Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

View Poll Results: MERCEDES vs. BMW
MERCEDES 31 51.67%
BMW 29 48.33%
Voters: 60. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-11-04, 01:14   #46
killme

Stage 3
 
killme's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 97
Default

motorASHUL???asta numesti tu motoras?atunci prin motor mare ce intelegi?W16 de pe Hummer2?
killme is offline  
Old 27-11-04, 12:05   #47
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default

prima poza..cu mertu bushit nu cumva este din celebra cursa GUMBALL3000>???k atunci nu cred ca la 80 s-a prus accidentu..ma ales k dupa jante pare AMG
si cum a zis si RS4..nu poti spune ca bmwu e mai varza ca-i mai indoit
am vazut pe tv un reportaj despre sklass..de prin 95 busit cu un panda...test de impact...coliziune frontala pe jumatatea masinii.la 60km/h...mertu era zob..si panda n-avea nimic))dk pot spune asa
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline  
Old 27-11-04, 12:48   #48
m_vpr

Stage 3
 
m_vpr's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 100
Default

BMW \"rulz\"
m_vpr is offline  
Old 31-01-05, 08:15   #49
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

cum draq sa compari bmw cu merc? pai una e masina de facut liniute noaptea si a doua e masina de mers la banca ziua ( daca vorbim de imagine ). oricum , eu as alege mercul, pt ca in ultimul timp a recuperat la capitolul sportivitate mult mai mult decat a recuperat bmw la capitolul imagine ( kill chris bangle )
aleks is offline  
Old 13-12-06, 22:51   #50
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: Mercedes vs. BMW POLL

nu ma omor nici dupa una, prefer mercul la fiabilitate si calitate, dar am votat bmw pt ca imi place mai mult la capitolul sportivitate.
WhiteRaven is offline  
Old 14-12-06, 12:53   #51
AleXuTz

Stage 5
 
AleXuTz's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 333
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Mercedes vs. BMW POLL

bmw.. nush imi place bmw... mercedes da mai mult spre eleganta...still nu-mi place...
AleXuTz is offline  
Old 22-06-08, 19:26   #52
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Mercedes vs. BMW POLL

mercedes all the way diferenta de lux este imensa.. iar diferenta de motorizari aproape ca este insesizabila. O spun ca fost posesor de e46 si actual posesor de c220
dolb is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -