Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Reply
 
Thread Tools
Old 17-04-11, 22:28   #1
93 DLA

Stock
 
93 DLA's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 74
Default

salut,daca ati avea acum de ales intre cele doua masini mentionate in titlu ce ati alege?,motor de 2.0 diesel bmw, si 1.9 tdi audi....
Cum este pozitia la volan la a4 (nu am mers niciodata cu a4 )insa cu bmw am mers si imi place cum este pozitia la volan,(in general imi place pozitia joasa la volan)?

Last edited by aleks; 20-04-11 at 00:50.
93 DLA is offline   Reply With Quote
Old 18-04-11, 01:40   #2
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: BMW e46 vs AUDI a4 b6 ?

Quote:
Originally Posted by 93 DLA View Post
salut, poti sa-mi spui si mie cum este pozitia la volan la a4 (nu am mers niciodata cu a4 )insa cu bmw am mers si imi place cum este pozitia la volan,in general imi place pozitia joasa la volan,
ai grija sa nu te prinda politia. reglezi scaunul cum vrei si ai sa ai pozitia dorita. exista topic pe aceasta tema care dezbate acest versus de la origini pana in prezent.
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli. De aceea o fotografie cu motorul meu nu incape.

http://plmtuning.ro/
sageata is offline   Reply With Quote
Old 18-04-11, 11:42   #3
93 DLA

Stock
 
93 DLA's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 74
Default Re: BMW e46 vs AUDI a4 b6 ?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
ai grija sa nu te prinda politia. reglezi scaunul cum vrei si ai sa ai pozitia dorita. exista topic pe aceasta tema care dezbate acest versus de la origini pana in prezent.
ma refeream ca am mers ca pasager,da ai dreptate cu scaunul,dar iti dau un ex. skoda octavia 2 avea scaunul lasat la maxim si tot nu era pozitia ca la un bmw sau golf 5
93 DLA is offline   Reply With Quote
Old 18-04-11, 23:53   #4
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: BMW e46 vs AUDI a4 b6 ?

Quote:
Originally Posted by 93 DLA View Post
...da ai dreptate cu scaunul,dar iti dau un ex. skoda octavia 2 avea scaunul lasat la maxim si tot nu era pozitia ca la un bmw sau golf 5
ma refeream strict la audi. stiu ca aveau ceva dotari in privinta asta. parerile vor fi intotdeauna pro si contra si nu poti afla de aici de pe forum. mergi intr-un targ auto daca nu ai pe nimeni cu audi si vezi cum stai in scaunul ala.
sageata is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -