Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-06-06, 19:47   #46
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Ajutor! Corvette Vs Porsche

Quote:
Originally Posted by GabiByte
Daca nu ma insel Fordurile au fost catalogate ca si masini foarte fiabile, este una dintre cele mai vechi companii. Ford a facut Ford Focus RS, care e o masina FWD care poate sa supravireze ca si una RWD. Nu stiu sigur cum au reusit treaba dar se pare ca au folosit un diferential mai inteligent. Si totusi Ford Focus ST iti garantez eu ca iti ajunge. 225cp nu e putin deloc, mai ales intr-o masina de 1300kg dar daca tu vrei Z06 fie.
Nu ii mai explica , omul e cu capul , nu a ajuns la pubertate inca da ii trebuie 400 CP....

Incomprehensibil....
Cosmin255 is offline  
Old 07-06-06, 10:45   #47
rmadrid

Stage 2
 
Join Date: May 2006
Posts: 30
Default Re: Ajutor! Corvette Vs Porsche

Quote:
Originally Posted by wtcvictim
rmadrid ... tu pana la urma unde vrei sa iti iei masina in state sau la noi ??
nu stiu, dar sa'r putea sa fie mai ieftin porscheu in germania

nu stiu sigur.. are cineva niste websiteuri din germania cu masini de vanzare?
rmadrid is offline  
Old 07-06-06, 11:07   #48
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ajutor! Corvette Vs Porsche

Race ai dovedit ca esti dus cu pluta pe dunare...nu are rost sa comentez ce ai scris in pagina anterioara.......ceva de genu NO Comment

rmadrid uitate pe mobile.de....sh-h-h-h sunt masinile da merge.....poti lua un porsche la la bani buni din ce am vazut acolo.....acum depinde si ce noroc ai sa gasesti unu care sa nu aiba vreo buba si sa fie si ieftin pe deasupra.....si daca esti in romania grabestete sa cumperi masina ca au dat ieri la TV ca din 2007 o sa coste inmatricularea unei masini aduse din strainezia 4000euro+..............


cine stie mai multe detalii il rog sa imi dea un PM



salut si bafta la "cumparaturi"
mihai88 is offline  
Old 07-06-06, 11:35   #49
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Ajutor! Corvette Vs Porsche

Bravo baieti... din lipsa totala de argumente, ma vad nevoit sa inchid acest topic.

Are careva dintre voi vreuna din cele doua masini? NUuuuuuuuuuuuuu.

A mers careva cu vreuna din cele doua masini? NUuuuuuuuuuuuuuuu.

Dar voi va agitati si va bateti in numere si date luate de pe internet.

Rmadrid, ia-ti tata ce vrea muschiul tau de 16 ani. Dar sa ne zici ce ti-ai luat !
Hondarul is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -