Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-11-08, 23:16   #136
nxtaz
Old School Cars

Stage 5
 
nxtaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,568
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[Old School Cars]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by TZG@ View Post
cine crezi ca-ti da tie vreo filmare de pe camera? am patit cam acelasi lucru intr-o benzinarie si nimic... nu-ti da voie politia,nu-ti dau voie nici cei de la benzinarii... trebuie depusa plangere,se ajunge la parchet si abia apoi se ia o hotarare in legatura cu filmarea... e mai complicat...

Eu am fost victima unui incident asemantor si intr-adevar initial nu mi-au aratat nici o caseta punandu-mi aceeasi placa cu parchetul, dar cand am revenit cu 4 politisti si cu vorba buna s-a realizat imposibilul lasandu-ma in liniste sa analizez si sa urmaresc cat vreau inregistrarile.Deci se poate !
nxtaz is offline  
Old 11-11-08, 23:45   #137
morimoto

Stage 2
 
morimoto's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 34
Default Re: Tuning sub violenta !

asta inseamna smecheria din romania 40 contra 4 politia nu va face nimik va dormi cum face mereu daca nu va faceti singuri dreptate ramaneti impacati cu gandul si insanatosire grabnica la baieti
morimoto is offline  
Old 12-11-08, 00:33   #138
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Tuning sub violenta !

Trist ce s-a intamplat, recomand victimelor cu lovituri la cap sa mearga ASAP la o tomografie, Doamne fereste, va trece acum si peste 6 luni va treziti ca aveti vreun cheag ceva. Nu e de gluma, am patit asta cu tata, la un accident lateral a dat cu capul de stalp nu s-a intamplat nimic si dupa aproximativ 8 luni nu mai putea sa vorbeasca, a trebuit operat pe CREIER. Nu-i de joaca baieti !


Aveti grija intai de sanatate, ca masinile se repara. Daca am avea mai multe indicii poate la cati suntem si ne plimbam prin oras sau cu treaba prin el putem identifica una doua sau mai multe masini.

Stiu ca se poate ca si pe mine m-a ajutat comunitatea sa identific acum un an jumate un seria 5 care m-a lovit si a fugit si l-am gasit !
__________________
Opel Vectra GTS 2005 Z 19DT
Lexani LX6 Luxury Wheels
ToX Photography
tox is offline  
Old 12-11-08, 00:45   #139
K4N4Biss

Stage 5
 
K4N4Biss's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 901
Member of:
[Opel]
Default Re: Tuning sub violenta !

trist ce se intampla in ziua de azi, stiu un caz asemanator in care 20 de "baietasi" au sarit pe unu singur dar sa rezolvat dupa 2 ore cand sa egalat nr de oameni, sper ca domnii chestori sa isi miste burtile si sa faca ceva in privinta asta, insanatosire grabnica baieti
K4N4Biss is offline  
Old 12-11-08, 01:20   #140
Bodala

Stage 1
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 11
Default Re: Tuning sub violenta !

PrimaTv Focus 11.11
Attached Files
File Type: wmv marti prima 11-11.wmv (22.63 MB, 539 views)
Bodala is offline  
Old 12-11-08, 02:19   #141
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: Tuning sub violenta !

Ati facut bine ca ati apelat la televiziune, poate asa se mai mobilizeaza lucrurile.
SV25MBN is offline  
Old 12-11-08, 04:52   #142
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Tuning sub violenta !

vad ca cineva a fost mai activ ca mine si a pus la 2:20 filmuletu` ... puteau sa zica si ei ... daca stiti cine e implicat in scandal ... sau are legatura sau ceva ... sa sune la prima sau undeva ... pfff ... sper acu cu mediatizarea asta sa se nasca intrebari de genu : "Ai auzit ce s`a int? ... "Ce tare sunt eu ca am facut vineri ... " si fel de fel pana sa ajunga la urechile unuia dintre noi ... ce sa mai ma duc ca am prog la rar .. bleah ...
__________________

RoByNeT is offline  
Old 12-11-08, 07:50   #143
madalin_pyf

Stage 3
 
madalin_pyf's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 86
Default Re: Tuning sub violenta !

niste jegosi ordinari
sper sa se gaseasca vinovatii si sa plateasca cu varf si indesat
insanatosire gravnica
madalin_pyf is offline  
Old 12-11-08, 08:11   #144
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Tuning sub violenta !

foarte urat ce s`a intamplat si imi pare foarte rau pt baieti si ar trebui facut tot ce e posibil pt a`i prinde pe cei vinovati. cat despre huliganismul asta, chiar daca vinovatii nu sunt suporteri sau motivul nu ar fi acesta, nu inteleg care e scuza asta de a bate oameni nevinovati pt ca echip ta a pierdut? In primu rand parerea mea e ca in Romania nu se joaca fotbal de calitate, sunt manevre peste tot, sefii cluburilor isi fac p**a mare cu blaturi si alte magarii, iar suporterii se bat in strada si isi rup oasele degeaba. Va da becali sau mai stiu eu cine de mancare? Sau va plateste spitalizarea? Mi se pare un gest de lasitate si o scuza aiurea sa faci prostii de genu asta. Astia 40 se credeau smardoi de au venit atatia sa bata 4 persoane, si probbil mai sunt si mandri de ce au facut.
Parerea mea e ca cel putin unu o sa se sparga o data si`o data si o sa se afle cine a fost si de ce, si il inteleg pe HAI`u cand a zis ca mai bine il batea pe el decat sa`i faca masina praf, cunosc sentimentul. vai mama lor, ce sa mai.
Kaluvr6 is offline  
Old 12-11-08, 09:45   #145
ulyse

Stage 5
 
ulyse's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 357
Default Re: Tuning sub violenta !

ei stiu mai bine ce au facut
de ce au venit 40 de oameni peste ei sor' fi luat de vreo miss piranda sau de vreo nevasta "smechera"
ulyse is offline  
Old 12-11-08, 10:27   #146
BYG'u
VW Driver

Stage 5
 
BYG'u's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 501
Member of:
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Tuning sub violenta !

nu inteleg de ce HAI nu a dat peste ei cu masina , mama lor de nenorociti !
BYG'u is offline  
Old 12-11-08, 10:36   #147
Herbas

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 438
Member of:
[Fiat]
Default Re: Tuning sub violenta !

Pentru ca puteau!!! Mentalitatea mediocra a multora nu le permite sa treaca de euforia momentului pentru a se gandi la consecinte. Au putut sa ii bata si au facut-o. Era vorba de un grup, o gasca, o turma, o haita, cum vreti voi sa ii spuneti, unde nu conteaza individul conteaza dorinta colectiva. Si aici de cele mai multe ori dorinta colectiva nu reprezinta altceva decat nevoi primare, iar violenta face parte din ele. Nu le-a trebuit motiv, le-a trebuit pretext, si pentru ca erau in numar asa de mare nu au avut nici un fel de obstacol mental in a face ce au facut.
La benzinarie pot fi foarte de treaba pt 100-200 lei si plecati si cu filmul pe dvd, ca asa merge la noi.
__________________
If you go fast you die fast
Herbas is offline  
Old 12-11-08, 11:34   #148
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Tuning sub violenta !

voi care le-ati si vazut masinile le stiti mai bine si le puteti recunoaste daca le vedeti. O celica rosie mai sta de multe ori in zona brancoveanu sau pe la City Mall, matiz..daca e mov si are geamuri negre parca si un pic tunat am vazut in zona idm parca si in zona colentina, pe langa mec..pana inspre benzinaria aia,cum urci de la billa pana la benzinarie. Sigur ii gasiti pe nenorociti...In caz ca va aduceti amite de ceva din nr lor de inmatriculare postati si cand ma mai plimb prin oras sigur dau de ei. Nu o sa stea ascunsi la nesfarsit.
ady` is offline  
Old 12-11-08, 11:39   #149
porcusoru

Stock
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3
Default Re: Tuning sub violenta !

off nasoala situatia...si sincer numai in romania se intampla asa ceva si niciodata politia nu face nimic si se bat cu pumnu in piept k fac si k dreg....baieti insanatosire grabnik si toate cele bune...
porcusoru is offline  
Old 12-11-08, 12:00   #150
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: Tuning sub violenta !

eu unul nu le-as face nimic lor, dar foc la masini tot le-as da...
scorpio GL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -