Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 25-08-11, 12:30   #1
Zupp3r

Stage 2
 
Zupp3r's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 60
Default Folie Auto Probleme

Salutare am si eu nevoie de ajutor acum 2 saptamani am fost la cineva in Brasov sa imi puna si mie folie auto pe un peugeot 206 am stat cateva ore acolo si nu am rezolvat nimic mi-a dat in schimb certificatul si autorizatia, acum rugamintea mea la voi este urmatoarea cine ma poate ajuta si pe mine sa pun prostia asta de folie ca mi s-a acrit de ea, daca stiam despre ce era vorba stateam in banca mea...
Zupp3r is offline   Reply With Quote
Old 25-08-11, 15:39   #2
Picinell

Stage 5
 
Picinell's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 714
Default Re: Folie Auto Probleme

nu prea ai postat unde trebuie ...
Picinell is offline   Reply With Quote
Old 24-11-11, 20:43   #3
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Folie Auto Probleme

Quote:
Originally Posted by Zupp3r View Post
Salutare am si eu nevoie de ajutor acum 2 saptamani am fost la cineva in Brasov sa imi puna si mie folie auto pe un peugeot 206 am stat cateva ore acolo si nu am rezolvat nimic mi-a dat in schimb certificatul si autorizatia, acum rugamintea mea la voi este urmatoarea cine ma poate ajuta si pe mine sa pun prostia asta de folie ca mi s-a acrit de ea, daca stiam despre ce era vorba stateam in banca mea...
De curiozitate despre ce folie este vorba? Cum se numeste ea, cat ati platit .... si de la cine ati cumparat-o?

Salut!
autoglass is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -