti afla dum cu siguranta ca sa nu va tin blocati!! urati-mi bafta la cautat ca sigur am nevoie...)

sper sa nu dezamagesk fiindca acum stiu k treb sa fac topicul asta cand aveam deja cartelele dar ... acum... nu mai e cale de intors aja k fac tot posibilul sa iasa bine...
__________________
NOW Outrun me or DYE trying'!!!
Fuck You, You Fucking Fuck!
CuzKo is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 16:07   #25
VlaDoY

Stage 2
 
VlaDoY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 42
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

Hai CuzKo fa rost de cartele ......... Hai ca ma apuc si eu de cautat. Tinem legatura pe mess . BAFTA!!!
VlaDoY is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 15:14   #26
CuzKo
Midnight Racers Member

Stage 5
 
CuzKo's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 433
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

OFFFF....

Ce pot sa spun.... imi cer scuze ca m-am aruncat cu capul inainte si am anuntzat ca fac rost de cartele... nu am reusit din cauza k sunt fffff multe persoane care promit si care nu fac nimik... nu ma motivez dar aja e...

am cautat prin toata partea de sud a tzarii si am vb si cu persoane din partea de nord... CARTELELE NU SE MAI GASESK... kiar si cel de la cosmote care mi-a promis k imi face rost a spus k nu mai ajung in magazin.. ele sunt cumaparate inainte sa ajunga in magazine... deci e o interventie a superiorilor.. de.. dak a ajuns cartela sa se dea cu 2.5mil kiar 3... cum naighba sa nu se intervina... doar castigi aprox 2.8mil pe cartela.. si dak ai luat cel putin 100 eshti smeker.. si nu eshti prost sa nu bagi 21mil k daor scoti 210mil.. nu??

Eu am gasit cartele dar nu vreau sa le iau cu 1, 2, 3mil k asta ar insemna sa bag bani in buzunarul bishnitarului... mai ales k eu am vrut sa iau si sa le dau fara sa imi pun nimik peste...

Dak va incanta nici eu nu mi-am luat..(

Nuj ce sa zik... imi cer scuze inca odata .. suport consecintele (vezi forumul privat MR)
CuzKo is offline   Reply With Quote
Old 27-03-06, 09:31   #27
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

La noi se dau la bisnitari mai ieftin

Eu mi-am luat si nr meu e 0765/528804 ...daca nu aveti ce face..call me si stam la o taina
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 00:59   #28
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

Quote:
Originally Posted by Al3xius
La noi se dau la bisnitari mai ieftin

Eu mi-am luat si nr meu e 0765/528804 ...daca nu aveti ce face..call me si stam la o taina
ia uite-al reaq vrea sa ii facem noi minute
Achim is offline   Reply With Quote
Old 03-03-08, 11:47   #29
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

COSMOTE - cartela saracului
Si eu am cosmote, dar am si orange ... am 2 telefoane Oricum aceasta retea , mi se pare destul de buna, adica acoperire cam 97 % din Romania, nu umfla facturile cum fac ceilalti, minute cu gramada in retea, ba chiar si in alte retele, telefoane si cu 9 lei si tot asa, deci din punctul meu de vedere mi se pare OK reteaua
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 05-03-08, 17:57   #30
DeZaXaT
VW Driver

Stage 4
 
DeZaXaT's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Member of:
[VW]
Default Re: Midnight Racers si COSMOTE???

si 300 min ajung in retea foarte bune la plekari pe kolo pe kolo
DeZaXaT is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -