Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > Difuzoare Auto

Difuzoare Auto Difuzoare Auto, Boxe Auto, Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 01-01-12, 19:58   #16
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cumpar boxa bass harman/kardon-bmw

Aveai sanse doar daca il cunosteai si te duceai p-acolo. Altfel, nu e omul care sa se oboseasca a vinde ceva de valoarea asta...iar despre expediat in tara.. nici nu te gandi . Imi pare rau, asta e. Mai pot sa-ti fac eu rost de niste H-K branduite bmw , coaxiale pe 2 cai, diametru 10cm..insa doar sambata.
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 10:50   #17
aryan

Stage 5
 
aryan's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 511
Default Re: Cumpar boxa bass harman/kardon-bmw

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Aveai sanse doar daca il cunosteai si te duceai p-acolo. Altfel, nu e omul care sa se oboseasca a vinde ceva de valoarea asta...iar despre expediat in tara.. nici nu te gandi . Imi pare rau, asta e. Mai pot sa-ti fac eu rost de niste H-K branduite bmw , coaxiale pe 2 cai, diametru 10cm..insa doar sambata.
Daca vrei sa ma ajuti da-mi te rog un nr de telefon de a lui sau eventual adresa unde zici ca are service ,,ideea e ca mie imi trebuie pt rezerva o boxa de bass pt un bmw e46,,acum ce stiu sigur e ca nu e pe 2 cai ,eventual daca zici ca omul are si imi dai adresa am destui prieteni in buc. care ar face serviciul asta de a merge sa o cumpere de acolo pt. mine
aryan is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -