Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > HU - CD Playere / MP3

HU - CD Playere / MP3 Head Unit, HU, CD Playere MP3, MP3 Player Auto, Casetofoane Auto, Radio CD Player, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-09, 19:16   #16
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default Re: Pioneer deh-p8600mp

Quote:
Originally Posted by vastoc View Post
Boss, am asa...

O magazie de CD-uri cu 12 discuri Pioneer CDX-P1270 si o pereche de boxe de 20 cm tot Pioneer TS-E2090. Magazia e aproape noua, boxele sunt model mai vechi dar sunt noi si nu au fost montate niciodata. Magazia nu am montat-o pe masina din cauza bass-ului care face sa vibreze tot si cel mai probabil i-as distruge blocul optic iar boxele nu le-am montat pt ca nu le-am gasit loc in masina

Daca mai vrei peste, iti dau si unitatea din bord DEH-P5800MP, dar are niste probleme, dupa ce se incalzeste nu prea mai vrea sa dea discu afara iar pe parte de tuner, la un moment data o ia razna fata det. si trece prin toate posturile memorate.se rezolva cu 2 bobarnace in fata detasabila .

Ce zici, facem un schimb?
sorry boss dar chiar nu am ce sa fac cu ce ai tu acolo.
dj81bas is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 02:10   #17
Cumnatu

Stage 5
 
Cumnatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 308
Default Re: Pioneer deh-p8600mp

Fara sa vreau sa te jignesc, iti dau doar 500 RON pe el si asta din cauza zgarieturilor din dreapta-sus.
Daca consideri acceptabila oferta da-mi un semn .
Multumesc !
__________________
Chrysler 300m, 3.5L ( aproape Hemi ) , 250 cai, full.
Cumnatu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 02:19   #18
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default Re: Pioneer deh-p8600mp

Quote:
Originally Posted by Cumnatu View Post
Fara sa vreau sa te jignesc, iti dau doar 500 RON pe el si asta din cauza zgarieturilor din dreapta-sus.
Daca consideri acceptabila oferta da-mi un semn .
Multumesc !
Este un aparat SH asa ca este normal sa mai aiba si zgarieturi. daca stai bine si analizezi pozele...ai sa observi ca abia se vad zgarieturile alea iar suma pe care am cerut-o pe el este mai mult decat corecta pt ce aparat este si starea in care se afla. imi pare rau dar nu mai negociez nimic sub suma de 700ron. La banii astia nu ai ce aparat mai bun sa-ti iei...nici macar SH.
__________________
Civic EG
A4 B7
Accord CL7
dj81bas is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 02:33   #19
Cumnatu

Stage 5
 
Cumnatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 308
Default Re: Pioneer deh-p8600mp

Nu te contrazic, de atat dispun acum si am incercat sa motivez prin existenta zgarieturilor.
Sunt sigur ca intelegi.
Bafta la vanzare !

Daca maresc fondurile de $ te caut.
Cumnatu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-09, 02:42   #20
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default Re: Pioneer deh-p8600mp

Quote:
Originally Posted by Cumnatu View Post
Nu te contrazic, de atat dispun acum si am incercat sa motivez prin existenta zgarieturilor.
Sunt sigur ca intelegi.
Bafta la vanzare !

Daca maresc fondurile de $ te caut.
Pai nu prea inteleg pt ca nu are nici o legatura motivatia ta cu faptul ca bugetul tau este limitat. Puteai sa spui asa de la inceput si nu era nici o suparare dar nu sa invoci niste motive de 5 lei pt. a negocia pretul.
dj81bas is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -