Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > DVD / TV Auto / Navigatii

DVD / TV Auto / Navigatii DVD, TV Auto, DVD Auto Player, TV Masina, LCD, Tv Tuner, TFT, Monitoare, Multimedia, ICE, Parasolar, Monitor Plafon , Navigatii, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-09, 09:46   #16
aditza1234

Stage 1
 
Join Date: May 2009
Posts: 10
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

uitati-va la descriere + poze si la re-uri (unde spune el ca e vandut) ca titlu e modificat :d...
aditza1234 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 09:47   #17
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Quote:
Originally Posted by Gladiator View Post
BYE , esti cumva avocat si nu stiu eu,veziti de oalele tale ??? Daca i l'am arata pe webcam cum poate sa spuna ca nu i'am trimis ceea ce a cerut ...era trecut 202r nicidecum 505
nu te supara dar ai o nerusinare ce nu am mai vazut! pui titlu 505r, apoi modifici doar primul post si treci 202r .

PS: pot sa ii arat si eu unui client pe webam un ALPINE si sa ii trimit domotec
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 09:50   #18
aditza1234

Stage 1
 
Join Date: May 2009
Posts: 10
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Quote:
Originally Posted by Zelosu View Post
Arata Thread-ul unde el a luat lagatura cu tine si unde sa scrie ca e vb de 202r si nu de 505r.

Asta ca sa vedem si noi cine pe cine minte.


PS: si tacerea e un raspuns !!! asa ca idee daca nu te-ai prins pana acum


ideea e asa, eu am vrut sa previn alti useri in legatura cu tranzactia mea nereusita
nu mor pentru suma pierduta si nici nu vreau sa-mi pierd vremea sa ma apar de un nerusinat, care modifica posturile ca sa-si acopere o magarie
imi pare rau de cele intamplate si daca vi se pare ca am gresit anuntand un tepar, imi cer scuze si rog un moderator sa inchida post-ul...
pentru mine e subiect inchis, si asta

Last edited by aditza1234; 22-06-09 at 09:58.
aditza1234 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 09:58   #19
Zelosu

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 31
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

aditza nu pt tine era acel mesaj ... daca te uitai bine l-am postat imediat dupa un mesaj de-al lui ... eu pe el il intrebam si de la el eram curios sa aflu ce s-a intamplat ...

PS: si cu mine a fost neserios ... l-am sunat o zi intreaga ca apoi sa imi spuna ca el mi-a trimis SMS, dar eu nu l-am primit, de parca am fi in evu mediu si el a trimis porumbelu cu mesaju, dar l-a mancat uliu pe drum ... ceva de genu ... sincer n-am apucat sa finalizez nici o tranzactie cu el, dar dupa modul cum comunica si mie mi se pare FORATE NESERIOS.
Zelosu is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 17:27   #20
Gladiator

Stage 2
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 27
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Credeti ce vreti voi pe mine nu ma intereseaza ...Zelosu' ai spus ca ai pe cineva la curier sa'mi deschizi pachetul , daca imi iei ceva din packet si il impachetezi inapoi si il refuzi ...atunci cum e?? nu eu ies in pierdere ...stai tu acolo cu relatiile tale de la curier
Gladiator is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:29   #21
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

in primu rand cand vinzi un aparat ii spui exact ce este. aditza de ce crezi ca il vindea pe urma cu 800ron iva 202 ? ca sa scape de el ca era foarte enrvos ca i-ai dat tzeapa. a ajuns la mine aparatu. cum poti sa zici ca i l-ai aratat pe webcam.. e o nerusinare.. crezi ca la webcam se vede modelul? putea sa fie frumos 202-ul si sa ii zici ca e 505-ul.. i-ai dat tzeapa! nesimtitule. te-ai inbogatit ?

pe minema sunat si pe urma aditza sa ma intrebe daka e ok aparatu ca nu stie ca nu la mai probat cand a vazut ca e alt model.. la apucat direct nervii.
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:43   #22
silviubulgaru

Stage 2
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 71
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Multumesc BYE , multumesc Zelosu, deci umblateparii ca"voda prin loboda" va mai anunt unul e Ionut sau Bossul sau mai stiu eu cum care si el vinde DVD-uri de navi care nu functoneaza care mai apoi se da la fund da-si continua activitatea.L-as da eu pe mana cui trebue pt copiere ilegala de soft dar nu am suficient timp mai ales ca procurorii si politia sant inca pe vechi
silviubulgaru is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 08:20   #23
Zelosu

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 31
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Quote:
Originally Posted by Gladiator View Post
Credeti ce vreti voi pe mine nu ma intereseaza ...Zelosu' ai spus ca ai pe cineva la curier sa'mi deschizi pachetul , daca imi iei ceva din packet si il impachetezi inapoi si il refuzi ...atunci cum e?? nu eu ies in pierdere ...stai tu acolo cu relatiile tale de la curier
Si vrei sa dau cu bani pe orice porcarie trimiti u prin curier ??? normal ca vreu sa vad ce contine coletu sa stiu si eu pe ce anume dau cu bani ...
Zelosu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 10:09   #24
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: vand dvd 2 din alpine IVA-W202R

Quote:
Originally Posted by Gladiator View Post
Credeti ce vreti voi pe mine nu ma intereseaza ...Zelosu' ai spus ca ai pe cineva la curier sa'mi deschizi pachetul , daca imi iei ceva din packet si il impachetezi inapoi si il refuzi ...atunci cum e?? nu eu ies in pierdere ...stai tu acolo cu relatiile tale de la curier
vezi ca deschiderea coletului nu se mai poate face! Si inainte cand se deschideau coletele, se deschideau cu omu' de fata si vedea daca era ceva dubios asa ca nu puteai sa schimbi sau sa furi ceva din colet.
dolb is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -