Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-12, 18:56   #1
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

- De multe zile stam si privim , vedem oameni disperati fara o paine sau apa. Zapada a facut probleme tuturor , dar unora le a luat orice speranta de supravietuire.
- Candva reprezentam ce a mai putrnica comunitate din Romania , acum 7 ani am reusit sa ne mobilizam si am adus zambet ul pe fetele multor sinistrati de la Costesti.
- Suntem 2012 si cu parere de rau vad ca NOI, comunitatea acestui forum nu mai existam sufleteste. Inafara de "vand , cumpar , repar , ofer" nimic nu mai este interesant pe acest forum.
-Am incercat astazi sa l contactez pe Gratian....nu mi a raspuns , stau si ma uit la TV si vreau sa fac ceva .....singur NU POT !
- Oare voi credeti ca putem face ceva pt acei oameni? Eu sunt dispus orice omeneste posibil.
-Acest post este pus in numele MEU si nu este un punct de vedere al A.C.S. No Speed Limit.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 19:02   #2
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Lumea s-a schimbat Florica toti sunt numai pentru ei si nu ii intereseaza de restul. Greu mai gasesti oameni care sa te ajute indiferent de situatie... Din pacate
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 19:57   #3
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

floric eu te sustin .
si eu duc dorul vremurilor de altadata , atmosferei si oamenilor de altadata .
dar se pare ca de cand a murit MICUTZU' parca ne-am racit si nu mai suntem la fel totul s-a schimbat de atunci .
asta ca sa nu ne aducem aminte vremuri si mai vechi 2002 , 2003 , 2004 care sunt de mult apuse si atmosfera aia de la curse nu o mai aduce nimeni si nici nu am mai vazut-o nicaieri .
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 20:28   #4
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

-Mihai , cursele nu au insemnat doar 2 masini la start si un castigator dupa 12-14-25 secunde , am fost o mar familie unita ...........DAR INCEP SA CRED CA ......AM FOST......... si mie mi e dor de acele timpuri
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 20:31   #5
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

florica acelasi gand il aveam si eu cand ma uitam la tv. Daca se face ceva , donatii sau sa mergem sa dam o mana de ajutor pe undeva , eu unu i`m in!
__________________
e30 forever love!
e34 first love!
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 20:38   #6
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Invidia, gelozia , rautatea , cuvintele astea va spun ceva? Ar trebuii , forumul s-a schimbat , aici esti etichetat de indata ce ai deschis ciocul , apartenenta la un anumit club , marca auto iti dirijeaza drumul pe care o sa il urmezi pe forum ...nu mai e ce a fost , chiar ziceam si catre KENZO ca nu mai sunt vremurile in care erau toti pentru unul si unul pentru toti . In ziua de azi e plin de cocalari pe forum si te trezesti trimis la culcare de un pusti de 12 ani care nu are ¨putin¨ e mult spus ...deloc respect pt cei care au dus forumul asta in carca atata timp.
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 20:51   #7
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Quote:
Originally Posted by F_L_R View Post
-Mihai , cursele nu au insemnat doar 2 masini la start si un castigator dupa 12-14-25 secunde , am fost o mar familie unita ...........DAR INCEP SA CRED CA ......AM FOST......... si mie mi e dor de acele timpuri
stiu f bine florica . cand patea cate unu dintre noi ceva eram cu totii acolo puneam bani si se rezolva problema sau nu neaparat dadeam un telefon si se rezolva . tin minte ca la un moment dat nu mai stiu in ce an unul dintre noi a facut cercuri si a spart cu pietre geamul la o alta masina am pus toti bani sa isi ia omu geam a 2 a zi , sau cand a facut Roxana cu supernova accident am mers cu totii la spital sa vedem cu ce putem sa ajutam dar au trecut cred 10 ani de atunci si nu mai sunt aceeasi oameni . acum sunt orgolii invidii f mult tupeu si nesimtire , multi care le stiu pe toate, aroganti ..... si lista ar putea continua
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 20:57   #8
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Invidia, gelozia , rautatea , cuvintele astea va spun ceva?
Ai zis tot , un intreg in doar o intrebare .
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 22:05   #9
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Adevarat, eu unul sunt dispus sa ajut chiar daca sunt plecat, trimit bani si cumpar ce este nevoie.

Legat de vremurile de alta data, eu sunt din VL, nu am prins vremurile alea dar am prins alte vremuri unde era frumos, faceam curse, totul era OK pana totul s`a destramat din cauza unor "oameni".
Ideea e ca spiritul asta de a te aduna toata lumea, a face curse, a fi uniti era in voi nu in 2 3 persoane, nu va aduna nimeni cu japca si nu va obligau sa faceti ceva, le faceati ca asa vroiati voi si ca va placea. Totul tine de oameni si daca s`ar lasa ura la o parte, invidia etc, s`ar face ceva. O sa urmaresc topicul si Florica, daca se organizeaza ceva da`mi un PM cu ce as putea sa ajut.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 22:10   #10
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Stiti de ce nu se face nimic?
Pentru ca toata lumea se plange ca nu mai este nimic ca inainte dar nu ia initiativa sa inceapa sa faca ceva.
Nu mai sunt vremurile vechi.
Unii au crescut acum au familii si alte probleme pe cap.
Iar cei tineri "generatia messenger" nu au treaba cu viata sociala.Ei viseaza cai verzi pe pereti.
__________________
R.I.P. Opel Vectra B2 2.5 V6 CDX



Audi A2 1.4tdi 75BHP (sold)



Hyundai Tucson 2.0 CRDI 140BHP

cangri is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 22:36   #11
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Quote:
Originally Posted by cangri View Post
Stiti de ce nu se face nimic?
Pentru ca toata lumea se plange ca nu mai este nimic ca inainte dar nu ia initiativa sa inceapa sa faca ceva.
Nu mai sunt vremurile vechi.
Unii au crescut acum au familii si alte probleme pe cap.
Iar cei tineri "generatia messenger" nu au treaba cu viata sociala.Ei viseaza cai verzi pe pereti.
Nu e nici chiar asa Cangri , degeaba vii sa fi tu Ceausescu sa iei taurul de coarne sa faci ceva , ca ai in spate trei Iliescu ....vorbesc din proprie experienta , am incercat sa fac ceva pt comunitatea E36 si m-am lovit non stop de hateri ,,,,
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 00:43   #12
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

sustin in totalitate aceasta initiativa.
bix is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 08:41   #13
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

-Eu sunt sigur ca ne putem misca , am reusit sa vb cu Gratian a spus ca ne va da tot aport ul , a fost vb in fuga deoarece omul avea sedinta .
-In cursul zilei de azi voi incerca sa vad ,cum ne putem mobiliza si mai ales daca are cine sa se mobilizeze.
-Daca nu ne miscam repede mai bine nu o facem pt ca prognoza meteo este f nasoala pt urmatoarele zile.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 13:26   #14
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

astept un pm cand se face ceva
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 15:38   #15
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: MAI EXISTAM? DACA DA , PUTEM FACE CEVA PT EI ?

Quote:
Originally Posted by F_L_R View Post
-Eu sunt sigur ca ne putem misca , am reusit sa vb cu Gratian a spus ca ne va da tot aport ul , a fost vb in fuga deoarece omul avea sedinta .
-In cursul zilei de azi voi incerca sa vad ,cum ne putem mobiliza si mai ales daca are cine sa se mobilizeze.
-Daca nu ne miscam repede mai bine nu o facem pt ca prognoza meteo este f nasoala pt urmatoarele zile.
da-mi si mie un semn te rog
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -