Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 01-11-05, 11:12   #31
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Din cate am citit se pare ca inchirierea pistei costa destul de mult sau e ceva mai complicat decat pare, ca altfel era luata de multe de acele companii potente din punct de vedere financiar.
Deci in principiu tu cam ce vrei sa sti? daca bagi niste bani in inchirierea pistei sa sti daca ii scoti? adica daca vine lumea.
La vara iti spun sigur ca vor venii destule masini iar daca arunci un ochi si pe la petrecerile de motociclisti si mai furi si de acolo niste idei o sa vina si motociclisti destui, si ar fi mai tare decat Race Wars.
Dar pt asa ceva ai nevoie de resurse mari, de oameni multi, si de un plan de lucru.
Ar putea iesi ceva super dar trebuie sa te gandesti daca poti face asta, ca nu e asa de simplu precum pare.
Succes si noi oricum vom fi acolo.

P.S. ai putea sa faci reclama si pe forumurile de motociclism ca si ei sunt la fel de nebuni dupa liniute ca si cei de aici. In principiu ai multe posibilitati, trebuie doar sa sti cum sa le jonglezi.
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 01-11-05, 17:09   #32
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SDrg\"
Si inca ceva. Am mai spus ca aceasta pista se afla pe undeva langa Rosiorii de Vede, deci in partea vestica Bucurestiului, nu estica, spre mare.Bafta, astept propuneri, initiative.
Da un pm cu mai multe detalii si vorbim.
aviator is offline   Reply With Quote
Old 05-11-05, 08:22   #33
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default

SUPER TARE IDEEA! imi place...
cam atat am avut de spus. ne vedem pe pista
momo is offline   Reply With Quote
Old 05-11-05, 21:31   #34
Gangstahmode

Stage 2
 
Gangstahmode's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 32
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

pentru un astfel de weekend ma inscriu shi eu...si mai sunt doritori...si crede-ma... locuiesc destul de departe de capitala... nu vad de ce nu ar merge asa ceva...sper sa reusesti sa duci treaba pana la capat...bafta
Gangstahmode is offline   Reply With Quote
Old 06-11-05, 01:20   #35
SDrg

Stage 2
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 67
Default

Multumesc pentru incurajari.Astept si sfaturi.Poate cluburile prezente imi pot da sugestii....Bafta tuturor
SDrg is offline   Reply With Quote
Old 11-12-05, 19:17   #36
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default

Super tare ideea . Eu zic sa nu iti faci probleme si sa o pui in practica, deoarece cu siguranta vor veniiiiiiiiiii masini.

BAFTA!
flipper is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -