Quote:
Originally Posted by Tibylica
Nici un raspuns dragii mei?
|
Eu am condus vito 160000km si nu am intampinat nici o problema! motorul f bun,tinuta de drum f buna, si pe uscat si pe ud si pe zapada, sunt niste bielete care se schimba frecvent,stiu k spatiul interior este mai mic decat la T5, la interior eu zic ca Vito este peste T5, dar depinde si de gusturi!