Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Manga (Pixel cars)

Reply
 
Thread Tools
Old 26-06-12, 19:26   #16
DanyFCS

Stage 5
 
DanyFCS's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 585
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Noul grup al forumului ( Manga Cars Tuners )

Quote:
Originally Posted by Eddy_e39 View Post
Tipule esti frustrat ? Ce plm ai cu mine ?



Mda.... multumesc de incurajare daca nu va place voi face un nou topic in care sa se voteze daca sa ramana grupul sau nu... cei de la virtual tuning au , noi de ce nu am avea ?
Bai zoro mai usor...totusi limbaju suntem intr-o comunitate si trebuie sa ne respectam
DanyFCS is offline   Reply With Quote
Old 26-06-12, 19:28   #17
Eddy_e39

Stage 4
 
Eddy_e39's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 201
Default Re: Noul grup al forumului ( Manga Cars Tuners )

Quote:
Originally Posted by DariusAlexandru View Post
Consider că te-am jignit spunāndu-mi părerea aşa că acest post va fi ultimul pe acest topic.
Cum vrei ? I don't care...
Daca faptul ca am creat un grup caci nimeni nu a avut initiativa de a o face te deranjeaza , atunci chiar ma simt jignit.
Daca nimeni nu a facut-o , eu ce trebuia sa fac ? Sa imi bat capul sa colectionez ID-uri de mess si sa le spun sa faca un grup ? Ok $h3Fu' !
Astept si parerea altora, iar daca se vor aduna pareri ca ale tale grupul se va sterge iar aut0cty si mnc.cristy sunt invitati sa creeze alt grup .
Eddy_e39 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-12, 20:32   #18
andy design x

Stage 5
 
andy design x's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 520
Post Re: Noul grup al forumului ( Manga Cars Tuners )

Nu e neapărat că nu trebuia făcut dar puteai īnainte să īntrebi la "Discuții" dacă e o idee bună, dacă ceilalți sunt de acord, dacă merită.
andy design x is offline   Reply With Quote
Old 29-06-12, 08:41   #19
autOcty

Stage 5
 
autOcty's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,047
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Noul grup al forumului ( Manga Cars Tuners )

salut,

nu am mai postat de foarte mult timp si cel mai probabil nici nu o sa o mai fac nici in continuare decat daca va fi nevoie
in primul rand, nu am nimic cu tine (Eddy_e39) dar nu mi se pare normal ca din atatia care STIU sa faca (manga)pixelcars sa fi tu acela care creeaza acest grup. aceasta concluzie am tras-o scurt dupa ce am aruncat o privire asupra pollului tau cu DanyFCS in care tu te-ai votat singur (am citit ca te-ai fi votat din gresala). crede-ma ca de cand s-a infintat partea de manga pe 4tuning fac manga si s-au mai votat smecherasi singuri si apoi scuza "oai ce am facut, imi cer scuze... nu am vrut". Dupa aceea, nu stiu daca sti, dar la inceput, si aici era ca la VT unde nu intrau toate vt-urile realizate in poll neaparat deoarece deseori multe nu sunt destul de bine realizate, daca ar fi dupa parerea mea, tu cu punto-u ala nu ai fi intrat in poll..ar fi existat de votat numai intre Dany si Stock... astfel, ati avansa si voi cu mangacars-urile realizate de voi si s-ar lasa alti are nu au nici o legatura cu asta...
din ce am observat eu, mai sunt inca useri care chiar fac un pixelcar cum trebuie sau cum pot si arata chiar bine...
imi cer scuze daca am adus critici ne la locul lor dar asta este parerea mea...
din pacate eu nu am de gand sa fac vreun grup al "tunerilor de manga cars" aici pe forum.

va salut
octavian
__________________
Cupa Dacia 2012 CNRD #25

Last edited by autOcty; 29-06-12 at 08:43.
autOcty is offline   Reply With Quote
Old 29-06-12, 09:12   #20
Eddy_e39

Stage 4
 
Eddy_e39's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 201
Default Re: Noul grup al forumului ( Manga Cars Tuners )

Quote:
Originally Posted by autOcty View Post
salut,

nu am mai postat de foarte mult timp si cel mai probabil nici nu o sa o mai fac nici in continuare decat daca va fi nevoie
in primul rand, nu am nimic cu tine (Eddy_e39) dar nu mi se pare normal ca din atatia care STIU sa faca (manga)pixelcars sa fi tu acela care creeaza acest grup. aceasta concluzie am tras-o scurt dupa ce am aruncat o privire asupra pollului tau cu DanyFCS in care tu te-ai votat singur (am citit ca te-ai fi votat din gresala). crede-ma ca de cand s-a infintat partea de manga pe 4tuning fac manga si s-au mai votat smecherasi singuri si apoi scuza "oai ce am facut, imi cer scuze... nu am vrut". Dupa aceea, nu stiu daca sti, dar la inceput, si aici era ca la VT unde nu intrau toate vt-urile realizate in poll neaparat deoarece deseori multe nu sunt destul de bine realizate, daca ar fi dupa parerea mea, tu cu punto-u ala nu ai fi intrat in poll..ar fi existat de votat numai intre Dany si Stock... astfel, ati avansa si voi cu mangacars-urile realizate de voi si s-ar lasa alti are nu au nici o legatura cu asta...
din ce am observat eu, mai sunt inca useri care chiar fac un pixelcar cum trebuie sau cum pot si arata chiar bine...
imi cer scuze daca am adus critici ne la locul lor dar asta este parerea mea...
din pacate eu nu am de gand sa fac vreun grup al "tunerilor de manga cars" aici pe forum.

va salut
octavian
Din pacate cu asta mi-ai inchis gura. Si ai facut-o chiar intr-un mod frumos ( fara insulte ) care nu-mi permite sa iti raspund intr-un mod urat
Asta e ...

Grup sters.
Se poate da T/C
Eddy_e39 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -