Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-13, 19:42   #586
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by apostol cristian View Post
Salut ma intereseaza si pe mine un pret ,vreau folie totala la un renault megan hatchbak +folie fata la un mondeo , imi poti spune si mie pretul si ce folie imi poti monta pe fata !

Salut,ai PM.Multumesc pentru interes.


0765 509 345
0724 239 349
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 06-03-13, 15:06   #587
gabi boldeanu
Opel Driver

Stage 5
 
gabi boldeanu's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,097
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

O programare pt mine can se poate face?
gabi boldeanu is offline   Reply With Quote
Old 06-03-13, 23:57   #588
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by gabi boldeanu View Post
O programare pt mine can se poate face?


Salut,cand doresti.Suna-ma maine si stabilim la telefon.Multumesc.


0765 509 345
0724 239 349
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 07-03-13, 21:09   #589
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default

Servicii de cosmetica auto la preturi accesibile !!!

Folie auto Suntek si Llumar-300 Ron toata masina
Detailing auto-Curatare profesionala a interiorului- 200 Ron
Polish auto- 200 Ron
Reconditionari faruri auto- 60 Ron
Polish partial
Xenoane- 200 Ron H7, 250 Ron H4
Colantari,inclusiv carbon 3D-


0765 509 345
0724 239 349
__________________
www.foliepolishauto.ro
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 13-03-13, 22:31   #590
frodwn

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 6
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Salut,


Pentru un Citroen C4 coupe 2006 cat ma costa lateral spate si luneta? (pentru fata ceva mai deschis sa nu am probleme se poate?)

Multumesc,

Bogdan
frodwn is offline   Reply With Quote
Old 13-03-13, 23:36   #591
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by frodwn View Post
Salut,


Pentru un Citroen C4 coupe 2006 cat ma costa lateral spate si luneta? (pentru fata ceva mai deschis sa nu am probleme se poate?)

Multumesc,

Bogdan

300 Ron toata masina.Da,avem pentru fata o folie deschisa.73 % vizibilitate.Multumesc si te asteptam.
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 03:38   #592
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Servicii de cosmetica auto la preturi accesibile !!!

Folie auto Suntek si Llumar-300 Ron toata masina
Detailing auto-Curatare profesionala a interiorului- 200 Ron
Polish auto- 200 Ron
Reconditionari faruri auto- 60 Ron
Polish partial
Xenoane- 200 Ron H7, 250 Ron H4
Colantari,inclusiv carbon 3D-


0765 509 345
0724 239 349
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 13:47   #593
gabi boldeanu
Opel Driver

Stage 5
 
gabi boldeanu's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,097
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Multumesc frumos Razvan. Baieti buni,punctualii si voi reveni cu a 2 a masina,sa schimb folia.
Sunt multumit, pretul a fost bun, si la cealalta masina am si o reducere.
Recomand serviciile lor. Poze va pune Razvan.
__________________
corsa C-ul meu
gabi boldeanu is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 17:36   #594
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by gabi boldeanu View Post
Multumesc frumos Razvan. Baieti buni,punctualii si voi reveni cu a 2 a masina,sa schimb folia.
Sunt multumit, pretul a fost bun, si la cealalta masina am si o reducere.
Recomand serviciile lor. Poze va pune Razvan.

Multumin si noi pentru aprecieri si te asteptam cu Skoda Bafta.
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 21-03-13, 17:36   #595
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

O sa incerc sa vin si eu pe la voi la inceputul lui aprilie. In Constanta nu prea am gasit ceva serios,ori fara autorizatie,ori cu geamuri date jos,ori pusa prost,folie de proasta calitate.


Ma intereseaza daca folia chiar este LLumar,sau o folie similara calitativ.

Eu am cumparat folie LLumar de pe ebay,originala cu tipla imprimata LLumar,si intradevar,seara se vedea foarte bine prin ea,fiind cea mai inchisa.

Masina care o am acum,este o Skoda Fabia hatchback,si as vrea pe spate si luneta cea mai inchisa,si pe fata un pic mai inchisa decat cea omologata(daca aveti),si un pret pentru cele de mai sus.


Multumesc,
__________________
Consiliere achizitie auto
peter is offline   Reply With Quote
Old 22-03-13, 04:53   #596
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by peter View Post
O sa incerc sa vin si eu pe la voi la inceputul lui aprilie. In Constanta nu prea am gasit ceva serios,ori fara autorizatie,ori cu geamuri date jos,ori pusa prost,folie de proasta calitate.


Ma intereseaza daca folia chiar este LLumar,sau o folie similara calitativ.

Eu am cumparat folie LLumar de pe ebay,originala cu tipla imprimata LLumar,si intradevar,seara se vedea foarte bine prin ea,fiind cea mai inchisa.

Masina care o am acum,este o Skoda Fabia hatchback,si as vrea pe spate si luneta cea mai inchisa,si pe fata un pic mai inchisa decat cea omologata(daca aveti),si un pret pentru cele de mai sus.


Multumesc,
Ok,te asteptam cu cea mai mare placere.Te costa in total 300 ron si avem exact cum vrei tu,folia.Avem folie Suntek deocamdata fabricata in Usa,o folie foarte buna calitativ.

0765 509 345
0724 239 349
folieauto is offline   Reply With Quote
Old 04-04-13, 11:55   #597
cezar_llumar

Stage 2
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 30
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Salut , ma intereseaza sa stiu de unde achizitionezi folia auto LLumar? Se poate verifica acest lucru la importator? Daca sun la el stie ceva de tine? Ai un certificat de aplicator LLumar? Ai firma? Daca intru pe www.llumar.ro sau sun la numerele de telefon din site aflu ceva detalii legate de tine?
Astept raspunsuri la aceste intrebari!

Daca nu se poate sa raspunzi la aceste intrebari, clienti trebuie sa stie ca nu ai de unde sa achizitionezi folie Llumar fara factura. Nu ai cum sa primescti certificat de aplicator fara sa ai atelier. Certificatul de garantie LLumar pe care-l eliberezi, din ce cunosc eu trebuie semnat cu pix albastru.
cezar_llumar is offline   Reply With Quote
Old 04-04-13, 12:06   #598
R1s3

Stage 5
 
R1s3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 747
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by cezar_llumar View Post
Salut , ma intereseaza sa stiu de unde achizitionezi folia auto LLumar? Se poate verifica acest lucru la importator? Daca sun la el stie ceva de tine? Ai un certificat de aplicator LLumar? Ai firma? Daca intru pe www.llumar.ro sau sun la numerele de telefon din site aflu ceva detalii legate de tine?
Astept raspunsuri la aceste intrebari!

Daca nu se poate sa raspunzi la aceste intrebari, clienti trebuie sa stie ca nu ai de unde sa achizitionezi folie Llumar fara factura. Nu ai cum sa primescti certificat de aplicator fara sa ai atelier. Certificatul de garantie LLumar pe care-l eliberezi, din ce cunosc eu trebuie semnat cu pix albastru.
Tu vrei sa-ti pui folie sau doar te bagi in seama?
R1s3 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-13, 12:12   #599
cezar_llumar

Stage 2
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 30
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by R1s3 View Post
Tu vrei sa-ti pui folie sau doar te bagi in seama?
Doar ma bag inseama. Doresc sa stiu daca poate sa-mi raspunda de unde achizitioneaza folia LLumar pe care sustine ca o monteaza ? Atat de simplu. Daca nu poate justifica sau dovedi de unde o cumpara de ce mai spune ca monteaza folie LLumar, cand el nu are asa ceva?
Tu nu te-ai saturat de cei care falsifica anumite marci?
cezar_llumar is offline   Reply With Quote
Old 05-04-13, 03:41   #600
folieauto

Stage 5
 
folieauto's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,042
Default Re: Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina

Quote:
Originally Posted by cezar_llumar View Post
Salut , ma intereseaza sa stiu de unde achizitionezi folia auto LLumar? Se poate verifica acest lucru la importator? Daca sun la el stie ceva de tine? Ai un certificat de aplicator LLumar? Ai firma? Daca intru pe www.llumar.ro sau sun la numerele de telefon din site aflu ceva detalii legate de tine?
Astept raspunsuri la aceste intrebari!

Daca nu se poate sa raspunzi la aceste intrebari, clienti trebuie sa stie ca nu ai de unde sa achizitionezi folie Llumar fara factura. Nu ai cum sa primescti certificat de aplicator fara sa ai atelier. Certificatul de garantie LLumar pe care-l eliberezi, din ce cunosc eu trebuie semnat cu pix albastru.
Salut.In primul rand scrie ff clar ca nu montez deocsmdata decat folie Suntek.In viitorul apropiat o sa montez din nou iar Llumar.Si Cezar,noi ne stim ff bne.Nu mai incerca sa.mi faci antireclama,pt ca nu este ok.Iar daca aflu ca este adevarat ce am auzit,iar nu este ok!!!!
folieauto is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -