Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-11, 09:26   #16
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Sincer, nu stiu cine esti..

OFFTOPIC:
Iti inteleg supararea ca nu ai fost primit in club, dar nu este cazul sa faci offtopic si sa-ti versi supararea pe mine pe forum..
De ce sunt arogant ?? Ca nu primesc samsari in club, care isi vand masinile (cumparate din banii lor binenteles) la 2 luni, dar vor sa fie intr-un club ??
Pune te rog o poza cu masina ta, si fa-ma sa-mi para rau ca nu te-am bagat in club..Arata-mi cat ai modificat tu in decurs de o perioada de timp.


Legat de performantele mele nu vorbesc cu "oricine".

TU AI ALERGAT CA SI MINE VINEREA??????
Acum devin arogant: NoNameule numarul tau de posturi e egal cu numarul meu de km facuti la curse..

O seara buna la toata lumea.
.chiar si lui Marian Nebunu ii doresc vise placute fara numar fara numar fara numar
WTF??Sunt NONAME ca nu MA CUNOSTI TU PRIETENE ???????????
Chiar daca programul meu nu prea imi permitea sa ies vinerea (cand am avut timp nu am lipsit niciodata de la evenimentele de vineri)

SA ITI SPUN CEVA,NU MA SURPRINDE POSTUL TAU SI MODUL TAU AROGANT DE A SCRIE,CREDE-MA NU MERITI SA BAG 50 D RONI BENZINA SA VIN PANA PE KISELEF SA ITI SPUN PAREREA MEA DESPRE TINE CA VENEAM DE MULT TIMP....cand am sa te vad cu prima ocazie stai linistit am sa iti spun fatza in fatza NU IMI ESTE FRICA NICI DE TINE SAU DE ALTCINEVA !!!
SI CREDE-MA NU TE-AM JIGNIT CU NIMIC PRIN CE AM SPUS,ASTA E FELUL TAU DE A FI,ASTA ESTI TU,ESTE UN ADEVARAT CHIAR DACA TU NU IL CREZI !!!

NU ARE ROST SA ITI ATASEZ CATEVA POZE CU MASINA MEA LA VREMEA AIA CARE (NU AVEA LOC IN CLUB)
SI CE CREZI EU NU SUNT SAMSAR !!!(NU STIU DE UNDE AI SCOS TRAEBA CU SAMSARII )

aveam masina care merita sa intre in clubul vostru !!!

Multi cunosc fostele mele masini si nu cred ca au fost "CAZANE" !!! IN NICI NU CAZ STOCK !!

IAR CA MODIFICARI CUMPARASEM UN AUTOBLOCANT,II FACUSEM UN SOFT , II FACUSEM EVACUAREA LA TIBY (SNP),CUMPARASEM O SUSPENSIE SPORT SI O CUTIE ZF...

ERA PREGATITA PENTRU CE TI-AM SPUS EU CA VREAU SA FAC CU EA DE LA BUN INCEPUT !!! O MASINA DE SHOW,CERCURI,BURNOUT ETC !!!

ASA CA NU MAI FII AROGANT TE ROG CA NU E LOC,CEL PUTIN CU MINE,MA CUNOSC ATATEA PERSOANE SI STIU CA EU SPUN LUCRURILOR PE NUME
EU ACEL "BAIAT DIN UMBRA" "NO NAME"............

sper sa intelegi cum trebuie "acest post" salut asta e tot ce am avut de zis si indiferent ce mai scrii nu am sa mai postez pt k te cunosc destul de bine si stiu ca nu o scot la capat cu tine !!!!


SI CA SA FIU ON TOPIC ,TU NU AI UN CLUB DE CURSE,TU NU VREI SA FACI PERFORMANTA !!!

TU AI DOAR UN CLUB DE PRIETENI ...EXISTA MASINI PUTERNICE LA VOI IN CLUB,NU NEG ASTA...DAR SA STII CA,DACA AI FI MAI SOCIABIL SI AI VREA SA FACI CEVA "PERFORMANTA" AR TREBUII SA TI CONT SI DE ALTE ASPECTE,NU DOAR DE O PRIETENIE !!!
PRIETENII SE CASTIGA GREU,NU SE OBTIN USOR,TU VREI SA AI TOTUL,SI PERFORMANTA ,SI PREITENI,SI UN CLUB DE MASINI ...

LE POTI AVEA DAR NU ASA "REPEDE" !!!

Last edited by Marian_nebunu; 09-02-11 at 09:33.
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 09:43   #17
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
salut asta e tot ce am avut de zis si indiferent ce mai scrii nu am sa mai postez pt k te cunosc destul de bine si stiu ca nu o scot la capat cu tine !!!!
SIngurul lucru inteligent pe care l-ai spus si tu si sper sa te tii de cuvant..
kimi is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 12:16   #18
alcool

Stage 3
 
alcool's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 81
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
[VW]
Default Re: Invazia cluburilor II

urmaresc acest topic si sincer ma intristeaza grav.... dar pot intelege mai toate punctele de vedere deoarece si eu la randul meu am inceput de jos rau!!
dar in vremea cand incercam sa ma afirm in lumea asta acum destul de multi ani am incercat din rasputeri sa nu deranjez oamenii consacrati din acea vreme si sa invat!! ca sa pot avansa!!!


acum nici nu stiu ce sa zic astept sa vad mai multe pareri si reactii!
__________________
pai atunci HAOS sa fie!!
alcool is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 12:21   #19
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Invazia cluburilor II

Am si eu o intrebare la cei care s-au simtit ofuscati de acest topic. Cu ce esti mai deosebit, sau mai smecher daca ai un parasolar pe masina? Fratilor. bagati-va mintile in cap, deoarece nu aveti nici o treaba cu lumea tuningului sau a curselor. Daca avetzi impresia ca a tuna o masina inseamna sa-i pui niste praguri si eventual o toba sport, va inselati amarnic. Tuning-ul inseamna cu totul altceva, ca si un club de ''raceri'' daca se pot numii cele care au aparut in ultima vreme. Poate sa se supere lumea pe mine si sa ma considere arogant, dar gastile de cartier nu sunt cluburi chiar daca au un parasolar pe masina, sau voi considerati ca unde-s multi puterea creste....in general prostia. Legat de cei din OZN, sincer am un gust amar....unde apareti voi....hop si garda....oare asta inseamna smecherie? Legat de cei care au vrut sa intre intr-un club, iar apoi si-au facut ei unul.....sincer mai baieti, ar trebui sa va intrebati de ce nu a-ti reusit sa fiti primit in acel club, nu sa va facetzi voi unul, nu de alta dar nici in cel pe care tocmai l-ati facut nu meritati sa fiti in el.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 12:23   #20
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by alcool View Post
dar in vremea cand incercam sa ma afirm in lumea asta acum destul de multi ani am incercat din rasputeri sa nu deranjez oamenii consacrati din acea vreme si sa invat!! ca sa pot avansa!!!
+1
Si eu am gandit la fel...
kimi is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 12:27   #21
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
WTF??Sunt NONAME ca nu MA CUNOSTI TU PRIETENE ???????????
Chiar daca programul meu nu prea imi permitea sa ies vinerea (cand am avut timp nu am lipsit niciodata de la evenimentele de vineri)

SA ITI SPUN CEVA,NU MA SURPRINDE POSTUL TAU SI MODUL TAU AROGANT DE A SCRIE,CREDE-MA NU MERITI SA BAG 50 D RONI BENZINA SA VIN PANA PE KISELEF SA ITI SPUN PAREREA MEA DESPRE TINE CA VENEAM DE MULT TIMP....cand am sa te vad cu prima ocazie stai linistit am sa iti spun fatza in fatza NU IMI ESTE FRICA NICI DE TINE SAU DE ALTCINEVA !!!
SI CREDE-MA NU TE-AM JIGNIT CU NIMIC PRIN CE AM SPUS,ASTA E FELUL TAU DE A FI,ASTA ESTI TU,ESTE UN ADEVARAT CHIAR DACA TU NU IL CREZI !!!

NU ARE ROST SA ITI ATASEZ CATEVA POZE CU MASINA MEA LA VREMEA AIA CARE (NU AVEA LOC IN CLUB)
SI CE CREZI EU NU SUNT SAMSAR !!!(NU STIU DE UNDE AI SCOS TRAEBA CU SAMSARII )

aveam masina care merita sa intre in clubul vostru !!!

Multi cunosc fostele mele masini si nu cred ca au fost "CAZANE" !!! IN NICI NU CAZ STOCK !!

IAR CA MODIFICARI CUMPARASEM UN AUTOBLOCANT,II FACUSEM UN SOFT , II FACUSEM EVACUAREA LA TIBY (SNP),CUMPARASEM O SUSPENSIE SPORT SI O CUTIE ZF...

ERA PREGATITA PENTRU CE TI-AM SPUS EU CA VREAU SA FAC CU EA DE LA BUN INCEPUT !!! O MASINA DE SHOW,CERCURI,BURNOUT ETC !!!

ASA CA NU MAI FII AROGANT TE ROG CA NU E LOC,CEL PUTIN CU MINE,MA CUNOSC ATATEA PERSOANE SI STIU CA EU SPUN LUCRURILOR PE NUME
EU ACEL "BAIAT DIN UMBRA" "NO NAME"............

sper sa intelegi cum trebuie "acest post" salut asta e tot ce am avut de zis si indiferent ce mai scrii nu am sa mai postez pt k te cunosc destul de bine si stiu ca nu o scot la capat cu tine !!!!


SI CA SA FIU ON TOPIC ,TU NU AI UN CLUB DE CURSE,TU NU VREI SA FACI PERFORMANTA !!!

TU AI DOAR UN CLUB DE PRIETENI ...EXISTA MASINI PUTERNICE LA VOI IN CLUB,NU NEG ASTA...DAR SA STII CA,DACA AI FI MAI SOCIABIL SI AI VREA SA FACI CEVA "PERFORMANTA" AR TREBUII SA TI CONT SI DE ALTE ASPECTE,NU DOAR DE O PRIETENIE !!!
PRIETENII SE CASTIGA GREU,NU SE OBTIN USOR,TU VREI SA AI TOTUL,SI PERFORMANTA ,SI PREITENI,SI UN CLUB DE MASINI ...

LE POTI AVEA DAR NU ASA "REPEDE" !!!
Mai Mariane vad ca te pricepi la sfaturi....de ce nu iti faci tu un club performant? Legat de lumea curselor......hmmmmmm, sincer ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa vorbesti referitor la altii....kimi, chiar are km la curse cam cati ai tu la volan, iar pana cand nu te vedem la linia de start, mai bine ti-ai masura cuvintele. Daca cunosti persoanele din lumea curselor, sau te-ai suit intr-o masina puternica care nu era a ta, asta inseamna ca faci parte din aceasta lume?.....prietene te inseli amarnic.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 14:08   #22
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: Invazia cluburilor II

Parerea mea e ca adevarul e relativ in problema asta ...

Acum as pune eu urmatoarea intrebare : CATE CLUBURI DE PACALICI AU REZISTAT ?

va zic eu ... se dizolva singure nu trebuie sa faca nimeni nimic

cat despre noi cluburi, atat timp cat se iese cu ceva bun la rampa eu zic ca e un lucru bun, mai ales pentru cei care se simt respinsi de anumite cluburi si care chiar vor sa faca treaba, e dreptul lor de a alege si fiecare face ce vrea, nu se pot impune legi pe tema asta.

Pedeapsa pentru cei care fac club de conserve si-o platesc singuri ... ironic nu ?

app de kimi, nu vreau sa ma bag in discutia cu baiatul ala pentru ca nu stiu despre ce e vorba exact dar pot sa afirm ca nu e arogant chiar deloc, cat despre intrarea in club, da e mai dificil si mi se pare ceva normal pentru ca mai presus de toate un club trebuie sa fie o familie din care ies campioni nu doar o adunatura de fier asa cum cred multi ...
__________________
TheMendacious is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 14:53   #23
SNP10

Stage 3
 
SNP10's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 166
Default Re: Invazia cluburilor II

Sunt N cluburi la noi pentru ca sunt N tipologii de oamenii cu N modalitati de gandire.Din toate astea respect cluburile care s-au mentinut de-alungul anilor si care si-au pus amprenta asupra fenomenului.Ciuperci aparute dupa ploaie au fost multe.Au venit repede si s-au dus si mai repede.
Forumurile se acopera repede de cuvinte scrise de unii care habar nu au ce e ala tuning,curse,pasiune si asa mai departe.Cand nu ai ce face te asezi in fata monitorului si mai dai in unu si altu.Iesi frate afara sa te vedem si noi,iesi la o legala,iesi la un expo.Nu o mai arde dubios acasa.De ani de zile pe afara sau pe la evenimente vad aceleasi fete cunoscute care nu se bat in vorbe ci in participari efective.Merg la o Tulcea de exemplu si mereu ma intalnesc cu aceasi oameni care depun efort,timp,bani sa isi rupa masinile pe pista aia aflata la 300 km de casa.
Cat despre noi ,astia de alcatuim "echipa de fotbal" Exclusive.Pot spune ca am cam ars-o dubios cam peste tot in tara .... Nu am venit sa ne uitam la curse pe strada si sa dam cercuri ca teribilistii ca poate poate iesim in evidenta.Suntem si grup de prieteni si avem si cateva masini onorabile cu care ne-am deplasat peste tot.Am ajuns pe aici pentru ca ne-am tinut de treaba si am invatat de la astia mai "batrani".
Mai multe nu mai zic pentru ca au tras altii concluziile.De cand incerc sa gasesc un bancher sau cineva de prin Dubai sa il bag in club ))) Pana una alta mergem pe sintetic la o miutza.Avem deja echipa dar avem nevoie de cineva sa ne care ghetele .Numai bine
__________________

www.AllCustom.ro
SNP10 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 20:18   #24
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
. Legat de cei din OZN, sincer am un gust amar....unde apareti voi....hop si garda....oare asta inseamna smecherie?
Fara suparare as vrea sa imi spui si mie 3 locuri in care noi ne-am afisat si a venit garda imediat...crede-ma ca de cand sunt eu in clubul OZN de cate ori am fost pe undeva noi am plecat cu mult inainte sa vina garda sau chiar cand venea garda plecam si noi usurel...si nu nu vrem sa para ca suntem smecheri sau ceva de genu suntem un grup mai mare de prieteni din aceeasi zona(ozana) carora ne plac evenimentele de vineri seara si alte chestii nu pot spune ca clubul din care fac parte are multe masini competente de 402 dar avem si noi acolo cateva sau care nu au un tuning de bun gust de calitate din contra avem cateva masini care chiar sunt demne de 4 tuning days sau alte expozitii!
Oricum am zis ca nu vreau sa incep vreo cearta,deci cu tot respectu va apreciez pentru acest topic chiar aveti dreptate despre invazia cluburilor dar eu mai bn raman cu grupul de prieteni momentan!
Multa Bafta,Grin!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:00   #25
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Fara suparare as vrea sa imi spui si mie 3 locuri in care noi ne-am afisat si a venit garda imediat...crede-ma ca de cand sunt eu in clubul OZN de cate ori am fost pe undeva noi am plecat cu mult inainte sa vina garda sau chiar cand venea garda plecam si noi usurel...si nu nu vrem sa para ca suntem smecheri sau ceva de genu suntem un grup mai mare de prieteni din aceeasi zona(ozana) carora ne plac evenimentele de vineri seara si alte chestii nu pot spune ca clubul din care fac parte are multe masini competente de 402 dar avem si noi acolo cateva sau care nu au un tuning de bun gust de calitate din contra avem cateva masini care chiar sunt demne de 4 tuning days sau alte expozitii!
Oricum am zis ca nu vreau sa incep vreo cearta,deci cu tot respectu va apreciez pentru acest topic chiar aveti dreptate despre invazia cluburilor dar eu mai bn raman cu grupul de prieteni momentan!
Multa Bafta,Grin!
Nimeni nu a zis sa nu ramai cu grupul tau de prieteni, numai ca dupa reportajul minune si agitatia care o facetzi voi ba in ocean, ba in real, mi-au cam lasat un gust amar. Vretzi sa va afirmati si sa iesiti infata....NU ASA....CAPUL PLECAT SABIA NU-L TAIE. Cate din asa zisele cluburi aparute peste noapte au masini demne de fenomenul tuning? De ce la semafor o masina stock e ambalata mai rau decat una capabila? Unde ajungem in felul asta?
flipper is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:15   #26
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Nimeni nu a zis sa nu ramai cu grupul tau de prieteni, numai ca dupa reportajul minune si agitatia care o facetzi voi ba in ocean, ba in real, mi-au cam lasat un gust amar. Vretzi sa va afirmati si sa iesiti infata....NU ASA....CAPUL PLECAT SABIA NU-L TAIE. Cate din asa zisele cluburi aparute peste noapte au masini demne de fenomenul tuning? De ce la semafor o masina stock e ambalata mai rau decat una capabila? Unde ajungem in felul asta?
ai dreptate de faza cu masinile stock nu zic nimic dar reportajul minune a fost o neintelegere...s-au spus pana la urma sa nu se dea acele spuse pe post pana la urma si ei au facut exact inversul acel fapt aducandu-ne aceasta proasta reputatie agitatia din real si ocean ok dar nu cam asta face orice club? de acu 2 saptamani s-au luat masuri drastice sa vina lumea incet nu cu ambalari de motor cerculete &stuff incet hai ca se mai aude o muzica eu nu cred ca nu ti-ar place sa auzi(logic in afara de manele) multa bafta si respectele mele am mai zis odata si nu vreau sa fim vazuti de la alt nivel si noi am inceput de jos si noi avem 1 anisor si jumatate si inca rezistam si avem masini demne de orice dar uite ca sunt o gramada care ne iau peste picior ceea ce ne deranjeaza...!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:18   #27
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Invazia cluburilor II

din pacate nu am stat sa citesc toate posturile !
Am mai mers si eu din cand in cand pe la evenimente si sincer, cei pe care ati sarit mereu erau acolo !!!acolo era si EXCLUSIVE si Pole Position ...
Un club care cat de cat a venit nou si cu oameni care nu erau foarte cunoscuti a fost Pole position...nu le-a dat nimeni in cap daca si-au facut treaba asa cum trebuie...din contra cred ca in unele momente chiar au fost sprijiniti !incet incet au devenit cunoscuti si totul prin prestatia lor de la evenimente!!!
Nu poti sa ai respect fata de un club care are 6 masini stok(logan,clio,fabia,x5) si participa la evenimente!!!altii stau cate 5 ore in garaj sa isi faca masina , altii baga mii de euro in masinii ,altii fura si baga in masina , altii improvizeaza chestii la masina ca sa ii traga ...etc!!!
Imi pare bine ca mai este lume care incearca sa aduca fenomenul asta acolo unde ii este loc ...dar slabe sanse ...
Nu suferim de cluburi ... si noi am plecat de jos ... si noi la inceput ne-am dat gauri in tobe si ziceam ca am modificat-o .... si noi ne-am pus un filtru sport si ne laudam ca e preparata toata !!!! dar erau alte vremuri si nu ne faceam cluburi !!!

PASIUNEA ADEVARATA ADUCE PERFORMANTE !!!
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:19   #28
babone
Honda Driver

Stage 5
 
babone's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 918
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Invazia cluburilor II

eu nu am inteles niciodata o chestie,de ce sa existe in numele unui club cuvantul "racing" daca acel club nu are nici o treaba cu 402m,nu se prezinta la evenimentele 402m sau nu au nici o masina pentru asa ceva.
babone is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:20   #29
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Invazia cluburilor II

hai sa facem o lista cu toate ASOCIATIILE CLUB SPORTIV !!!!(cele cu acte)
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 09-02-11, 21:20   #30
kreasta_style

Stage 5
 
kreasta_style's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 641
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Re: Invazia cluburilor II

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
Tot in topicul pe care l-am inchis,foarte deranjati au fost membrii clubului Dream Works ....dar am incercat sa evit orice cearta cu ei si prin asta am si invitat un membru fondator a lor la o sedintza generala a clubului din care fac parte sa vada si ei cate sacrifici,cati bani si multa munca se consuma!

si crezi ca baietii de la dream works nu fac sacrifici,nu baga bani in masini si munca?.....si as vrea sa mi spuneti parerea voastra sincera despre dream works?daca are vreun viitor?eu unul sunt sigur ca are......
__________________
Never Back Down




Last edited by aleks; 11-02-11 at 00:39.
kreasta_style is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -