Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-11, 22:03   #616
mihaistan

Stage 5
 
mihaistan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 1,104
Member of:
[CITROEN]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by alinWRC View Post
Nu ma cobor la jignirile tale ieftine,si nici nu ma justific in fata ta,cine a fost la Ianca in decembrie a vazut cum am batut civic k20 portocaliu ,dar nu conteaza tu esti unul din aia de le stiu pe toate si nici atunci cand apare omul cu film clar si martori ,el vede tot cum are el in cap.Poate cu ce ai mers tu erau tunat cu filtru sport si tips....

Am lucruri mai frumoase de facut decat sa iti raspund tie ,"domnule" GTR este primul si singurul post in care iti raspund .

Cu stima ,Alin WRC
Tu de asta zici ?
https://www.youtube.com/watch?v=ObuX_OS37Tg

Nu se pune masina era f slaba si greuta cu muzica ...dricul era cu un t2 mic la 1 bar .. si totusi hai sa luam masini in mintile lor si soferi pe masura nu d`astea ! Alin masina ta merge bine oricum
__________________
Citroen BX T D12
mihaistan is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 22:37   #617
alinWRC


Stage 5
 
alinWRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 481
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Da respectiva masina are k20 ,si omul o lauda si de soft ,am vb cu el si nu imi dadea sanse,si era motorizata de k20 ,aia si cu un type-r cu care m-am dat dar nu am filmare eram in fata pe 400 m dar ,nu ma intereseaza sa dovedesc nimic nimanui ,oricum masina mea nu e una deosebita ,mai are mult si oricum de la cursa aia masina mea s-a schimbat mult ,oricum ar fi sunt multi care nu cred nici cu filmul in fata .

Am zis ca nu am sa scriu pe topicul ,dar uite ca am facut-o si au si aparut fanii honda care le stiu pe toate,vorbiti cand stiti clar nu din auzite sau din mers cu cine stie ce cazatura ,am 6 ani de c20xe si de curse si nu am luat bataie de la nicio honda ,am avut 6 luni un delsol 160 cp si era sub astra ce o am ,nu zic ca nu sunt motoare bune la honda ,dar pana acum Basul a DOVEDIT ,clar ceva si ar fi bine sa o lasati mai moale cu tastatura si sa demonstrati ceva pe asfalt acolo se fac cursele nu in spatele monitorului.

Cu stima ,pentru cine o merita ,Alin WRC
__________________
Astra Gsi C20LET'93 / 6 speed manual /black
Omega Combi x20xev GPL
Golf MK5 GTI '08/ DSG /red - SOLD
X5 4.6IS V8 /2003/estorie blue
e46 Touring 320 d 150cp/2002/M pack/emolared 2
Vw MK6 R APR stage 2 + 2.0 TFSI 4 motion/ DSG/Silver
alinWRC is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 23:54   #618
cata.tatuc

Stage 5
 
cata.tatuc's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 559
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by alinWRC View Post
Da respectiva masina are k20 ,si omul o lauda si de soft ,am vb cu el si nu imi dadea sanse,si era motorizata de k20 ,aia si cu un type-r cu care m-am dat dar nu am filmare eram in fata pe 400 m dar ,nu ma intereseaza sa dovedesc nimic nimanui ,oricum masina mea nu e una deosebita ,mai are mult si oricum de la cursa aia masina mea s-a schimbat mult ,oricum ar fi sunt multi care nu cred nici cu filmul in fata .

Am zis ca nu am sa scriu pe topicul ,dar uite ca am facut-o si au si aparut fanii honda care le stiu pe toate,vorbiti cand stiti clar nu din auzite sau din mers cu cine stie ce cazatura ,am 6 ani de c20xe si de curse si nu am luat bataie de la nicio honda ,am avut 6 luni un delsol 160 cp si era sub astra ce o am ,nu zic ca nu sunt motoare bune la honda ,dar pana acum Basul a DOVEDIT ,clar ceva si ar fi bine sa o lasati mai moale cu tastatura si sa demonstrati ceva pe asfalt acolo se fac cursele nu in spatele monitorului.

Cu stima ,pentru cine o merita ,Alin WRC
voi aveti opel noi avem honde!!!pt voi e usor sa iti faci opelul sa traga dar pt noi e mai greu daca nu ai bani si prieteni prin anglia de ex nu faci nimic!!!basu a batut (s2000) felicitari am vz live!!
__________________
Pusca si masina Lata!!!!!
cata.tatuc is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 00:29   #619
Toyboy

Stage 5
 
Toyboy's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 368
Member of:
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by alinWRC View Post
Da respectiva masina are k20 ,si omul o lauda si de soft ,am vb cu el si nu imi dadea sanse,si era motorizata de k20 ,aia si cu un type-r cu care m-am dat dar nu am filmare eram in fata pe 400 m dar ,nu ma intereseaza sa dovedesc nimic nimanui ,oricum masina mea nu e una deosebita ,mai are mult si oricum de la cursa aia masina mea s-a schimbat mult ,oricum ar fi sunt multi care nu cred nici cu filmul in fata .

Am zis ca nu am sa scriu pe topicul ,dar uite ca am facut-o si au si aparut fanii honda care le stiu pe toate,vorbiti cand stiti clar nu din auzite sau din mers cu cine stie ce cazatura ,am 6 ani de c20xe si de curse si nu am luat bataie de la nicio honda ,am avut 6 luni un delsol 160 cp si era sub astra ce o am ,nu zic ca nu sunt motoare bune la honda ,dar pana acum Basul a DOVEDIT ,clar ceva si ar fi bine sa o lasati mai moale cu tastatura si sa demonstrati ceva pe asfalt acolo se fac cursele nu in spatele monitorului.

Cu stima ,pentru cine o merita ,Alin WRC

Yo nu stiu frate unde-i gasiti ? numai unu si unu se pare ca e la moda Honda
Indiferent de masini astfel de exemplare trebuiesc doborate din nori

+1 pentru fairplay-ul lui Mihai !
__________________
Toyboy is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 00:29   #620
marutzu_vti

Stage 5
 
marutzu_vti's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,499
Member of:
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by ph88bas View Post
schimbare de plan!
hai duminica . sambata ploua, duminica sanse 0 de precipitatii!
e bine asa?
O sa fiu acolo de simbata seara
marutzu_vti is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 02:04   #621
negoitacata
2 Roti

Stage 5
 
negoitacata's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,727
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by marutzu_vti View Post
O sa fiu acolo de simbata seara
Unde cand vreau si un PM unde e actiune sa mai intre la meniu macar unu din ursi de la Campina 2.5
negoitacata is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 06:39   #622
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by mihaistan View Post
Tu de asta zici ?
https://www.youtube.com/watch?v=ObuX_OS37Tg

Nu se pune masina era f slaba si greuta cu muzica ...dricul era cu un t2 mic la 1 bar .. si totusi hai sa luam masini in mintile lor si soferi pe masura nu d`astea ! Alin masina ta merge bine oricum
aici o dai aiurea! k nu se pune! de ce? era la legale? ce are acea honda sau multe altele de nu sunt in mintile lor? k doar sunt de generatie noua,sunt motoare noi, nu sunt turbo, sunt aspirate, deci nu vad de ce sa nu fie in mintile lor.si despre soferi lol! sa ii invat eu sa conduca? sau ce? ii alegem noi pe aia care nu stiu sa se dea? zici k suntem la VTM. e si grei sa apesi acceleratia si sa schimbi pe rosu
inca o data repet! era la o cursa legala! nu are nici o scuza gen muzica, gauri in pantof,motorul nu era inmintile lui, de parca motoarele opel sunt scoase ieri pe poarta fabricii
__________________
Daca te dai, hai , daca nu da-te la o parte

DEZMEMBREZ KADETT GSi https://forum.4tuning.ro/500-anunturi...ml#post5039628
Corsa A GSi 2000 16v under construction https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...0-16v-bas.html
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 10:00   #623
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Se pare ca Basu a terminat de pilit toate suruburile de pe corsa...a montat slick-urile si a dar 4 bari la benzina(sper ca nu ai uitat sa aspiri si praful din interior...si ala cantareste...)...deci acum o sa vina la ploiesti...
Daca toata comunitatea Opel se bazeaza pe Bas-u sa bata toate hondele din tara...cred ca e o problema...restul nu trag sau ce???
In alta ordine de idei...provoc TOATE sfi-urile duminica asta incepand cu ora 10 la Carefour Ploiesti la cursa de indemanare...in cazul in care aveti dubii daca vi se destrama sau nu caroseria va ofer gratuit stickere de intarire si rigidizare...

Rog aplaudacii si mancatorii de seminte sa se abtina de la comentarii...si sa ridice mana sus proprietarul de sfi care m-a batut vreodata cu Type R-ul...indiferent de tipul de cursa...
Daca ma bate Basu inseamna ca are masina lucrata mai bine decat a mea...deci e meritul lui personal, nu al uzinei Opel.
Cand voi baga labutza prin motor o sa stie toti...mai ales ca nu suport mincinosii: "Masina mea cantareste 3.5 tone si motorul meu e stock..."...cand la o adiere mai tare masina da sa se destrame si de sub capota...vorba unui prieten...se vad chilotii de la volanta...
Suntem o comunitate destul de mica(cei care ne dam...nu personajele epitetizate mai sus)...si marea majoritate ne cunoastem intre noi...
Spre deliciul mancatorilor de cxxxt noi le facem pe plac si ne contram aici pe forum stil gradinitza..."ba a mea e mai lunga...ba a mea e mai groasa"...
Lasati forumul si haideti pe pista...bine a zis cine a zis" Arguing on the internet is like special olimpics...even if you win you'r still retarded...
__________________
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 11:00   #624
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Amadeus eu aveam o alta parere despre tine.... dar se pare ca m-am inselat. Ai intrat si tu in jocul asta si nu dai dovada de maturitate. De la un versus intre motoare s-a ajuns la alte orgolii. Ceea ce am sa scriu eu..... o sa retrag daca cumva te confund eu si atunci imi cer si scuze. Vad ca prea "dai" in posesorii altor marci de masini si nu mi se pare corect, si noi suntem pasionati si admiram masinile de toate felurile facute cu cap.
Daca tu esti baiatul cu type r rosu cu care m-am mai intersectat la unele vtm-uri o sa iti reamintesc niste date..... asta pentru ca vad ca ai luat atitudinea de zmeu care bate pe toata lumea.
1- VTm paltinis....tu erai cu type r eu eram cu caroseria mea lipita cu stikere..... daca imi amintesc bine ai iesit pe locul 3 cand ai luat bataie de la scirocco de rallycross si un renault clio. Eu cu cazanul meu am fost cuminte si am lasat pe altii sa se bage in fata la start si ultima urcare am facut-o pe ud si asa am iesit pe 4 daca imi amintesc bine...in conditiile in care la fiecare urcare dadusem secunde bune in jos. Asta cu opel-ul meu de 30 ani stikerit si carpit.
2- vtm Mosteni....desigur si eu si tu cu aceleasi masini numai ca grupa peste 2000 nu s-a constituit si Onoriu a fost coborat in grupa cu noi. Mai tii minte podium-ul? 1-onoriu , 2-tu , 3-eu. Mai tii minte diferenta intre noi? Iti spun eu....o SUTIME. Mai tii minte ca finish-ul era pe o linie dreapta de peste 400 de m ,unde eu si tenu am avut loc sa dam o linie lejer? Mai tii minte cand te-am intrebat cu cat treci tu finish-ul cu megasupermasina ta honda si mi-ai zis ca undeva la 200 km/h. Uite eu cu cazanul meu nu am reusit decat undeva la 174....atat ma ajutau cei 115 cai de fabrica plus o axa de vreo 8-10 cai. Daca ti se pare ca esti zmeu pe masina ta honda...postul asta te contrazice. Tre sa caut si o sa iti arat si clasamentele si pozele de pe podium si timpi si tot ce vrei.

Le: vtm-ul de la mosteni poa` sa il confirme si lascu pentru ca la randul meu eu l-am batut pe el cu o sutime. Era cu un subaru rosu aspirat si fara interior.
Daca cumva confund persoanele imi cer iertare si rog un moderator sa stearga postul asta.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 11:56   #625
GTR

Stage 5
 
GTR's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 3,394
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Problema este ca in absurditatea voastra comparati un motor de 2.0 cu un 1.6 si un 2.8(2.9) si chiar 2.0T cu un 2.0 aspirat si mai aveti si gura mare.

Dupa continuati sa va laudati cu o masina bine preparata (BAS), foarte usoara cu Honde de 2.0 stock sau usor modificate.

Oare cine exagereaza in comparatiile de fata, fanii sau sustinatorii Honda sau fanii si sustinatorii Opel.

Pe de alta parte traim in Romania, unde experienta si potentialul de tuning sunt cel mult mediocre,, deci comparatiile masinilor tunate este relativa.

Pentru oricine se uita putin prin competitiile din alte tari nu mai are nevoie de explicatiile din topicul respectiv.

Un Civic EG VTI in stare foarte buna este mai scump (sau mult mai scump) decat un Kadet, o Astra, o Calibra Turbo sau un Golf VR6 in stare foarte buna, oare de ce?
Poate pentu ca la Opel Kadet sau Calibra trebuie sa repari tot timpul cate ceva, tot timpul mai zdrangane ceva, tot timpul cade cate ceva (niciodata nu au fost in vre-un top de fiabilitate) spre deosebire de Honde care odata puse la punct uiti ce este aia defectiune, zdranganit sau pacanit, etc. si care la vremea lor au fost etalon de fiabilitate in categorie.

Asa ca din start mie mi s epare o copmparatie stupida din toate punctele de vedere, si este si mai surprinzatoare vehementa posesorilor de masini Opel.

Last edited by GTR; 28-07-11 at 12:10.
GTR is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 12:23   #626
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
Amadeus eu aveam o alta parere despre tine.... dar se pare ca m-am inselat. Ai intrat si tu in jocul asta si nu dai dovada de maturitate. De la un versus intre motoare s-a ajuns la alte orgolii. Ceea ce am sa scriu eu..... o sa retrag daca cumva te confund eu si atunci imi cer si scuze. Vad ca prea "dai" in posesorii altor marci de masini si nu mi se pare corect, si noi suntem pasionati si admiram masinile de toate felurile facute cu cap.
Daca tu esti baiatul cu type r rosu cu care m-am mai intersectat la unele vtm-uri o sa iti reamintesc niste date..... asta pentru ca vad ca ai luat atitudinea de zmeu care bate pe toata lumea.
1- VTm paltinis....tu erai cu type r eu eram cu caroseria mea lipita cu stikere..... daca imi amintesc bine ai iesit pe locul 3 cand ai luat bataie de la scirocco de rallycross si un renault clio. Eu cu cazanul meu am fost cuminte si am lasat pe altii sa se bage in fata la start si ultima urcare am facut-o pe ud si asa am iesit pe 4 daca imi amintesc bine...in conditiile in care la fiecare urcare dadusem secunde bune in jos. Asta cu opel-ul meu de 30 ani stikerit si carpit.
2- vtm Mosteni....desigur si eu si tu cu aceleasi masini numai ca grupa peste 2000 nu s-a constituit si Onoriu a fost coborat in grupa cu noi. Mai tii minte podium-ul? 1-onoriu , 2-tu , 3-eu. Mai tii minte diferenta intre noi? Iti spun eu....o SUTIME. Mai tii minte ca finish-ul era pe o linie dreapta de peste 400 de m ,unde eu si tenu am avut loc sa dam o linie lejer? Mai tii minte cand te-am intrebat cu cat treci tu finish-ul cu megasupermasina ta honda si mi-ai zis ca undeva la 200 km/h. Uite eu cu cazanul meu nu am reusit decat undeva la 174....atat ma ajutau cei 115 cai de fabrica plus o axa de vreo 8-10 cai. Daca ti se pare ca esti zmeu pe masina ta honda...postul asta te contrazice. Tre sa caut si o sa iti arat si clasamentele si pozele de pe podium si timpi si tot ce vrei.

Le: vtm-ul de la mosteni poa` sa il confirme si lascu pentru ca la randul meu eu l-am batut pe el cu o sutime. Era cu un subaru rosu aspirat si fara interior.
Daca cumva confund persoanele imi cer iertare si rog un moderator sa stearga postul asta.
Deci tu acum te bati cu pumnul in piept ca ai iesit de 2 ori sub el ca timpi dar ai fost "aproape" ?

genial ...
daniwmk is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 14:28   #627
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by daniwmk View Post
Deci tu acum te bati cu pumnul in piept ca ai iesit de 2 ori sub el ca timpi dar ai fost "aproape" ?

genial ...

Nu ma bat cu pumnul in piept....ci doar m-a deranjat atitudinea lui zeflemitoare de posesor de "ultimate machine" si cel putin loeb in confruntari din astea si faptul ca a cam dat in toti pasionatii de masini. pasionati de masini sunt si aia cu dacia....insa unii chiar nu au posibilitati sa isi ia un opel.....sau de ce nu chiar o honda
Daca tie tie se pare ok ca o persoana sa se bata cu pumnu in piept ca bate pe toata lumea fie linii sau vtm-uri eu am aduc un contrargument. Honda lui (sau cel putin aia rosie de care spun eu) avea ~220 cp dupa spusele proprietarului si am subliniat finish-ul de peste 400 m. cam cat sa fi pierdut el pe intreg traseul si cat sa fi castigat pe linia dreapta de la finish comparand masina lui, cu tehnologia care o are, cu suspensia care o are, cu puterea respectiva cu o tigaie de masina care trebuie stickerita ca sa nu se rupa, fara esp-uri, cu amortizoare stock si arcuri "sport" de la recnoscuta firma jom si cu 120 de cai , cu indulgenta 120. acum intelegi unde bat? Din ultimul viraj de stanga eu cu mai mult de 100 nu ieseam...si atat reuseau calutii mei sa traga masina pana la 174 km/h. Cei 220 ai lui sunt ferm convins ca trageau altfel de masina lui...doar vorbim de o honda nu?
Nu m-am dus la diverse evenimente sa bat pe cineva anume...m-am dus de distractie si am avut ocazia sa "omor" tarsu` intr-un cadru legal fara ca sa se ia cineva de mine sau sa pun pe altii in pericol.
Oricum acum o sa ma provoace peste tot ca se simte ranit...insa va ramane de vazut daca ne vom "intalni" la vreo coasta din asta de "oameni saraci".

Last edited by bobby_gsi2; 28-07-11 at 14:32.
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 14:56   #628
ruller

Stage 5
 
ruller's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,515
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

https://www.youtube.com/watch?v=eP9suQLRhWk

felicitari bass-u....

dar totusi..eu din clip..vad ca cel cu s2000-ul pleaca foarte prost !!!!!...stiu cum pleaca un s2000 de pe loc...condus de unu care stie ...
si + dc se da decapotat ?...doamne...
ruller is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 15:18   #629
calin81
Honda Driver

Stage 2
 
calin81's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 66
Member of:
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by ruller View Post
https://www.youtube.com/watch?v=eP9suQLRhWk

felicitari bass-u....

dar totusi..eu din clip..vad ca cel cu s2000-ul pleaca foarte prost !!!!!...stiu cum pleaca un s2000 de pe loc...condus de unu care stie ...
si + dc se da decapotat ?...doamne...
asa este, a plecat si rau, decapotat si cred ca mai trebuie si niste schimburi de consumabile, nu prea a deschis capota.
s2000 are act stagiul 3 si de curand a rupt planetarele, ii este frica sa plece mai tare cu ea...nu este liniutar de fel si na...nu a fost cea mai relevanta cursa dar pt basu da bine pe sticla...
__________________

eat-sleep-JDM
calin81 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-11, 15:24   #630
hai sictir

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 30
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Chiar nu vreau sa cred ca posesorii de opel sunt asa frustrati. As fi chiar dezamagit. Desi Nu am Investesc de ceva vreme in masinuta mea, nu am fost atras de forumuri, am preferat cafeaua in peco si startul de la cupa cocean. Regret ca am intrat pe forum. In afara de a se manca rahat cu stil mai nimic pe aici. Toata lumea o are de 25cm pe aici. Si evident omniscienta la voi e o extorsiune cu degajamente. Ziceti de amadeus ca Va priveste de sus cu honda lui. Fratilor nu va mai dati cu parerea aiurea jumatate din proiectul si din munca depusa la masina mea a fost depuse de AMADEUS!!! Si dupa luni de munca si de turnat bani in masina am reusit sa l bat pe 400. Si era la fel de fericit ca si mine. Si pot spune ca sunt f norocos ca am gasit pe cnv cu suficienta experienta si si cunostinte incat sa pot scoate ceva bun dintr o masinuta. Scz de freseli de ortografie dar scriu de pe tel, ca nu am rabdare sa aj aks. Sunteti penibili. Serios. Nu va mai atacati aiurea. App am OPEL!!!!!!!! Mai scriu o data pt cei ce au probleme OPEL!!!!!!!!!!!!!!!
hai sictir is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -