Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

View Poll Results: Ce ati alege si de ce?
BMW 120d 53 43.09%
Audi A3 2.0 TDI 70 56.91%
Voters: 123. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-05-07, 23:31   #151
Silviu_Mpower

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 9
Default Re: BMW 120d Vs Audi A3 2.0 TDI

Quote:
Originally Posted by mmihai82 View Post
tie iti pare invechit designul lui a3???vezi ca asta chiar e un punct forte pentru audi(designul) si nu as vrea sa vorbesc (sa cum ai facut tu despre audi) despre bmw si sa-mi spun parerea cu privire la designul impus de chris bangle la noile modele bmw pentru ca nu cred ca as putea sa-mi ascund sarcasmul.daca iti place bmw nu am nici o problema,dar sa critici tocmai audi pentru design nu mi se pare ok.
asta e parerea mea, si mie imi place bmw-ul tie audi, asta e gusturile nu se discuta, poti spune ca e cea mai nasoala masina asta nu inseamna ca o s ama supar sau c anu o sa imi mai placa cum probabil si tie inca iti place a3 chiar dak eu am zis ca e urat, corect? dak te-a deranjat ce-am afirmat imi cer scuze
Silviu_Mpower is offline  
Old 25-05-07, 10:34   #152
Deevylls

Stage 5
 
Deevylls's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
Default Re: BMW 120d Vs Audi A3 2.0 TDI

Asa e, gusturile nu se discuta. Dar noua oamenilor ne place sa ne jucam reciproc cu nervii deoarece nu impacam cu ideea de a accepta ideea celuilalt

Peace

Audi Powah
__________________
Service Auto - Comert cu Autovehicule - Piese si accesorii auto
( Tuning ) DTS - www.dtsshop.de
Produse Sparco, OMP, Sandtler, Sabelt, Momo, Wichers, Bosch - Combinezoane/Roll-Bar/Scaune/Hamuri cu omg. FIA, Pompe benzina, Volane, Kit-uri Ambreiaj, etc. http://sandtler.de/inhalt_index.htm

Tel: 0726176548
Deevylls is offline  
Old 25-05-07, 14:45   #153
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: BMW 120d Vs Audi A3 2.0 TDI

Quote:
Originally Posted by Deevylls View Post
Asa e, gusturile nu se discuta. Dar noua oamenilor ne place sa ne jucam reciproc cu nervii deoarece nu impacam cu ideea de a accepta ideea celuilalt

Peace

Audi Powah
Deevylls aduceti si voi un A3 alb cu 3 usi si cutie automata???
Diesel.
8P modelul.
Am o prietena care s-a indragostit de a mea dar vrea alba si automata.
__________________
Stock is for woosies
Smoking is for woosies

The best exhaust for a turbo is the least exhaust.
bluey is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -