Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 15-07-05, 10:10   #16
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Numele campanie nu este ales la intamplare. Kiar trebuie sa ne miscam repede.

In foarte curand o sa stabilim locul si orele la care vom strange lucrurile. Pana atunci, TOTI ar trebuim sa cautam prin lucrurile pe care nu le mai purtam (imbracaminte, paturi, incaltaminte...) si sa selectam ce putem da. Alegeti-le si voi cat de cat, nu le dati rupte, roase de molii etc. Dupa ce le-ati sortat, spalati-le. Pune-ti-le intr-un sac si aduce-ti-le la punctele de colectare indicate de membrii NSL sau MR.

Cum spuneam, trebuie sa ne miscam foarte repede. Trebuie sa intelegeti ca aceasta actiune o facem noi, pe puterile noastre. Noi strangem lucrurile, noi le transportam (dube, papucuri personale), noi le impartim...

HAI SA ALERGAM SA-I AJUTAM
JKV is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 10:40   #17
PTC

Stage 4
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 248
Default

Mie mi se pare dadreptu penibil ca ati gasit si pe acest subiect sa aveti ce comenta parerea personala era ca scriati ceva frumos si ca sunteti de acord cu initiativa(respect Ema,si restu care au inteles despre ce e vorba),pacat ca si aici .Termin in acelasi fel PEACE
__________________

BAD BOY........... Maff Racing Tuner Oficial A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA
PTC is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:04   #18
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PENTRU CRAIOVA


PROPUN SA NE INTALNIM TOTI SI SA DONAM FIECARE CE POATE SI CE ARE SI SA FACEM CUMVA SA LE DUCEM LA BUCURESTI! O SA FAC UN TOPIC PE SECTIUNEA CRAIOVA IN LEGATURA CU ASTA!



Later Edit : topicul il gasiti aici : https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=217600#217600
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:05   #19
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Calcam pe cadavre sa ne facem imagine ? Campanie umanitara fara publicitate ? Si cum sa anuntam lumea ? In soapta ? ABERATII !!!
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:12   #20
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Lucian, nu mai baga toti hermafroditii si frustratii in seama..nu vezi ca omu sufera ca nu e luat in seama ?


rog un moderator sa stearga posturile offtopic!
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:25   #21
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default DOAMNE AJUTA

Zaporojet numa i fii bai nene gigi contra ca mam saturat nu poate omul sa faca ceva un gest umanitar ca gata este pt . imagine ,pai ce imi trebuie mie imagine ma nene ca sunt cunoscut destul ma cunoaste politia, baietii mei,mama mea ,rudele ,offffff ma ia capul .Asa am mai vrut acum un timp sa ma duc cu clubul la o casa de copii sa ducem niste ajutoare si a sarit x,y ca nu domne ca se interpreteaza ca este pt imagine dar vreau sa zic ceva atunci eram pe la inceput numele MR dar acum..........nu mai avem nevoie de publicitate suntem CEI MAI TARI MIDNIGHT RACERS SI NO SPEED LIMIT .

CE FACEM AICI FACEM DIN OAMENIE VA ROG TARE MULT NU INTERPRETATI GESTUL NOSTRU IN DIFERITE MODURII,SPER CA TOTI SA FIM INPREUNA SI SA DEMONSTRAM LUMI CA SI NOI TINERI CARE AVEM PASIUNEA ACEASTA AVEM UN SUFLET MARE SI SUNTEM ALATAURI DE EI,SPER CA DUMNEZEU SA I VEGHEZE SI SA LE DEA PUTEREA NECESARA SA TREACA PRIN ACEST IMPAS.

P.s.Va rog mult cum ati fost alaturi de noi si AMBASADA SPANIEI de am depus coroane pt . mortii din atentate asa VREM SA FITI SI DE DATA ACEASTA PT. A AJUTA NISTE OAMENII LA SUFERINTA!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:47   #22
b-06-zdn

Stage 3
 
b-06-zdn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 96
Default Re: DOAMNE AJUTA

UN GEST EXTRAORDINAR,ASTEPT NR. CONTURILOR PT A DONA SI EU DIN PUTINUL MEU.
b-06-zdn is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:50   #23
PTC

Stage 4
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 248
Default

Asta e mai exista si dinastia care zic ca sa vezi cum se interpreteaza gestu,pai oamenui ca voi ajuta sa se interpreteze prost gestu .Ori cum Micutzu astept un anunt cu locu unde putem aduce hainele si nu cred ca sunt singuru .PEACE
PTC is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:54   #24
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zaporojet\"
Quote:
Originally Posted by \"Ema\"
Intoteauna s-a facut publicitate la aceste actiuni, la TV, la radio. Zaporojet, ar trebui laudata actiunea celor de la NSL, MR, 4tuning si Atomic, nu criticata. Haideti sa fim oameni macar de data asta si sa nu se mai caute nod in papura. Lasa atacurile pt alta ocazie.
Laudabila e initiativa lor si a tuturor insa modestia ar fi o trasatura demna de urmat.
Sa se stranga fara publicitate!
Unde se dau ajutoarele?
mai ce istet esti
daca nu s-ar mediatiza campaniile de ajutorare, ar insemna ca nu exista, cum zicea si conu caragiale

la fel si tu....
daca nu mediatizam cine e zaporojet si cerem scuze, inseamna ca zaporojet nu exista... nu?

acu vezi cum va descurcati cu gramatica mea, in care am folosit persoana a intaia plural cu incarcatura retorica catre persoana a doua singular.

adica cere scuze ca ma ataci la mine in casa, mai pe romaneste
pana atunci ban
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:54   #25
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

i'm in fara nici un fel de comentariu... inainte au fost cei din Timis si intreg vestul, acum moldova toata e sub ape... maine ne poate lovi pe noi
oamenii chiar si-au pierdut agoniseala de o viata.... unii au reusit sa-si salvezi o vaca...sau un cal... probabil vor muri si restul animalelor daca nu vor primi ajutor, intrucat toate culturile agricole sunt distruse....
trebuie sa intelegem ca majoritatea traiau din o palma de pamant...eventual o vaca sau un porc...
am donat la cele deschise de televiziuni inainte, voi dona si la cele deschise acum... oamenii aia chiar au nevoie de ajutor...

sa postati pe global conturile bancare si locurile de donatii

ps: @ zaporojet : crezi ca pe mine , pe tine, pe x sau pe altcineva il intereseaza de ce vuieste presa ca s-a dus chivu acolo cu ajutor pt sinistrati? sau de ce plangea jandarmul ala in hamuri cand ridica copii de pe case? asta e umanitate si ajutor... e o mana intinsa la nevoie... iar daca presa afla, SI MAI BINE!!! si daca dau la TV - FOARTE BINE !!! sa vada o tara intreaga, sa afle un popor intreg... cand e vb de umanitate, putin intereseaza cine ce vorbeste, cine ce interpreteaza...
__________________
www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
the_mav is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:56   #26
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Frumos din partea voastra/noastra
Asteptam toti contul in care putem dona .. bani
1: Dc nu se face topicul asta Global Annocement , in schimb e ala cu 165 d cp ..
2: Nu mai bagati oameni gen zaporojet in seama!!!! ignorati-l !! lasati-l sa vorbeasca singur !
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 12:27   #27
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Noi continuam campania si avem suportul deja anuntat a multor oameni, Firme mari care nu am sa-le dau numele.
-Va multumim tuturor pentru ajutor si greul de astazi incepe.[/b]
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 13:09   #28
Face

Stage 3
 
Face's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 98
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Este o initiativa extraordinara pentru care meritati toate felicitarile ...
Pe de alta parte, RUSINE celor ce se indoiesc de bunele intentii ale acestei actiuni. Probabil ca cei ce intraznesc sa faca astfel de afirmatii nu reusesc macar sa isi inchipuie prin ce trec acei oameni afectati de inundatii. Eu unul pot sa iti spun ca am simtit pe proprie piele ce inseamna cand ma intorceam de la Cluj, de la Tuning Experience Salon, intr-o coloana de 8 masini. Inainte de Pitesti am trecut printr-o localitate in care apa ajunsese la geamurile caselor si in Pitesti ne-am trezit cu masinile in apa pana la capota. Cand vezi un om cum iese din curtea casei cu cainele in brate si cu ochii in lacrimi orice alte sentimente inafara de compasiune si solidaritate ar trebui sa fie innabusite.

Inca o data felicitari si astept anuntarea locului/contului unde vor putea fi stranse ajutoarele.
__________________
Audi S3 @ 331CP & 412Nm
INSOMNIA RACING
Face is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 13:55   #29
BabyBlue_EVO

Presedinte Evolution Crew

Stage 5
 
BabyBlue_EVO's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 504
Member of:
[Moderators]
[Evolution Crew]
Default

Si noi ne anuntam sprijinul celor fara casa... Am inceput sa strangem niste bani shi haine pentru nevoiasi si asteptam decizia voastra in legatura cu locul unde vom duce aceste lucruri.. Bravo 4Tuning
__________________
BabyBlue_EVO is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 14:22   #30
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

[b]Eu ieri mi-am facut curat in sifonier si tot ce nu mai purtam le-am pus in saci, ce bine k ati venit cu initiativa asta... sa anuntati unde se strang toate ajutoarele... mersi mult



BRAVO MR & NSL



PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -