Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > FOTOGRAFIE > Grup foto > Fotografiile mele

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-11, 21:25   #1006
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Seat Cupra
misto misto.
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 22:02   #1007
Rares_CRM
Design Team Member

Stage 5
 
Rares_CRM's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,524
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[VW]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Scuze ca ma bag, citeam paginile anterioare, eram curios de discutile cu f0cs, de ce s-a ajuns la posturile astea catre adresa lui.
Cam are dreptate f0cs, si ar cam trebui sa-i asculti sfaturile, ca nu ti le zice de rau, crede-ma, ca te va ajuta foarte mult pe viitor. Eu am ascultat fiecare sfat, bun sau rau, si am incercat sa progresez pe baza lor, si fata de primele poze, pot sa zic ca fac poze mai ok, dar mai am mult de invatat. Toti avem de invatat, nici unul nu stim suficient de mult, incat sa facem poze foarte tari.
Noi ne laudam aici pozele, pentru ca nu stim prea multe, ne plac culorile si atat, ne bucuram ca stim sa facem poze, si defapt noi nu stim doar sa declansam aparatul.
Cand o sa ne laude pozele Dragos Borcanea, Gabi Tomescu, etc.. doar atunci vom putea zice ca, "Da! Stiu sa fac poze tari!".
Cat timp postam aici poze, ar trebui sa ne bucuram si sa ascultam de sfaturile celorlalti.
E doar parerea mea, nu trebuie sa o iei in nume de rau.
Lumina buna!
__________________
Rares_CRM is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 22:38   #1008
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
misto misto.


Quote:
Originally Posted by Rares_CRM View Post
Scuze ca ma bag, citeam paginile anterioare, eram curios de discutile cu f0cs, de ce s-a ajuns la posturile astea catre adresa lui.
Cam are dreptate f0cs, si ar cam trebui sa-i asculti sfaturile, ca nu ti le zice de rau, crede-ma, ca te va ajuta foarte mult pe viitor. Eu am ascultat fiecare sfat, bun sau rau, si am incercat sa progresez pe baza lor, si fata de primele poze, pot sa zic ca fac poze mai ok, dar mai am mult de invatat. Toti avem de invatat, nici unul nu stim suficient de mult, incat sa facem poze foarte tari.
Noi ne laudam aici pozele, pentru ca nu stim prea multe, ne plac culorile si atat, ne bucuram ca stim sa facem poze, si defapt noi nu stim doar sa declansam aparatul.
Cand o sa ne laude pozele Dragos Borcanea, Gabi Tomescu, etc.. doar atunci vom putea zice ca, "Da! Stiu sa fac poze tari!".
Cat timp postam aici poze, ar trebui sa ne bucuram si sa ascultam de sfaturile celorlalti.
E doar parerea mea, nu trebuie sa o iei in nume de rau.
Lumina buna!
Scuze că te bagi ...mda , măcar ştii de ce te bagi sau doar aşa de dragul de a face offtopic aici sincer ? Apreciam mai mult dacă dădeai un mesaj privat şi discutam acolo ...dar deh , e greu

Revenind la acest " subiect " deci ...trebuie să fac o schemă că unii văd că nu pricep şi tot vor sa ştie ei cât mai multe ....nu mă interesează ce zice ăla pentru că NU-L SUPORT PE EL ...e greu de înţeles ? Dacă nu suport să îmi dea el mie comenturi chit că ar fi bune , frumoase , drăgălaşe ...proaste , urâte sau sfaturi ca să mă facă să avansez în " fotoprafie " care e problema ? chiar nu pricep ...eu i-am spus mai de mult să nu mai caute anturaj cu mine , că nu îl înghit pe el , dar chiar nu pricep care ar fi problema ta sau a altora ...sincer acuma nu cred că am zis că sunt fotograf , nu cred că m-am lăudat vreodată că domne ce POZE ULTRA ŞMECHERE fac încât să ajungem la discuţii de genul ..poate eu personal nu am chef să ÎNVĂŢ nimic şi să rămân la stadiul ăsta de apăsat pe buton , scos poza şi gata , care e problema ?

Sfaturi primesc şi accept cu plăcere de la cine mi-am selectat eu şi sunt multe dar nu sunt făcute aici eu pun pozele doar pentru a le vedea lumea ...că sinceră să fiu chiar nu îmi pasă dacă îi plac cuiva sau nu ..eu continui să fac până când nu o să mai am chef de făcut poze

Să mă repet ...nu m-am lăudat niciodată cu pozele mele că sunt perfecte , nici măcar bune n-am spus că sunt ...eu pur şi simplu le postez aici la fel cum le pun şi pe alte siteuri şi atât , nimic mai mult iar dacă îmi dă lumea comenturi bune bine dacă nu iarăşi bine ( puţin îmi pasă ) dar ...dacă nu-mi convine mie o persoană anume cred că am dreptul pe topicul meu să comentez fără a intra în detalii
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 23:08   #1009
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Domnisoara pentru mine se poate o sedinta foto?
Dai si un cico ca ai onoarea.)
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 23:11   #1010
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz View Post
Domnisoara pentru mine se poate o sedinta foto?
Dai si un cico ca ai onoarea.)
De putut se poate dar ...depinde cu ce maşină prestezi !!!! joke ...păi , cu cine aş avea onoarea ?
DTH is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 11:09   #1011
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
De putut se poate dar ...depinde cu ce maşină prestezi !!!! joke ...păi , cu cine aş avea onoarea ?
645....te faci ca nu ma mai cunosti?
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 11:32   #1012
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post




Scuze că te bagi ...mda , măcar ştii de ce te bagi sau doar aşa de dragul de a face offtopic aici sincer ? Apreciam mai mult dacă dădeai un mesaj privat şi discutam acolo ...dar deh , e greu

Revenind la acest " subiect " deci ...trebuie să fac o schemă că unii văd că nu pricep şi tot vor sa ştie ei cât mai multe ....nu mă interesează ce zice ăla pentru că NU-L SUPORT PE EL ...e greu de înţeles ? Dacă nu suport să îmi dea el mie comenturi chit că ar fi bune , frumoase , drăgălaşe ...proaste , urâte sau sfaturi ca să mă facă să avansez în " fotoprafie " care e problema ? chiar nu pricep ...eu i-am spus mai de mult să nu mai caute anturaj cu mine , că nu îl înghit pe el , dar chiar nu pricep care ar fi problema ta sau a altora ...sincer acuma nu cred că am zis că sunt fotograf , nu cred că m-am lăudat vreodată că domne ce POZE ULTRA ŞMECHERE fac încât să ajungem la discuţii de genul ..poate eu personal nu am chef să ÎNVĂŢ nimic şi să rămân la stadiul ăsta de apăsat pe buton , scos poza şi gata , care e problema ?

Sfaturi primesc şi accept cu plăcere de la cine mi-am selectat eu şi sunt multe dar nu sunt făcute aici eu pun pozele doar pentru a le vedea lumea ...că sinceră să fiu chiar nu îmi pasă dacă îi plac cuiva sau nu ..eu continui să fac până când nu o să mai am chef de făcut poze

Să mă repet ...nu m-am lăudat niciodată cu pozele mele că sunt perfecte , nici măcar bune n-am spus că sunt ...eu pur şi simplu le postez aici la fel cum le pun şi pe alte siteuri şi atât , nimic mai mult iar dacă îmi dă lumea comenturi bune bine dacă nu iarăşi bine ( puţin îmi pasă ) dar ...dacă nu-mi convine mie o persoană anume cred că am dreptul pe topicul meu să comentez fără a intra în detalii
Pentru selectii din astea speciale iti faci tu site si lasi sa intre doar pe cine vrei tu... nu faci asta pe un forum public... Cand mai multi oameni iti spun un lucru ar fi cazul sa tii cont de el...

Personal am impresia ca vrei sa auzi doar lucruri bune despre fotografiile tale si atat asa ca pot comenta doar cei care au ceva "bun" de spus despre ele...
__________________
D300s+16-85+70-300 VR II+ 35 1.8 +SB-600
Fotografiile mele:
http://toadertk.blogspot.com/
toader is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 12:22   #1013
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz View Post
645....te faci ca nu ma mai cunosti?
Lasă-mi id-ul tău într-un p.m


Quote:
Originally Posted by toader View Post
Pentru selectii din astea speciale iti faci tu site si lasi sa intre doar pe cine vrei tu... nu faci asta pe un forum public... Cand mai multi oameni iti spun un lucru ar fi cazul sa tii cont de el...

Personal am impresia ca vrei sa auzi doar lucruri bune despre fotografiile tale si atat asa ca pot comenta doar cei care au ceva "bun" de spus despre ele...
Sincer Toader ...dacă tu care mă cunoşti consideri chestia asta şi ai impresia că eu vreau ce ai spus tu mai sus ....şi nu ai înţeles la ce bat atunci e clar , mi-am pierdut timpul degeaba să scriu 10 rânduri acolo Nu mă mai agit sincer să dau explicaţii că văd că n-am cui ....să fie clar , nu vreau să m-ai văd reply-uri de la nimicul ăla s-au o să decurg la jigniri până i-au ban , că mă doare la prezon şi punct !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 12:43   #1014
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Lasă-mi id-ul tău într-un p.m




Sincer Toader ...dacă tu care mă cunoşti consideri chestia asta şi ai impresia că eu vreau ce ai spus tu mai sus ....şi nu ai înţeles la ce bat atunci e clar , mi-am pierdut timpul degeaba să scriu 10 rânduri acolo Nu mă mai agit sincer să dau explicaţii că văd că n-am cui ....să fie clar , nu vreau să m-ai văd reply-uri de la nimicul ăla s-au o să decurg la jigniri până i-au ban , că mă doare la prezon şi punct !

Nimicul asta, cand facea poze, tu inca nu stiai cu ce se mananca. Nimicu asta iti dadea la romexpo anul trecut cu blitzu ca sa`ti iasa pozele...Ce inseamna sa ni se urcela cap....
__________________
"C:\Users\f0cs\Desktop\37parotechzk4.png"
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 12:48   #1015
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by f0cs View Post
Nimicul asta, cand facea poze, tu inca nu stiai cu ce se mananca. Nimicu asta iti dadea la romexpo anul trecut cu blitzu ca sa`ti iasa pozele...Ce inseamna sa ni se urcela cap....
Bine b0$$ , dar ţi se pare că am vrut să mă apuc mai devreme de foto cumva ? Mi-ai dat la romexpo blitzu , UAU mi-ai salvat viaţa la 2 poze )))) Nu mi s-a urcat frate nimic la cap ....e de la droguri !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 02:11   #1016
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Nebunia lu`salam
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0334.JPG
Views:	98
Size:	223.9 KB
ID:	1961768   Click image for larger version

Name:	DSC_0335.JPG
Views:	73
Size:	168.7 KB
ID:	1961769   Click image for larger version

Name:	DSC_0402.JPG
Views:	97
Size:	235.5 KB
ID:	1961770  

Click image for larger version

Name:	DSC_0420.JPG
Views:	81
Size:	289.0 KB
ID:	1961771   Click image for larger version

Name:	DSC_0400.JPG
Views:	139
Size:	287.7 KB
ID:	1961772   Click image for larger version

Name:	DSC_0315.JPG
Views:	91
Size:	237.4 KB
ID:	1961773  

Click image for larger version

Name:	DSC_0301.JPG
Views:	78
Size:	294.4 KB
ID:	1961774  
DTH is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 09:49   #1017
DJ35DDK

Stage 5
 
DJ35DDK's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 820
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Prima poza, a doua, a treia si ultimele doua au cele mai frumoase cadre.
Imi plac deja!!
DJ35DDK is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 10:24   #1018
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

altceva inafara de masini si sunt chiar foarte reusite
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 12:19   #1019
mihai134

Stage 5
 
mihai134's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 847
Member of:
[FOTO]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Nebunia lu`salam

mie-mi place titlul
mihai134 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-11, 14:51   #1020
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by DJ35DDK View Post
Prima poza, a doua, a treia si ultimele doua au cele mai frumoase cadre.
Imi plac deja!!
Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
altceva inafara de masini si sunt chiar foarte reusite
Quote:
Originally Posted by mihai134 View Post
mie-mi place titlul
Mulţam` or să mai urmeze câteva ...aşa pă sistem turb0
DTH is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -