Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-07-05, 13:07   #61
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Florica poti sa crezi sau sa nu crezi dar eu , ANDREI , nu am nici un intereses cu viitorul clubului. nu vreau sa urmeze calea mea sau ce judec NUMAI eu ca e bine, dar nu accept sa carmesti clubul dupa bunul tau plac si interesul tau de moment.
Asta trebuia ca tu sa intelegi.
MEMBRII FONDATORI CER CONSULTAREA IN DECIZILE CE IMPLICA IMAGINEA CLUBULUI. Nu a juns nimeni sa te intrebe de ce decizi asa, ci DE CREZI CA POTI DECIDE SINGUR?
solutia tot de la membrii fondatori a venit : decide singur in clubul tau personal.

Sebastian te trage la raspundere pt lucruri concrete (stiute plublic) iar tu raspunzi prin insinuari ce nici nu merita contrazise.

Am fost \"cainele\" tau de baza 3 ani!
bataia ta in piept spune ca o faci pt membrii, acum zici ca ai facut-o pt sebi?

cum mai vinde petarde de sarbatori????
la asta nu ma pot abtine: esti un idiot, mare.
pt publicaveti dreptul sa nu credeti) ne uitam impreuna cum explodau artificiile cand le dadeam foc la OMV. da impreuna cu Florica.

Sorry NSL apartine la amaratii aia de vin sa faca spectacol la fiecare cursa.
FOARTE CORECT. Si mai ales celor care NU RENUNTA, asa cum tu ai ales cu mintea si guritza ta. \"imi bag ****, faceti ce vreti, eu imi fac clubul meu\"
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 13:16   #62
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Mie nu-mi vine sa cred la ce s-a ajuns ....
Lucian is offline  
Old 07-07-05, 13:54   #63
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am si eu o intrebare ....
DE CE s-a facut chestia asta pe NET ?
adica ... nu trebuia sa se discute undeva in particular ?
voi membrii fondatori NSL si ... cam atat ... ?
chiar nu inteleg de ce trebuia pus pe net , nu era bine in liniste si pace ?
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 07-07-05, 14:08   #64
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

s-a facut publica treaba asta ca sa-l poata inlatura mai usor si de ceilalti membri .....

o mare mare prostie ... atata timp cat conduci sau esti omul de baza a unei asociatii trebuie sa iei in mai mare toate deciziile mai singur ... dar tot odata iti asumi niste responsabilitati pe care Florica dupa parerea mea si le-a asumat ..... cand s-a intamplat ceva in legatura cu NSL toate au fost pe capul lui Florica ... de ce nu vreti sa recunoaste-ti asta?
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 07-07-05, 14:21   #65
NeSeCeul

Presedinte RACING TEAM

Stage 2
 
NeSeCeul's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 39
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Parerea mea este ca lumea vine la curse nu tocmai sa vada o masina noua, scumpa, si rapida ca astea le vede si parcate prin fata cluburilor de fite din Bucuresti, si vin sa vada cum un opel kadett bate masini mai scumpe si mai aratoase cum un ursulet bate o masina la care poate altii nu s-au asteptat, cum ursuletii scot sarmele din cauciucuri, astea inseamna pentru majoritatea CURSE.
NeSeCeul is offline  
Old 07-07-05, 14:24   #66
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NeSeCeul\"
Parerea mea este ca lumea vine la curse nu tocmai sa vada o masina noua, scumpa, si rapida ca astea le vede si parcate prin fata cluburilor de fite din Bucuresti, si vin sa vada cum un opel kadett bate masini mai scumpe si mai aratoase cum un ursulet bate o masina la care poate altii nu s-au asteptat, cum ursuletii scot sarmele din cauciucuri, astea inseamna pentru majoritatea CURSE.

subscriu !
Al3xius is offline  
Old 07-07-05, 14:44   #67
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Hmmm!
Nu sunt de acord cu Sebastian cand spune ca nu conteaza cluburile!
Oamenii din cluburi si-au rupt masinile la curse,oamenii aia au facut cursele-asta e parerea mea!
Cred sincer ca fara oamenii astia nu prea mai aveti cu ce sa faceti curse!Problema voastra cu Florica e problema voastra!Ideea este ca acest om e sustinut de MULTI din strada-adika chiar de multi!Eu zic ca ar trebui sa va ganditi la asta si sa lasati orgoliile deoparte!
Si inca o data o spun daca nu ati auzit-nu puteti face curse fara PARTICIPANTI-parerea mea-eu cred ca participantii ar trebui sa fie tratati cu mult mai mult respect de voi!!!
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
maryo is offline  
Old 07-07-05, 14:58   #68
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

din vorbele lui Sebastian am extras o chestie: \"Am facut curse ... \" am si eu o intrebare pentru ce ai facut tu aceste curse ??? si de ce ? cat costa un bilet de participare la voi la curse si cat costa in tara ? iti zic eu diferenta de pret dintre cele din tara si cele facute de tine/voi e de 150% .... intrebare .. DE CE ? crezi ca un mertz de Bucuresti e mai aratos decat unul de Iasi ?? eu cred ca nu. Eu cand am fost in Bucuresti sincer mi-a placut mult mai tare ceea ce am vazut in strada decat ceea ce am vazut in fotografiile de la cursele de prin Bucuresti.

Va bateti si va scuipatzi ca tziganii .. dupa ce unii se vad cu sacii in carutza se descotorosesc de hamali.

In ceea ce postezi pe 4tuning domnule Sebastian reiese un aer de superioritate. De ce adica ?? Cu ce esti tu superior altora ???

Aceasta este parerea mea si nu este influentata de nimeni.
Vreau sa zic ca mie unul nu-mi paas de ceea ce se intampla acolo la voi dar nu mi se pare normal si corect ceea ce sustineti voi. Oricum Florica a fost superior voua in strada si chiar daca o ia de la inceput va fi in continuare.
IS 18 BOG is offline  
Old 07-07-05, 15:33   #69
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"maryo\"
Hmmm!
Nu sunt de acord cu Sebastian cand spune ca nu conteaza cluburile!
Oamenii din cluburi si-au rupt masinile la curse,oamenii aia au facut cursele-asta e parerea mea!
Cred sincer ca fara oamenii astia nu prea mai aveti cu ce sa faceti curse!Problema voastra cu Florica e problema voastra!Ideea este ca acest om e sustinut de MULTI din strada-adika chiar de multi!Eu zic ca ar trebui sa va ganditi la asta si sa lasati orgoliile deoparte!
Si inca o data o spun daca nu ati auzit-nu puteti face curse fara PARTICIPANTI-parerea mea-eu cred ca participantii ar trebui sa fie tratati cu mult mai mult respect de voi!!!
Parerea mea este ca nu noi avem o problema cu Florica, ci insusi notiunea de CLUB ar trebui sa aiba o problema cu individualismul.
Daca nici in problema asta nu considerati ca am dreptate, atunci pot spune ca sunteti total subiectivi. Nu poti spune ca pt cinema conteaza membrii daca acel cineva(pur teoretic/fara apropo la Florica) decide in numele multimii ce sa faca, cu cine sa se pupe, cu cine sa se certe.

Nimeni nu vrea si nu poate face curse fara PARTICIPANTI. Corect. Dar este la fel de corect ca atunci cand Florica s-a certat prima data cu cineva, Sebastian(LegalRacing) l-a sustinut TOTAL, pierzand membrii adversi de la start, la cererea EXPRESA a lui Florica.
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 15:36   #70
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Deci pana la urma toata treaba asta e generata de impacarea lui Florica cu Micutzu si implicit NSL cu MR ? Sincer asta e impresia !
Lucian is offline  
Old 07-07-05, 15:42   #71
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Deci pana la urma toata treaba asta e generata de impacarea lui Florica cu Micutzu si implicit NSL cu MR ? Sincer asta e impresia !
chiar daca sunt din afara cercului Bucurestean si eu tot asta cred. si asta a fost ultimul meu post in aceasta rubrica.
IS 18 BOG is offline  
Old 07-07-05, 15:48   #72
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NeSeCeul\"
Parerea mea este ca lumea vine la curse nu tocmai sa vada o masina noua, scumpa, si rapida ca astea le vede si parcate prin fata cluburilor de fite din Bucuresti, si vin sa vada cum un opel kadett bate masini mai scumpe si mai aratoase cum un ursulet bate o masina la care poate altii nu s-au asteptat, cum ursuletii scot sarmele din cauciucuri, astea inseamna pentru majoritatea CURSE.
Corect. \"nu tocmai\". sa stii ca si mie imi plac ursuletele cu mai multa putere decat pot suporta lonjeroanele sau care fac 20 de cerculete pe min, sau mai ales masini care bat masini cu mult peste liga lor --> pt ca aceste lucruri se intampla din pasiune. pasiune care face ca aceste masini sa arate mai bine, sa sune mai bine, sau sa bata masini si mai de bani gata ca a lui. ASTA E MOTIVUL PT CARE IMI PLACE SA MERG INTR-UN URUIT CONTINUU, INTR-O ZGUDUIALA PERMANENTA, CU UN CONSUM ENORM SAU LIPSIT DE MICI CONFORTURI GEN CD,6BOXE SAU AC, pe care mai toate dieselurile sau 1,6 le au.

Nu este corect sa nu recunosti ca tot acele masini scumpe raman in memoria colectiva dupa terminarea unui eveniment.
Lumea este curioasa, eu sunt curios, iar aceasta curiozitate creste(si nu face decat sa creasca) cand le vad parcate. pt ca de vazut le vad si in reviste.
La final ajung sa spun ca nu cred ca ai dreptate. Si cred ca esti de acord cu mine.
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 15:59   #73
NeSeCeul

Presedinte RACING TEAM

Stage 2
 
NeSeCeul's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 39
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Ultima data pe Baneasa a fost o cursa Porsche-BMW 645, sa stii ca nu prea m-a incantat asa cum spui tu si nici nu mi-a ramas intiparita in minte mai mult decat atunci cand UGA l-a batut pe Bmw 330 in ultimii 50 de metri cu o lungime de spoiler.
NeSeCeul is offline  
Old 07-07-05, 16:04   #74
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NeSeCeul\"
Ultima data pe Baneasa a fost o cursa Porsche-BMW 645, sa stii ca nu prea m-a incantat asa cum spui tu si nici nu mi-a ramas intiparita in minte mai mult decat atunci cand UGA l-a batut pe Bmw 330 in ultimii 50 de metri cu o lungime de spoiler.
in caz particular ai dreptate.
dar sunt convins ca si acum ai sa ma contrazici.
andreitentean is offline  
Old 07-07-05, 16:04   #75
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Andrei...ai o masina foarte tare,poate cea mai tare din Bucuresti care a fost vazuta la curse!
Dar trebuie sa recunosti si tu ca fara acei participanti printre care te numeri si TU aceste curse facute de Sebastian sau de oricine altcineva nu ar mai avea loc.NU am zis nimik referitor la Florica- e decizia voastra(a celor din club) ce anume faceti si cum faceti-am spus doar ca e un om important si voi stiti asta mai bine ca oricine-are o imagine formata de-a lungul anilor,o imagine poate mai mare decat o are Sebastian cu toate ca el face cursele-este o parere personala!!!
Am spus ca fara oamenii care isi rup masini nu se pot face curse-sa fim seriosi-cati oameni sunt individuali si nu fac parte din cluburi???sunt cativa dar multimea din cluburi vine si aici nu pot fi de acord cu Sebastian de nici o culoare!
Analizeaza si tu la rece!!!
O zi buna!
maryo is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -