Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > DONATII si CADOURI

DONATII si CADOURI Ai ceva ce nu iti mai trebuie, dar poate fi util altcuiva? Aici este locul in care se pot face donatii si cadouri membrilor din comunitatea 4Tuning fara a cere ceva in schimb

Reply
 
Thread Tools
Old 16-02-16, 18:05   #1
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Reciclez piese mecanica !

1) Am citit regulamentul sectiunii si am inteles ca aici NU SE CER DONATII, insa chiar nu gasesc un topic pe acest forum unde as putea sa ma adresez celor de care am eu nevoie !

2) Doresc piese mecanica NERECUPERABILE/DEFECTE tocmai pentru a exclude suspiciunea ca o sa le revand !

3) Daca deranjez prea tare pe cineva cu acest topic imi cer scuze nu asta este intentia mea, si daca cineva crede ca isi are locul in alta parte astept cu drag sa fie mutat !

Despre ce este vorba ? Daca cineva are nevoie de mai mult spatiu in debara sau in garaj si are piese precum: volanta; biele; pistoane; placi ambreiaj; axe cu came; discuri de frana; buji; placute de frana etc.etc.etc. si doreste sa le arunce la gunoi sa imi spuna si daa sunt interesat ma deplasez sa le ridic !

Poate multi se intreaba de ce fac asta...ideea este simpla am in proiect decoratiuni pentru garaj/casa, subiect fiind aceste piese care se pot stiliza si cu putina imaginatie sa fac ceva util din ele decat sa ajunga cine stie ce ! Ideea mi-a venit in urma cu ceva timp cand am ajutat pe cineva pentru o lucrare de licenta cu asa ceva a fost foarte amuzant distractiv si creativ !

Dupa cum am spus sper sa nu va suparati pe mine si sper sa nu o luati ca si o cerseala ! Nu intentionez sa folosesc "piesele" in scopul de a repara cine stie ce masini sau in scop-ul de a le revinde ! Daca o sa gasesc o sectiune pe forum unde o sa imi pot posta lucrarile...cu mare drag o sa postez un link !

DACA NU CER PREA MULT SI VA ESTE SI VOUA MAI USOR ASTEPT UN MESAJ PRIVAT PENTRU CA POATE UIT SA TREC PE AICI INSA DACA IMI TRIMITI UN MESAJ ATUNCI PRIMESC ACEL AVERTISMENT SI IMI SARE IN OCHI !
shoby13 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -