Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-09, 07:17   #46
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Da putea fi si un alt mod de abordare dar ca sa reduc din discutile de pe la colturi am preferat varianta actuala.
Vrei sa-i informezi tu despre acest topic pe toti cei care pot fi interesati?
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 08:47   #47
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Quote:
Originally Posted by _wanted_cars_ View Post
chiar daca se potolesc 10 azi maine isi mai ia unu carnet si vrea si el!

in fine sustin idea si vreau sa iau parte la planurile de viitor
Aia 10 care s-au lasat il potolesc pasta care vrea sa incerce sau il invata ca ilegalele nu se mai pot face in numar de 80 de masini ca altadata pe a2...

Vrea curse ilegale il suna pala cu care vrea sa se dea si rezolva problema, ca daca nu, se poate alege cu un mic mare dosar penal...
kimi is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 18:21   #48
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Cubanez84 ai o atitudine foarte revoltatoare, ai sarit relativ pe Florica N.S.L.un om care munceste pt clubul pe care il conduce de ani buni, poate atunci nici nu stiai ce sunt alea curse sau cluburi( ca si mine recunosc ) nu spun ca nu ai idei sau initiativa , nu mai lua asa repede foc stiu ca nu ai vrut sa ataci sau sa jicnesti dar flo nu a facut decat ca si mine sau ca tine sa isi spuna parerea si cu asta basta! iar aici nu cred ca nespunem parerile dor ca sa ne bagam in seama speram sa si fie si luate in seama!( nu te supara pe mine)

Ok nu ma supar pe tine dar esti cumva avocatu lui Florica?Stai linisit nu am dubii in privinta lui din ce am vazut stiu ca e un baiat muncitor dar te rog data viitoare sa ma scutesti cu functia ta de purtator de cuvant pt alte cluburi.Mai bine ai grija de al tau ca am vazut ca ai si tu unu asa ca nu te supara pe mine ok?Si apropo de cursele ilegale daca tu gandesti asa inseamna ca asa e bine?sincer nu am zis nimic cu rautate si sper ca discutia dintre noi doi sa se opreasca aici.Mult succes cu clubul vad ca ati inceput bine.Mult noroc!!!!!!!!!!!!!!!!1
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 18:32   #49
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Cubanez...folosesti prea des numele meu. Vezi ti tu de treaba ta si daca nu ti am raspuns pe paginile celalte, am facut o pt a nu strica acest topic nu pt ca nu am vazut. Te cam bagi in discutii importante de la o distanta mare si fara a avea posibilitatea practica de a face ceva. Continua discutia acestui topic fara a mai scrie numele meu.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 18:33   #50
Yoghy_bwc
Skoda Driver

Stage 3
 
Yoghy_bwc's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 153
Member of:
[Black Widow Club]
[SKODA]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Referitor la discutiile de pe acest thread, cu toate ca mi se par offtopic... faza cu cursele ilegale... Tot timpul o sa fie asa ceva... doar ca nu mai sunt cum erau candva! Pasiunea asta, a noastra, fata de tuning si curse legale trebuie intens sustinuta de catre autoritati pentru a nu a mai exista acele ilegalitati. Cele mai multe evenimente neplacute s-au intamplat in cadrul organizarilor ilegale, nu in cadrul celor legale. La fel cum a zis si kimi ... ce a fost candva a fost si persoanele care sunt la inceput de drum... cei teribilisti sa fie potoliti de altii care cunosc mai bine cum stau treburile in lumea asta... dar se pare ca nu mai merge asa si de aceea trebuie sa promovam aceasta latura dar legal! Sper ca in acest an ... autoritatile sa dea cat mai multe aprobari pentru desfasurarea cat mai multor legale!
__________________
nici o data nu o sa mai fie cum a fost candva... mult haos si distractie ... acum e invidie si teribilism
Yoghy_bwc is offline   Reply With Quote
Old 04-02-09, 23:08   #51
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Propunere Catre Cluburi (mutat de la comunicate)

Daca ma sprijiniti in max 4 ani avem pista de drag daca nu si mai mult!
Vreti pista, atunci daca ma sprijiniti eu pot sa o fac!
PUTEM FACE PISTA! o facem, trebuie doar sa o vrem


Mod Edit : Te rog nu mai folosi excesiv culoarea. Mersi

Last edited by Gabi; 05-02-09 at 14:11.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -